• Rychlé dodání a dobře zabalené křehké zboží.

Dobrý výběr a ceny...

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za doporučení a za zpětnou vazbu. Budeme se těšit na další nákup.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Zákaznický servis - rychlá reakce a pomoc při problému s platbou objednávky.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za doporučení a za ohodnocení. A taky za čas, který jste tomu věnovali. Budeme se těšit na další nákup.

• zboží skladem

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za Váš čas, který jste věnovali ohodnocení e-shopu značky LEDVANCE. Těší nás, že jste byli se značkou LEDVANCE spokojeni. Budeme se těšit na další nákup.

• komunikace

jestli chce někdo chytrá světla a nemá zkušenosti tak tady mají pěkné ceny a se vším vám poradí. Ochota je tady nepopsatelná.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za Váš čas, který jste věnovali ohodnocení e-shopu značky LEDVANCE. Těší nás, že jste byli s LEDVANCE spokojeni. Budeme se těšit na další nákup.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Objednal jsem trubice OSRAM 4099854038648 LED trubice 7 W TUBE 720 mm T8, studená denní bílá a místo nich jsem obdrže trubice 740mm

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

velice nás to mrzí, ale délka 720 mm je uváděna jako délka samotné trubice, přičemž délka celého produktu je 734 mm, jak uvádíme v Parametrech produktu. Kolegyně Erika ze zákaznického servisu Vám již zaslala postup pro reklamaci či vrácení zboží.

Ještě jednou se omlouváme za nedorozumění a věříme, že reklamaci vyřídíme k Váší spokojenosti.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Jeden z mála obchodu, kde udávají všechny technické informace k žárovkám

Dodací lhůta byla fakt delší (skoro týden tuším??!). Musel jsem mezitím koupit náhradu v Bauhausu, protože běhat doma s celovkou tak dlouho nechci.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

velice děkujeme za doporučení a pochvalu. Velice se omlouváme za delší dodací lhůtu. Věříme, že u další objednávky se toto již nebude opakovat.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Hezké zboží, funkční, designově povedené
    • Přímý výrobce

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za Váš čas, který jste věnovali ohodnocení. Těší nás, že jste byli se značkou LEDVANCE spokojeni a budeme se těšit na příští nákup.

• komunikace

Je to jeden z nejlepších obchodů, vlastně nejlepší, co se týče komunikace. Vše je vždy vyřízeno ke spokojenosti zákazníka a na dotazy odpovídají nad rámec otázky. (nejsem majitel ani zaměstnanec :-))

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za milá slova. Těší nás, že jste byl se značkou LEDVANCE spokojen. Budeme se těšit na další nákup a pokud by se během používání cokoliv stalo, víte, kam se obrátit.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

Rychle dodané, vše v pořádku. Kvalitní zboží

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Dobrý den Ladislave, děkujeme za hodnocení a doporučení. Budeme se těšit na další nákup.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Dobré ceny, dobré slevové akce

Jako jeden z mála obchodů uvádí CRI (Ra) světelných zdrojů a má v nabídce tyto zdroje (žárovky) s vysokým CRI (Ra). Pro mě základní údaje podle kterých vybírám, je výkon, účinnost, svítivost v lm a CRI. Opravdu si nechci ničit oči (ani svou rodinu) s CRI jen 80 apod.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Jirko, děkujeme za doporučení a za zpětnou vazbu. Budeme se těšit na příští nákup.

• Ochota

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za doporučení a za zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byli se značkou LEDVANCE spokojeni.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Přehledný e-shop, velký sortinent, rychlé dodání
    • Solidní ceny

Doporučuji, za mne 100% spokojenost.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Kateřino, děkujeme za doporučení a za zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byla se značkou LEDVANCE spokojena. Budeme se těšit na další nákup.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• přehledné stránky na e shopu
    • velký výběr zboží
    • skvělé ceny

vynikající značka, výborný e-shop, dobře popsané zboží včetně aplikace, naprostá spokojenost

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Moc děkujeme za milé hodnocení a doporučení! Těší nás, že jste byl spokojený. Budeme se těšit na další objednávky.

• dobrá cena
    • široká nabídka

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme Vám za doporučení a za zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl se značkou LEDVANCE spokojen. Budeme se těšit na další nákup. Do nového roku přejem hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a světla.

Rychlost

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu a za doporučení. Budeme se těšit na další nákup. Do nového roku vám přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a světla.

• Rychlost, ceny, komunikace

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za doporučení a a zpětnou vazbu, posouvá nás dopředu. Přejeme vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a lásky.

• PŘEHLEDNOST STRÁNEK
    • CENA
    • RYCHLOST DODÁNÍ
    • OCHOTA NA ZÁKAZNICKÉM CENTRU

NAKUPOVAL JSEM ZDE PRVNĚ A JAKO NEJVĚTŠÍ PLUS BERU RYCHLOST ODPOVĚDÍ NA MŮJ DOTAZ A KVALITU TÉTO ODPOVĚDI DOSTAL JSEM VÍC INFORMACÍ NEŽ JSEM POTŘEBOVAL A TYTO INFORMACE NAVÍC JSEM ZJISTIL, ŽE POTŘEBUJI VĚDĚT TAKÉ.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu a za doporučení. Těší nás, že jste byl se značkou LEDVANCE spokojen. Přejeme Vám pokojné svátky a budeme se těšit na další nákup na e-shopu LEDVANCE.

Světlana a tým LEDVANCE

již několikátý nákup a naprostá spokojenost :) u výrobků jsou uvedeny vyčerpávající údaje i parametry, časté slevy :)

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Jiří, rádi vidíme vracející se zákazníky. Děkujeme za doporučení a za zpětnou vazbu. Přejeme Vám klidné a pohodové svátky a budeme se těšit na další nákup.

• Dobrá komunikace
    • Kvalitní výrobky

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Pavle, děkujeme za doporučení a za shrnutí výhod našeho e-shopu. Budeme se těšit na další nákup.