• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 3 týdny

Nábytek MAXIVA ... spíše "nákupní galerie". Louskáčky přišly s fakturou "Okna Macek a.s.", a to 15. den po objednání. Z jiných obchodů mi zboží přichází tak do tří dnů. Na druhou stranu ale cena velmi příznivá.

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

provozovatelem stránky Nábytek MAXIVA je skutečně Okna Macek a.s., což je také uvedeno v záhlaví našeho e-shopu. Za opožděné dodání se Vám velmi omlouváme a situaci již řešíme. Děkujeme za pochopení.

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši pochvalnou recenzi. Máme radost z Vaší spokojenosti a budeme se i nadále snažit o co nejlepší kvalitu našich služeb. Těšíme se na Vaše další objednávky.

• nakup v pohode
    • obchod komunikuje rychle
    • zajimave ceny

Rozhodně zde budu nakupovat znovu.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 1 měsícem

nakoupila jsem zde poprvé a jsem spokojena.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 3 týdny

• +
    • -

Nakupovali jsme pro našeho zákazníka, ale bylo nám řečeno, že velký výběr a pěkné ceny.
    Za nás perfektní komunikace obchodu a super doprava.

dobrá spolurpáce

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 3 měsíci

Dodaná skříňka byla v pořádku, provedení pěkné, odpovídající popisu, jenom nás trochu potrápil přiložený návod na smontování, kdy některé obrázky neodpovídaly skutečnosti a montáž byla díky tomu komplikovanější...

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Pokud si nevíte rady s montáží nábytku, vždy můžete kontaktovat naši zákaznickou podporu na telefonním čísle 800 245 245 nebo e-mailové adrese eshop@maxiva.cz, kde Vám kolegyně poradí. Jsme však rádi, že jste se skříňkou spokojena a věříme, že Vám bude dělat radost.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 2 měsíci

Nemůžu hodnotit,když mě nic nepřišlo.

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi se Vám omlouváme za delší dobu dodání u Vaší objednávky, která vznikla z důvodu opoždění výroby. Jakmile bude zboží naskladněno, budeme Vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 2 měsíci

Velmi chválím zpětnou vazbu obchodu a především nadstandartní péči o zákazníky, nastane-li nějaký problém. Situaci se snaží řešit a ač jsme zboží nakonec vraceli, peníze byly vráceny na účet okamžitě. Děkujeme a doporučuji ráda dále :-) !

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 3 měsíci

Skříň přišly v pořádku, oceňuji velmi dobře balený každý kus nábytku a srozumitelný návod na montáž.

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka byla předána na plánování dopravy na Vaši adresu. Jakmile budeme vědět přesný termín, budeme Vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 2 měsíci

komoda je pěkná jen to má háček že není tak šedivá,jak jsem chtěla.
    Obrázek mate,ale jinak vše v pořádku i komunikace s prodejnou fajn.

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že zboží není přesně podle Vašich představ. V případě. že nábytek ještě není složený, je ho možné do 30 dnů od převzetí vrátit. Pokud se tak rozhodnete, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na telefonním čísle 800 245 245 nebo e-mailové adrese eshop@maxiva.cz. Děkujeme za pochopení.

• Obchod ok hned vyrizene
    • Dopravce nějak vazne zatím nic nedorazilo

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 3 měsíci

• V mailu mi přišla zpráva, že mi budou doručovat zásilku, až téměř po třech týdnech mi volali a dohodli jsme termín!!

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi se Vám omlouváme za vzniklou situaci, kterou se již zabýváme. Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 2 měsíci

Ještě jsem zboží neviděl nelze hodnotit

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka je předána na plánování trasy na Vaši adresu. Jakmile budeme vědět přesný termín, budeme Vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

• rychlost vyřízení objednávky

Vše ok , doporučuji.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dodržení termínu, výborná komunikace obchodu po telefonu, spolehlivost.

• hezký design
    • matrace (správná velikost) se nevejde do rámu!!

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. I když má postel rozměr 150x208 cm, vleze se do ní pouze matrace o rozměru 140x200 cm, jak je také uvedeno v popisu výrobku. Zkontrolujte si tedy prosím, zda má Vaše matrace správný rozměr. V případě, že by něco nebylo v pořádku, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení na telefonním čísle 800 245 245 nebo e-mailové adrese eshop@maxiva.cz. Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 3 měsíci

• Velmi ochotný personál a skvělá komunikace se zaměstnankyní obchodu Maxiva v Dubňanech.

• zakoupeno v Nábytek MAXIVA před 4 měsíci

• bohužel dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Nábytek MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Jídelní stůl, který jste si objednal, měl termín dodání 4-6 týdnů. Vaši objednávku jsme doručili za 4 týdny. Termín dodání jsme tedy splnili. Děkujeme za pochopení.