Čekání bylo o něco delší. Při objednávce uvedli, že bude doručena do 3 až 4 pracovních dnů. U mé objednávky trvalo doručení o něco déle.
    Ale jinak bylo vše v pořádku. Dodávka nakonec přece jen dorazila a výrobky jsou skvělé.

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, občas máme lehce delší dodání. Vždy se však snažíme dělat maximum, co je v našich silách.

vše v pořádku

• Rychlé dodání, dobrá komunikace

• Vše bylo OK

• ochota

• Kvalita
    • Konunikace

• mají co jsem jinde nenašel
    • dobré ceny
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• NEMÁTE TO A FURT TO NABÍZÍTE

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Dobrý den, skladové zásoby a chyby v inventuře jsou při 1600 velmi složitá záležitost. Prosím o pochopení. Avšak chápeme, že to není příjemná zkušenost. Vždy se však snažíme maximálně vyhovět zákazníkovi, je to naší prioritou. Mrzí nás Vaše zkušenost. Příště prosím volejte na naši zákaznickou podporu +420777888259. :)

Děkuji za objednané zboží se kterým se pomalu seznamuji,je to má první objednávka a těším se až výrobky vyzkouším.Děkuji za sladký dáreček.

• Bio semínka všechna vybraná v jednom obchodě

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojen/á! :)

Od 6.2.2023 zboží zatím nedošlo a žádné info z obchodu...

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Dobrý den, tento měsíc byl pro nás náročný. Evidovali jsme technické problémy a proto nastalo zpoždění zásilek. Jste úžasní, že nám i nadále důvěřujete a držíte při nás. Děkujeme Vám! ❤️... A určitě jste musel/a obdržet emaily ohledně zpoždění objednávky. Pokud ne, prosím informujte nás, abychom to zkontrolovali! :)

• TOPka
    • Kvalitné suroviny

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Wau, děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme tady vždy pro Vás! :)

• pistáciový krém luxusní chuť, šípkový prášek taky supr, spirulinu užívám pravidelně
    • kupon na slevu 100 korun na dalsi nakup (ovsem pri nakupu nad 1500). spis nevyuziju, ale pro nekoho by to mohlo byt zajimave
    • Na můj vkus jsem čekala na objednávku dlouho, objednávky z úterka mám většinou nejpozději v pátek, balíček přišel dnes (úterý, tzn. 7 den od objednávky) Ano, uvádí až 5 prac. dní ale na mě je to prostě dlouho
    • Měla jsem sice objednávku nad 500, ale protože jsem použila kupón, doplácela jsem jen něco málo, a tím pádem mi tam napočítali i 39 korun poplatek za platbu, který se platí u objednávek do 500
    • U raw a bio eshopu bych taky očekávala ekologičtější balení, třeba výplň z recyklované papírové drti, ne klasickou bublinkovou folii..
    • koloidní stříbro má asi vadný rozprašovač, špatně to stříká

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši upřímnou recenzi. Co se týče kvalitu produktů našeho pistáciové krému MámeChuť, bio šípkového prášku a bio spirulíny, tak velmi děkujeme. Za kvalitou produktů si stojíme! :)... Co se týče slevy na další nákup, tak je nastavená tak, aby byla fér pro obě strany. S dopravou jsme měli kapek komplikace, to musíme přiznat. Vzhledem k novým systémům ve firmě a v našem skladu, bylo vše zdlouhavé. Děkujeme však za strpení! V rámci poplatku 39 Kč za "malou" objednávku do 500 Kč - je nastaven systémově a není možné určit, pro jaký košík se má vztahovat a pro který ne. Bohužel neumíme rozpoznat, zda-li je v košíku využit kupón či nikoli. Jsme však ochotni poplatek vrátit na základě prosby na naší zákaznické podpoře / emailu. :) ... Co se týče balení, tak jsme v minulosti zkoušeli papír, ale reálně jsou bublinky pro dopravu zboží daleko bezpečnější, nedělají nepořádek v balíčku a bohužel, což je fakt, je plast daleko lépe zrecyklovatelný než papír, ale tohle téma nechceme rozvádět. Rozprašovač koloidního stříbra bohužel nedokážeme ovlivnit, je to chyba u výrobce. Děkujeme Vám za přízeň, podporu a důvěru! Mějte se krásně! :)

• Nabídka
    • Ceny
    • Doprava - rychlost
    • Pokulhávající zákaznický servis

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Děkujeme za Vaše hodnocení! Co se týče podpory, vždy se snažíme dělat maximum. Pokud je však toho více, občas nestíháme. Proto je lepčí vždy volat na naše telefonní číslo +420777888259 anebo poslat email. Děkujeme za důvěru.

• Rychlost dodání, super komunikace, kvalitně zabaleno
    • Zatím vše OK

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Velmi si vážíme Vaší recenze, děkujeme!

Objevila jsem tento obchod náhodou a mohu doporučit. Široká nabídka zdravého sortimentu. Já jsem tady udělala radost venkovnímu ptactvu. Ráda se sem vrátím.

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Jsme velmi rádi, že jste náš objevili! Je nám ctí pomoci Vašemu ptactvu. :)

Zaslal jsem omylem jinou částku, než měla být. Peníze mě vrátili a já jsem mohl zaplatit správnou částku předem. Vše se vyřídilo k mé spokojenosti.
    Děkuji.

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, děkujeme!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

pohoda nakupovat

Reakce obchodu MámeChuť Organic

Jsme velmi rádi, že se Vám u nás líbí, děkujeme! :)