Dobrý ceny, kvalitny zboží, trošku díl trvá doručení ale to nevadí. Ja jsem spokojená.

vše v pořádku

bylo mi sděleno, že moje objednané zboží odejde z Máme chuť V PONDĚLÍ 8.1.2024.
    Dnes je sobota 13.1. a zboží nikde. Ihned jsem částku za zboží uhradila a Zásilkovna v Kolíně, kam jsem si zboží nechala poslat mi avízo zatím nedala.
    Jsme v ČR, kde je všude kousek a týden trvá doručení zásilky do Kolína? Do středu republiky? Čekám na odpověď. Alena Martincová

Reakce obchodu MámeChuť Raw & Bio e-shop

Hezký den, od 20.12. do 8.1. jsme měli inventuru a vánoční dovolenou. Dne 8.1. jsme začali postupně expedovat objednávky, které byly vytvořené od 20.12.. Děkujeme Vám za pochopení této situace.

Vše OK

Reakce obchodu MámeChuť Raw & Bio e-shop

Děkujeme za zpětnou vazbu! :)

• Datlový cukr ve velkém balení
    • Komunikace - nedostatečně flexibilní komunikace o zpoždění zboží, ani o chybějícím zboží
    • Dodací lhůta

Z tohoto e-shopu jsem objednávala několikrát. Dodací lhůta je poměrně dlouhá, pokud došlo u poslední objednávky k nějakému zádrhelu - buďto u dopravy či u chybějícího zboží, chyběla mi transparentní komunikace a prozákaznický přístup. Za chybějící zboží mi byla částka vrácena, avšak celkově tato zkušenost mě odrazuje od jakéhokoliv dalšího nákupu zde a to i přesto, že jsem jen zde byla s datlovým cukrem spokojená.

Reakce obchodu MámeChuť Raw & Bio e-shop

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Co se týče komunikace, tak vždy děláme maximum, co je v našich silách. Telefon je denně dostupný a e-mail taktéž. Budeme rádi, když nás kontaktujeme, abychom tuto komunikaci mohli prověřit. Co se týče kvality suroviny, tak děkujeme za ohodnocení. :) ... Doručení během listopadu a Vánoc bylo standartně běžná a to 3-4 prac. dny. Bohužel, někdy se může stát, že se balíček zasekne. Děkujeme a hodně zdravíčka v novém roce! :)

• všechno zboží v pořádku došlo

Reakce obchodu MámeChuť Raw & Bio e-shop

Děkujeme za Vaše hodnocení. :)

nechci nic přidat

Zajímavé ohodnocení. Děkujeme. :-D

Rychlé jednání i doručení zboží, výborně zabaleno :-)

• Rychlost - radost

Mockrát Vám děkujeme za zpětnou vazbu! :)... Těšíme se na Váš další nákup.

Krátká dodací lhůta, zboží bylo pečlivě zabaleno, zabezpečeno proti rozbití

Super

Vše proběhlo v pořádku, opět velmi rychlé doručení.

Velký výběr, rychlé doručení, dobrá komunikace.

Zdravé a kvalitní produkty na jednom místě. Určitě si každý vybere.

Termín dodání a i zakoupené zboží naprosto v pořádku.

• Supr obchod,velký výběr za skvělé ceny,rychlá dodávka.Ráda se vracím.Děkuji

• Spokojenost.

• Perfektně zabaleno v igelitových pytlích se zipem pro snadné uzavření.

Reakce obchodu MámeChuť Raw & Bio e-shop

Dobrý den Petře, mockrát děkujeme za zpětnou vazbu. Je to i skvělá zpětná vazba pro ostatní / budoucí naše zákazníky.

Vpořadku, zboží přišlo do 3 dní, ochotný personál

Reakce obchodu MámeChuť Raw & Bio e-shop

Hezký den Jano. Mockrát děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbí a to včetně produktů.