• Blizkost bydliste

Naprostá spokojenost a milý personál prodejny.

Pohodlný nákup zboží, které už znám

• Jedině kamenná prodejna, jinak to nemá cenu
    • Objednávku nelze jednoduše zrušit
    • Dlouhá doba dodání

Atomizér jsem si chtěla objednat, abych měla jistotu, když půjdu na prodejnu, že tam pro mě bude. Marionnaud však funguje zvláštně a zboží, které na prodejně evidentně je, zasílá z nějakého skladu... celá procedura trvala pět dní. Mezitím jsem si atomizér zakoupila na prodejně, ale objednávku nelze zrušit. Prodejna skvělá, ale e-shop je dost v plenkách.

• Dodaci lhuty jak je v podminkach
    • Zbozi se kdykoliv necha vyzvednout, jak mate cas, coz je super

V nabidce k objednavce mi byl poslan vzorecek, tedy ve flakonu vzorku byla slza vzorku vune, asi bych zvolila mensi nadobu na ty kapicky, ve sprejovem flakonu me prislo, ze se bud obsah nekde vylil anebo bylo zapomenuto nastrikat . Nevadilo mi to s objednavkou jsem byla spokojena, ale priste klidne od takoveho vzorku upustim

• Výhody v podobě slev pro členy klubu, výhodné akce, dostupné výdejní místo.
    • _

Doporučuji bez výhrad

Rychlé dodání,příjemná obsluha.

+ výběr zboží v klidu domova

- dlouhá čekací doba(10 dní)

• Kvalitní zboží
    • Hezky zabaleno
    • Vzorečky zdarma
    • Zmatek v podávání informací o tom, kde se objednávka nachází
    • Dlouhá doba doručení

Nákup přes eshop Marionnaudu osobně nedoporučuji. V den objednání mi byla objednávka v pořádku přijata, ale za dva dny mi přišla sms, že se vyřízení objednávky opozdí o 3 pracovní dny. Po uplynutí této doby mi přišla sms, že bylo zboží vyexpedováno a následující den bude na vybrané prodejně. Opravdu další den mi přišla sms, že je zboží na prodejně, ale zrovna když jsem byla na cestě, tak mi přišla další sms, že moje objednávka byla vyexpedována a na prodejně bude další den... Jela jsem tedy zpátky domů a psala email, kde mi obratem sdělili, že už by mělo být zboží opravdu na prodejně - rychlou zpětnou vazbu musím pochválit. Když jsem po pár dnech pro zboží přijela, tak bylo hezky zabaleno i se vzorečky zdarma, nepříjemný personál na pobočce ten požitek mírně pokazil. Osobně už si přes tento eshop už nic neobjednám.

• občas jsou výhodné cenové nabídky

vše v naprostém pořádku

• vstřícnost
    • milé jednání
    • perfektní klientský servis
    • nenašel jsem

jsem spokojna

• rychlý a kvalitní nákup

• Možnost vyzvednutí přímo na prodejně bez poplatků

Širkoký výběr značek, vysoce profesionální a milý personál

• nechala jsem si zboží doručit do obchodu, přišlo druhý den, čas na vyzvednutí byl 2 týdny.

Vase rychle a velice profesionalni.

• zboží přišlo až za 10 dnů, řasenka byla vyschlá, makeup má houbičku u které se loupe látka.

buranské chování, při sms o doručení zboží na prodejne nebylo, žádná omluva ze strany obchodu.... co dodat....asi jsem se měl omlivit jáco votravuji, že chci zboží na zakladě sms o doručení na prodejnu.....již nikdy vice..... Králíček Jiří

• krásně zabaleno, dárečky k nákupu