• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 týdny

• Zboží, které jinde neměli jsem zde sehnal
    • Doprava zdarma
    • Trochu delší dodání, problémy s dopravou

Změnili dopravní službu z PPL na Geis. S řidičem jsem několikrát telefonem komunikoval, říkal že zakázku doručí ve čtvrtek v 15:00, ale pak se prý musel stáhnout na depo a nic nedoručil. Do systému zapsali "adresát nezastižen 12:50". V pátek nedoručoval nikdo, tak jsem si předisponoval balík na výdejní místo a v pondělí se ho dočkal.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Zdeňku, omlouváme se za tyto komplikace. Doprava byla zdarma a měníme ji jen tehdy, když chceme uspíšit dopravení zboží k zákazníkovi. E-mailem tuto informaci ještě píšeme. Bohužel dopravku ovlivnit nemůžeme, ale příště můžete klidně zavolat a situaci s dopravní službou vyřešíme za Vás k Vaší spokojenosti. Příště uděláme vše pro to, aby byla recenze za 100 % :) Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 týdny

Jednání rychlé,srozumitelné,zájem ze strany prodejce výborný.Doporučuji ostatním.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Moniko, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Budeme rádi, když se k nám budete vracet:) Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 týdny

• vstřícný přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Jano, děkujeme Vám za podporu našeho e-shopu. Moc si ceníme Vašeho nákupu a doufáme, že si produkt s radostí užijete! Hezký den, pan Fitinka

vše OK

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Miroslave, děkujeme za recenzi a plný počet hvězdiček. Velice si toho vážíme a děkujeme Vám za Váš nákup. Hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 týdny

Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• dobrá cena tovaru
    • dobrý výber (tovar som v inom obchode nenašiel)
    • doručenie na slovensko ma vyšlo menej ako keď objednávam zo slovenska :-)

-serózny prístup a veľmi dobrá komunikácia

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Jáne, děkujeme za podporu našeho eshopu. Jsme velice rádi, že jste byl s námi takto spokojen a že jste si vybral. Velice děkujeme za tak krásnou recenzi. Když budete cokoliv potřebovat, jsme k dispozici. Přeji hezký den, pan Fitinka

• rychlý obchod

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Michale, velice děkujeme za pochvalu. Příště uděláme vše pro to, aby byla recenze za 100 %. Přeji hezký den, pan Fitinka

spolehlivý obchod, dobrá cena

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Petře, děkujeme za podporu našeho eshopu. Když budete cokoliv potřebovat, jsme k dispozici. Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

• Velmi rychlé dodání. V pondělí večer jsem objednal a ve středu dopoledne jsem zboží dostal.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Václave, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Budeme rádi, když se k nám budete vracet:) Přeji hezký den, pan Fitinka

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Martine, děkujeme za recenzi. Velice si toho vážíme a děkujeme Vám za Váš nákup. Příště se budeme snažit o rychlejší dodání. Hezký den, pan Fitinka

• Rychlé jednání

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Antoníne, děkujeme za recenzi a plný počet hvězdiček. Velice si toho vážíme a děkujeme Vám za Váš nákup. Hezký den, pan Fitinka

• Obchod bez problémů

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Miroslave, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Budeme rádi, když se k nám budete vracet:) Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

Je to můj 1.nakup a jsem spokojena.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Věro, děkujeme Vám za podporu našeho e-shopu. Moc si ceníme Vašeho nákupu a doufáme, že si produkt s radostí užijete! Hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

vše bez problémů, kvalita zboží odpovídá, komunikace bezvadná

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Michaelo, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Budeme rádi, když se k nám budete vracet:) Přeji hezký den, pan Fitinka

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Jiří, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Ať sběrač slouží s radostí! Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

Rychlé dodání zboží, dobré ceny, poradenství

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Evžene, velice děkujeme za pochvalu. Příště uděláme vše pro to, aby byla recenze za 100 % :) Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 měsíci

Přehledné nabídky, rychlé vyřízení.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Pavle, velice děkujeme za pochvalu. Zrovna jste se trefil do týdne, kdy byl státní svátek, tudíž se dodání malinko opozdilo. Příště uděláme vše pro to, aby byla recenze za 100 % :) Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

• super komunikace a vstricnost

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Naděždo, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Budeme rádi, když se k nám budete vracet:) Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 měsíci

dobrá komunikace a rychlá dodávka

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Jáne, děkujeme za recenzi a plný počet hvězdiček. Velice si toho vážíme a děkujeme Vám za Váš nákup. Hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 měsíci

• telefonicky mě informovali o průběhu objednávky
    • e-shop mi nabídl pouze platbu převodem, nakonec to ale dopadlo na dobírku za což jsem rád.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Davide, děkujeme za Vaše hodnocení. Platba předem v objednávce naskočí tehdy, pokud je zásilka nadrozměrná. Poté samozřejmě voláme a domlouváme podrobnosti. Ve Vašem případě jsme domluvili dobírku a běžnou přepravku. Ale jsme rádi, že jste s námi byl spokojen. Přeji hezký den, pan Fitinka