nebyla jsem si jistá velikostí, tak jsem volala na linku a paní mi poradila dobře. prádlo dobře sedí

Přehledné stránky, rychle dodané

• Přehledný eshop
    • Pestrá nabídka
    • Kvalita prádla vynikající

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážená zákaznice, jsme rádi, že vám náš e-shop vyhovuje a s naším prádlem jste spokojena. Děkujeme za nákup i recenzi a přejeme krásné dny. LIPOELASTIC team ☼

• Rychla komunikace pres chat a rychle dodani

Výborná komunikace, poradí se zbožím,doručení rýchlé, bezproblemové.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážený zákazníku, máme radost, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme za nákup a pěknou recenzi a přejeme krásné dny. LIPOELASTIC team ☼

• v tomto eshopu jsem nakupovala již poněkolikáté a vždy maximální spokojenost. zboží doručeno velmi rychle, skvělá komunikace.

absolutně není co vytknout

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážená zákaznice, ceníme si toho, že jste si udělala čas a napsala nám tuto pěknou recenzi. Moc nás těší, že se Vám u nás líbí a vracíte se k nám. Děkujeme za nákup a přejeme příjemné zimní dny. LIPOELASTIC team ☼

• Velmi ochotne, poradi.

Doporucuji.

Rychlost, odborná pomoc při výběru zboží.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Radko, jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoct. Děkujeme za Vaši recenzi a nákup a přejeme příjemné zimní dny. LIPOELASTIC team ☼

Velmi ochotný personál. Vyrovnali se s mírnými komplikacemi. Objednávka byla doručena do druhého dne (už ranních hodin).
    Mnohokrát děkuji.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Marie, Vaše chvála nás moc těší a také to, že jsme Vám mohli pomoct. Děkujeme za nákup i za recenzi a přejeme příjemné zimní dny. LIPOELASTIC team ☼

• Žádná

• Porada po telefonu

Kvalitní zboží. Excelentní komunikace

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Marti, spokojenost zákazníka nás nikdy nepřestane těšit, a proto se i nyní radujeme z Vaší recenze. Děkujeme za Váš nákup a recenzi a přejeme úspěšnou rekonvalescenci a příjemné zimní dny. LIPOELASTIC team ☼

Rychlost doručení

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážená zákaznice, děkujeme za Váš nákup i za Vaši pochvalu. Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Krásné zimní dny přeje LIPOELASTIC team ☼

• Doporučuji.Rychlé dodáni, laskavý přístup slečny na objednávkách a nádherně zabalený produkt.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Lenko, děkujeme Vám za čas věnovaný napsání této recenze, Vaši chválu zákaznickému oddělení vyřídíme. Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojena. Děkujeme za nákup a přejeme příjemné dny LIPOELASTIC team ☼

Vše proběhlo v pořádku, komunikace perfektní !

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za tuto recenzi. Jsme rádi, že jste byla u nás spokojená. Příjemné dny přeje LIPOELASTIC team ☼

• Jeden den jsem objednal a druhý den odpoledne zboží dorazilo

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Jiří, jsme velice rádi, že jste byl u nás spokojený. Děkujeme za nákup i za recenzi a přejeme příjemné dny, LIPOELASTIC team ☼

• krásně zabalené
    • velký výběr
    • rychlost dodání

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážený zákazníku, těší nás, že se Vám u nás takto líbilo. Děkujeme za nákup i za recenzi a přejeme příjemné podzimní dny. LIPOELASTIC team ☼

• Rychlé doručení

Úžasná pooperační podprsenka, krásné sedí, ani o ni nevím .. rychlost dodání bomba a s nákupem přijde ještě sleva, takže objednam ještě jednu na druhou fázi :))

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Evičko, děkujeme za super recenzi i za čas, kterou jste jí věnovala. Máme velkou radost, že jste s naší podprsenkou spokojena. Příjemné zimní dny přeje LIPOELASTIC team ☼

• Spolehlivý obchod s kvalitním zbožím. Nakupuji v něm pravidelně.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážený zákazníku, velice nás těší, že se k nám rád/a vracíte a také že jste u nás celkově spokojen/á. Děkujeme za recenzi a přejeme krásné zimní dny. LIPOELASTIC team ☼