• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 1 měsícem

Skvělé paní na prodejnách, kvalitní, rozmanitý sortiment, lákavé nabídky na eshopu, stále je co objevovat.

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 2 týdny

• velmi milý a profesionální zaměstnanci
  • nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 2 týdny

Moc příjemná paní na objednávkách mi radila, jak zadat poukaz, přiložila dárečky a slečna v kamenné prodejně vše přede mnou vybalila zkontrolovala. Už nebudu nakupovat jinak:-)

• dobrá komunikace
  • nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 2 týdny

• Obchod je v blízkosti mého bydliště a v obchodním centru, kam chodím často za nákupy.

Za mínusový nešvar, který se zdaleka netýká jen tohoto obchodu, považuji trvale se vyskytující představy firem, že na zákazníka je třeba se hned po vstupu do obchodu vrhnout s nabídkou služeb. Vím, že je na personálu tento způsob vyžadován, ale považuji jej (a nejen já) za nevhodný a spíše zákazníky odrazující. Většina lidí se ráda nejdříve rozhlédne sama, případně se po chvíli na obsluhu obrátí. Zákazníka je třeba si všímat, ale není nutné, aby byl během krátké chvilky osloven všemi zaměstnanci obchodu...

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 2 týdny

• Ochotna, prijemna prodavacka, doporucuji.

Vyzvedla jsem si v obchodu Eden tentokrat a byla jsem moc spokojena s ochotou prodavacky. Uz jsem tam i nakupovala opet, jelikoz prodavacky jsou zde velmi prijemne ochotne a vzdy. Predtim jsem byla na Novem Smichove a tam katastrofa. Tam uz nikdy vice.

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 3 týdny

Objednavka byla dorucena na jine misto vydani

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 3 týdny

• možnost vybrat si zboží z domova

tento systém mi vyhovuje ,vybrat na e shopu a vyzvednout v Palladiu

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 3 týdny

• velmi rychlé doručení, super info, krásné vzorečky

• Spolehlivost

Spolehlivost, kvalita

Bezproblémový obchod.

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 3 týdny

• Zbozi dorazilo vporadku. Krasne vune za vyhodnou cenu.

Doporucuji

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 4 týdny

• Odměny za nákup.

• Časté akce
    • Výhodné ceny
    • Přehledné stránky
    • Dostatek poboček

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 1 měsícem

• Rychlost dodání a moc se mi líbilo, jak celý balíček vypadal. Parfém byl v malé dárkové taštičce
  • nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 1 měsícem

• Jistota, že parfémy nejsou falzifikáty
  • nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 1 měsícem

• Bezva ceny, poměrně rychlé vyřízení.
    • Za naprosto nesmyslné považuji možnost nabídky dodání zásilky do obchodu. Na místě totiž musíte odebrat buď všechno nebo nic. V případě, že jednu z položek objednávky nechcete, např. kvůli odstínu, tak si s tím personál neumí poradit. Vrátit zboží z e-shopu na prodejně prý také nelze. Tak mi bylo prezentováno na prodejně.
    • Zboží od značky, kterou jsem nakupovala bylo značeno jinak než u výrobce, připadá mi zbytečné mít vlastní názvy odstínů a nerespektovat ty, které jsou uvedeny přímo na krabičce. Zákazníky to mate.

Pokud víte co chcete, tak e-shop nabízí příjemné ceny. Zásilka byla kompletní, vzorků ještě více, než jsem navolila v objednávce.

• nakoupil v obchodě Marionnaud Parfumeries před 2 měsíci

Rychlost, spolehlivost, doručení zboží na pobočku.