• Dostupnost

Perfektní servis!

• široká nabídka, rychlé doručení

Originální, kvalitní zboží, přehledná orientace na webových stránkách obchodu, poměrně rychlá reakce na trh s novinkami a jejich začleňování do nabídky. Ráda se sem vracím a nakupuji.

• Zboží nedorazilo ani po 14ti dnech
    • Nemají přehled o předchozích úkonech (platba, zdržení objednávky - důvody)
    • Několik telefonů z mé strany, obchod má platbu a mlčí. Neozve se, dokud já nezavolám...

4.7. - vytvořena objednávka, během pár minut objednávka uhrazena (přes účet s variabilním symbolem čísla objednávky)
    Nepřišel validní QR kod, musela jsem vypsat platební údaje ručně.
    9.7. - email od obchodu, že objednávka čeká na zaplacení
    Obratem můj telefonát, že vše bylo zaplaceno jiz 4.7. Zopakovala jsem číslo objednávky. Dohledáno i obchodem. Platbu tedy konečně zaregistroval i obchod, kdy variabilním symbolem bylo číslo objednávky!!!
    9.7. - sms od obchodu, že objednávka bude o 3 pracovní dny opožděna a že se omlouvají.
    12.7. - opět můj telefonický dotaz, jak to s objednávkou vypadá. Odpověď obchodu: jeden výrobek má po expiraci, dnes přijde nová dodávka, obratem mi posílají objednávku
    18.7. - můj telefonický dotaz, jak to s objednávkou vypadá nyní (po 14 dnech od uhrazení). Odpověď obchodu: Čekáme na platbu!!! Nebyla připsána!!! Tak to už mě opravdu vytočilo! To každá telefonistka má jiné informace? To nemají spravné údaje u objednávky? To levá ruka neví, co dělá pravá?

• velmi rychle vyřízení

• akční cena, mně vyhovující poloha, nulové náklady na dopravu a způsob platby, dobírka

Spokojenost, doporučuji.

Nakupují zde pravidelně, vždy jsem spokojená.

• Rychlé dodání zboží, pěkně zabalené plus nový katalog a vzorky k tomu.

zboží mi sice bylo doručeno později, ale zavolali,že zboží bude doručeno později. Navíc plno vzorků. Kam se hrabou jiné parfumérie

Vše proběhlo rychle a v pořádku

jsem spokojena, není co dodat

• Vše dodáno v pořádku.
    • Zboží jako všude jinde, nic výjimečného, malý sortiment.

• skvělá komunikace

• bezplatne

• výběr zboží
    • možnost vyzvednutí v prodejně
    • vzorečky k objednávce -- krom vybraných vždy přidají nějaké navíc

Rychlost, vse v poradku.
    Dalsi objednam zas u vas.
    Dekuji.
    DM.

• 8

Super nákup, rychlost.

Som veľmi spokojná s českou Marionnaud. 2x objednané 2xbez problémov doručené a hlavne majú značku Cacharel a velmi dobrý sortiment zo značky Bvlgari, ktorí nikde inde nemajú. škoda len, že už nepredávajú značku Lolita Lempicka a limitované edície od Yves Saint Laurent ako bola In love again.