• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 týdny

• sortiment

prozatím první nákup, ale spokojenost.
    přivítal bych možnost rovnou zvolit možnost doručení do PPL parcelshopu

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 2 týdny

• Velmi dobrá komunikace

Spokojen

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 týdny

• Rozumné ceny, ochota a vstřícnost pracovníků
    • Při osobním odběru "nutnost" platit přesnou hotovostí, nemožnost platit kartou.
  • nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 týdny

• málo informací o zboží na webu

dobrý

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 týdny

Dodáno v termínu, vše OK.

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 týdny

Velmi rychlé jednání na úrovni a velmi rychlé dodání zboží bez problémů.Kvalita dodaného zboží výborná .děkuji

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Dano, děkujeme Vám za podporu našeho e-shopu. Moc si ceníme Vašeho nákupu a doufáme, že si produkt s radostí užijete! Hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 týdny

Dobrý sortiment, dobré ceny, rychlé vyřízení.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Jiří, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Budeme rádi, když se k nám budete vracet:) Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

• obchod proběhl dobře a za poslání jiného rozměru byla poslána pozornost
    • byl poslán jiný rozměr dílu prý za to mohou ve skladě

Velmi rychle a bezproblémově zaslaný redukční ventil bohužel místo 3/4" poslán 1/2" což prý se stalo ve skladě bylo nám nabídnuta výměna tak že ze strany obchodu vše OK

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Miroslave, děkujeme Vám za recenzi. Velice si toho vážíme. Kdybyste cokoliv potřeboval, klidně se zase ozvěte:-) Hezký den, pan Fitinka.

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

Jedna část dodávky byla evidentně zabalena již na první pohled poškozená. Skladník to prostě zkusil a mě to stálo týdenní zdržení, a dopravce pokutu. Skladníka bych vytahal za uši. Novotný

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Honzo, zde si dovolíme postavit na stranu našeho expedičního oddělení. Skladník je čestný člověk a opravdu by nikdy nezabalil již poškozené zboží. Nemá toto zapotřebí a hlavně, řidič dopravce by nikdy poškozenou zásilku od skladníka nepřevzal. Zboží ve Vašem konkrétním případě bylo poškozeno a to spediční firmou. O tom jste se sám mohl přesvědčit, když Vám byla zaslána e-mailem zpráva z reklamačního oddělení dopravce, kde bylo jasně uvedeno, že celá škoda nám jako odesilateli bude uhrazena z důvodu poškození zásilky dopravcem. Na tento e-mail, který vrhal na celou situaci spravedlivý pohled, jste nám nijak nereagoval. Velice nás mrzí, že i přes to náš obchod nedoporučujete a to jsme se Vám snažili maximálně vyjít vstříc právě i tím, že jsme na předání poškozeného zboží, které se k nám vracelo zpět, ani nečekali, byť na vyřízené jakékoliv reklamace máme 30denní lhůtu a ihned, jakmile jste nám telefonicky oznámil, že došlo k poškození zboží, jsme Vám zcela nové zboží bez jakýchkoliv řečí expedovali. Přeji hezký den, pan Fitinka

Rychlost, vstřícnost

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Petro, děkujeme za pěknou recenzi a doufáme, že si produkt s radostí užijete:-) Doporučení si velice vážíme. Hezký den, pan Fitinka

dobré ceny, rychlost dodání

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Dagmar, děkujeme Vám za podporu našeho e-shopu. Moc si ceníme Vašeho nákupu a doufáme, že si produkt s radostí užijete! Hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 1 měsícem

Obchod poslal zboží na zasilkovnu v jiném městě než jsem si objednal bez ochoty vyřešit nápravu. Zboží jsem si nakonec koupil jinde.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Petře, velice se omlouváme - při odeslání zásilky jsme nevědomky uvedli identifikační číslo Zásilkovny a z toho důvodu putovala zásilka na jiné výdejní místo, než jste žádal při objednávce. Podle našich informací jste zásilku stornoval přímo u Zásilkovny, bohužel my jsme o této informaci nevěděli. I přesto doufáme, že na náš e-shop nezanevřete a s příští objednávku u nás budete spokojený. Hezký den, pan Fitinka

rychlé dodání, velký výběr

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Aleno, velice děkujeme za pochvalu. Příště snad bude recenze za 100 % :). Přeji hezký den, pan Fitinka

• ok

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Filipe, děkujeme za podporu našeho eshopu. Jsme velice rádi, že jste byl s námi takto spokojen. Když budete cokoliv potřebovat, jsme k dispozici. Přeji hezký den, pan Fitinka

• rychlé vyřízení

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Jaromíre, děkujeme za podporu našeho eshopu. Když budete cokoliv potřebovat, jsme k dispozici. Přeji hezký den, pan Fitinka

Skvělá komunikace, rychlé dodaní

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Vladimíre, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Ať hadička slouží s radostí! Přeji hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 měsíci

Výborná komunikace,poradí, v případě pochybností Vám zavolají.

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Igore, děkujeme za recenzi. Velice si toho vážíme a děkujeme Vám za Váš nákup. Ať flexira slouží s radostí! Hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 měsíci

Objednávku jsem zrušil pro dlouhou dodací dobu a při nákupu v kamenné prodejně ušetřil víc jak čtvtinu za stejné zboží,za které bych tady platil přes 4000

Dobrý den Pavle,

omlouváme se, že jsme nebyli schopni dodat veškeré zboží z objednávky do 3 pracovních dnů od objednání, neměli jsme v tu chvíli dostatečné skladové množství.
    Uvedl jste, že byste zboží "pokud možno potřeboval doručit ve středu 4.7.18" - z toho důvodu jsme Vás kontaktovali, a dali Vám možnost objednávku včas stornovat.
    Ceny máme nastaveny podle možností, ale dopravu u většiny objednávek nad 1000 Kč (včetně té Vaší) nabízíme zdarma.

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 4 měsíci

• klasický e-shop
    • uvidíme v případě reklamace

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Jane, děkujeme za recenzi a plný počet hvězdiček. Velice si toho vážíme a děkujeme Vám za Váš nákup. Hezký den, pan Fitinka

• nakoupil v obchodě panfitinka.cz před 3 měsíci

zajímavá nabídka, rychlost doručení, dobré ceny

Reakce obchodu panfitinka.cz

Dobrý den Boženo, děkujeme za krásnou recenzi. Není nic lepšího než pochvala. Budeme rádi, když se k nám budete vracet:) Přeji hezký den, pan Fitinka