• Good and professional service
    • High quality products

• divná komunikace, potvrzení objednávky a další komunikace až po obdržení zboží

• Kvalitní zboží
    • rychlá expedice
    • solidní jednání
    • nejnižší cena u výrobku, který jsem hledal

Tento obchod má vynikající komunikaci a velmi rychlé dodání . super.

• komunikace
    • přehlednost eshopu
    • montáž na místě bez problému
    • kvalita zboží

• Ochotna komunikace kvuli slozeni nabytku k sousedum
    • Vysoka kvalitka nabytku

Stůl naprosto v pořádku. Dorazil rychle a nepoškozený. Montáž taktéž bezproblémová, ale polička která se ke stolu připevňuje je nepoužitelná. Závit vyvrtán křivě a styčné plochy nejsou odjehlené, při připevnění ke stolu by se poškodil povrch stolu. Avšak, vzhledem k dosud skvělé komunikaci s obchodem věřím, že se tento problém bez problému vyřeší.

• vše ok

• Vstřícnost
    • Rychlost dodání zboží
    • Kvalitní zboží
    • Výborná komunikace
    • Nabídnuta pomoc při odložení platby

• Perfektni komunikace, vcasne dodani

Rozhodne doporucuji, skvele ceny vcasne dodani, perfektni komunikace

• Bylo nabídnuto sestavení zdarma, využil jsem toho. Montáž proběhla v pořádku.
    • 25 mm silná deska (zn. Hobis) je super. Konkurence většinou šetří a dává slabší 18 mm nebo 22 mm.
    • Konfigurace barvy kování a dekoru stolové desky.
    • Při sestavení možnost volby umístění desky vůči podnoži, volba umístění motoru i ovládání, zda vpravo nebo vlevo. Je dobré si uvědomit, kde budete mít počítač, kontejner atp. - desku na podnož lze namontovat centricky i excentricky. Nohy lze v určitém rozpětí roztáhnout a zúžit a přizpůsobit šířce desky.

Ještě ukáže čas, jak kvalitní motor a kování stolu je. Zatím nové.
    Pokud se osvědčí, rád doporučím dál, příp. pořídím i do domácnosti.

• Rychla komunikace, doruceni zbozi zdarma. Nastavitelny stul je skvely.

• Pestrá nabídka sortimentu a dekorů.
    • Spolehlivost vyřízení objednávky.

Perfektní komunikace, milé a profesionální jednání. Při vzniklém nedorozumění snaha vše vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Maximální ochota vyjít vstříc. Obchod na 1 s *. Vše tak, jak to má být aby byl zákazník spokojený.

• Výborná komunikace. Došlo ke změně - jeden kus už byl vyprodaný a tak mě kontaktovali a nabídli alternativu nebo vrácení peněz. Přibyla i změna dopravy, místo PPL ho dovezli vlastním dodávkou (na tom jsme se dopředu také dohodli). Nábytek dovezli ve sjednaný čas (zavolali mi také včas dopředu tak, jak bylo domluveno) a pomohli mi ho vynést do 2. patra.