• Komunikace,objednání,doručení na 1*

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážený zákazníku, těší nás, že jsme u Vás uspěli na hvězdičku. Děkujeme za Váš nákup i za recenzi a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC tým ☼

• v místě bydliště

• Dodání produktu bylo velmi rychlé můžu jenom chvalit

Bleskurychlý servis, na české poměry nevídaná ochota personálu. ♥️

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Ladislave, jsme rádi, že se Vám u nás tak líbilo. Vaši pochvalu vyřídíme našemu zákaznickému oddělení. Děkujeme za nákup i za recenzi a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC tým ☼

Nabídka kompresního oblečení, velmi oceňuji.

Rychlejší dodani než uvádějí. Doporucuji

Velmi rychle vybaveni. Zbozi bylo doruceno pouhy den po objednavce. Vrele doporucuji

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážený zákazníku, jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Děkujeme za Váš nákup i za doporučení a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC tým ☼

• Bezchybná a rychlá komunikace

Všem velmi doporučuji.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den Marie, máme radost, že jste byla s námi spokojená. Děkujeme za Váš nákup i doporučení a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC tým ☼

• Velmi dobrá komunikace a rychlé dodání.

• Přehledný e-shop
    • Opravdu kvalitní zpracování výrobků
    • Rychlé dodaní

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den Simono, jsme opravdu moc rádi, že shledáváte náš e-shop přehledným a že jste spokojená s naším prádlem i se službami. Děkujeme za Váš nákup i recenzi a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC tým ☼

• velmi kvalitní zboží
    • Rychle dodani

• Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Skvělá komunikace, rychlé odeslání. Jen míry za mne nesedí. Podprsenky mne velmi tlačí na žebrech. A to jsem se měřila pečlivě. Mam 87, podprsenku 90 a musím dva háčky nechávat rozepnuté.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážená zákaznice, děkujeme za Vaši recenzi i za Váš nákup. Dovolte mi jen něco dodat. Naše prádlo je zdravotnickým prostředkem třídy I a zde je podstatná komprese. Je možné, že diskomfort, který cítíte, je právě tato komprese. Je a musí zde být rozdíl mezi běžným prádlem a našimi kompresními podprsenkami. Pokud máte pochyby, prosím, obraťte se na naše zákaznické oddělení, kde Vám ochotně a rádi pomůžou nejen s výběrem velikosti. Přejeme příjemné jarní dny LIPOELASTIC tým ☼

Velmi příjemná paní na telefonu, rychlé dodání, krásné balení. Mám již 4 podprsenky různého střihu, jsem maximálně spokojená.

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Krásný den, Hanďo, máme velkou radost, že Vám naše podprsenky padnou a že jste s naším servisem spokojená. Děkujeme za napsání této pěkné recenze i za Vaše nákupy u nás a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC team ☼

Dobrý customer service!!

Spolehlivý obchod, rychlé doručení, výborná spolupráce

• Rychlé vyřízení

Naprostá spokojenost, již mám třetí a plánuji další. I po roce drží skvěle. Doporučuji!

Reakce obchodu LIPOELASTIC a.s.

Vážená zákaznice, děkujeme za Váš čas věnovaný k napsání této pěkné recenze. Těší nás, že jste s naším zbožím spokojena. Děkujeme za opakovaný nákup a přejeme příjemné jarní dny. LIPOELASTIC team ☼

• Rychlé dodání, vše v nejlepším pořádku

Rychle dodáno. Krásně zabalené