• zakoupeno v NO+BL kancelářský nábytek před 2 týdny

• Perfektni komunikace, vcasne dodani

Rozhodne doporucuji, skvele ceny vcasne dodani, perfektni komunikace

• zakoupeno v NO+BL kancelářský nábytek před 3 týdny

• Bylo nabídnuto sestavení zdarma, využil jsem toho. Montáž proběhla v pořádku.
    • 25 mm silná deska (zn. Hobis) je super. Konkurence většinou šetří a dává slabší 18 mm nebo 22 mm.
    • Konfigurace barvy kování a dekoru stolové desky.
    • Při sestavení možnost volby umístění desky vůči podnoži, volba umístění motoru i ovládání, zda vpravo nebo vlevo. Je dobré si uvědomit, kde budete mít počítač, kontejner atp. - desku na podnož lze namontovat centricky i excentricky. Nohy lze v určitém rozpětí roztáhnout a zúžit a přizpůsobit šířce desky.

Ještě ukáže čas, jak kvalitní motor a kování stolu je. Zatím nové.
    Pokud se osvědčí, rád doporučím dál, příp. pořídím i do domácnosti.

• zakoupeno v NO+BL kancelářský nábytek před 1 měsícem

• Rychla komunikace, doruceni zbozi zdarma. Nastavitelny stul je skvely.
  • zakoupeno v NO+BL kancelářský nábytek před 2 měsíci

• Pestrá nabídka sortimentu a dekorů.
    • Spolehlivost vyřízení objednávky.
  • zakoupeno v NO+BL kancelářský nábytek před 4 měsíci

Perfektní komunikace, milé a profesionální jednání. Při vzniklém nedorozumění snaha vše vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Maximální ochota vyjít vstříc. Obchod na 1 s *. Vše tak, jak to má být aby byl zákazník spokojený.

• zakoupeno v NO+BL kancelářský nábytek před 6 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• zakoupeno v NO+BL kancelářský nábytek před 6 měsíci

• Výborná komunikace. Došlo ke změně - jeden kus už byl vyprodaný a tak mě kontaktovali a nabídli alternativu nebo vrácení peněz. Přibyla i změna dopravy, místo PPL ho dovezli vlastním dodávkou (na tom jsme se dopředu také dohodli). Nábytek dovezli ve sjednaný čas (zavolali mi také včas dopředu tak, jak bylo domluveno) a pomohli mi ho vynést do 2. patra.