• Rychlost dodání, milé jednání

• Rychlost. Objednala jsme jeden den a druhy den odesláno a treti den vyzvednuto.

• Vse O.K.

Kvalitni vyrobek

• Preciznost

• Rychlost vyřízení a dodání.

rychlé, spolehlivé a bezchybné dodání. Prádlo se krásně nosí.

• zboží přišlo obratem

obchod doporučuji

rychlé, spolehlivé jednání

• První zkušenost, obrovský chválím jednání zaměstnanců, rychlost dodání, kvalitní zboží.

Doporučuji, rychlost dodání, krásně zabalené, kvalitní znoží

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Dano, jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s naším zbožím a servisem našeho zákaznického oddělení. Děkujeme za Váš nákup i za recenzi a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC team ☼

• Vztřícnost, rychlost. U legín jsem neodhadla velikost a vrátila jsem je a objednala si meší. Okamžitě proběhlo finanční vyrovnání na můj účet a dodání nového zboží, děkuji I H

Kalhotky s nohavičkou perfektně sedí, splnily mou představu, takže jsem si objednala ještě jedny.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážená zákaznice, děkujeme za Váš čas, pro napsání této pěkné recenze. Jsme rádi, že legíny už sedí a s naším zbožím jste spokojena. Děkujeme za Váš nákup a přejeme krásné dny. LIPOELASTIC team ☼

• Rychlost,perfektní prádlo

Skvělé holky,které poradí v chatu s velikostí,atd...opravdu chválím!!!

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Lenko, máme radost, že jste se vyslovila s takovou pochvalou a že se Vám naše prádlo líbí. Našemu zákaznickému oddělení Vaši chválu s potěšením vyřídíme. Děkujeme za Váš nákup i recenzi a přejeme příjemné dny. LIPOELASTIC team ☼

Rychlé dodání, pěkně zabaleno, kvalitní materiál, velká spokojenost, určitě doporučuji všem

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Andreo, Vaše spokojenost nás velice těší. Děkujeme za pěknou recenzi i Váš nákup a přejeme příjemné dny. LIPOELASTIC team ☼

Rychle dodání.

• Spokojnost

• mj. příjemné jednání

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Danuše, jsme rádi, že jste byla s námi spokojena. Děkujeme za Váš nákup a recenzi a přejeme příjemné dny. LIPOELASTIC team ☼

rychlé dodání

Ano doporučuji

• Rychlost dodání, ale především podprsenka výborně sedí. Poprvé v životě jsem kupovala podprsenku jen dle měření a velikostní tabulky.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážená zákaznice, velice nás těší, že jste s naší podprsenkou a také s našimi službami spokojena. Děkujeme za Váš nákup i recenzi a přejeme krásné dny. LIPOELASTIC team ☼

• doporučuji

Spokojenost, jen mé jizvy jsou dlouhé a gramáž balení krému je malá. Zbytečně spotřeba obalu, zasílání..