• komunikace

Je to jeden z nejlepších obchodů, vlastně nejlepší, co se týče komunikace. Vše je vždy vyřízeno ke spokojenosti zákazníka a na dotazy odpovídají nad rámec otázky. (nejsem majitel ani zaměstnanec :-))

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za milá slova. Těší nás, že jste byl se značkou LEDVANCE spokojen. Budeme se těšit na další nákup a pokud by se během používání cokoliv stalo, víte, kam se obrátit.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Dobré ceny, dobré slevové akce

Jako jeden z mála obchodů uvádí CRI (Ra) světelných zdrojů a má v nabídce tyto zdroje (žárovky) s vysokým CRI (Ra). Pro mě základní údaje podle kterých vybírám, je výkon, účinnost, svítivost v lm a CRI. Opravdu si nechci ničit oči (ani svou rodinu) s CRI jen 80 apod.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Jirko, děkujeme za doporučení a za zpětnou vazbu. Budeme se těšit na příští nákup.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• Přehledný e-shop, velký sortinent, rychlé dodání
    • Solidní ceny

Doporučuji, za mne 100% spokojenost.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Kateřino, děkujeme za doporučení a za zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byla se značkou LEDVANCE spokojena. Budeme se těšit na další nákup.

Světlana a tým LEDVANCE Česká republika

• přehledné stránky na e shopu
    • velký výběr zboží
    • skvělé ceny

vynikající značka, výborný e-shop, dobře popsané zboží včetně aplikace, naprostá spokojenost

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Moc děkujeme za milé hodnocení a doporučení! Těší nás, že jste byl spokojený. Budeme se těšit na další objednávky.

• dobrá cena
    • široká nabídka

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme Vám za doporučení a za zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl se značkou LEDVANCE spokojen. Budeme se těšit na další nákup. Do nového roku přejem hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a světla.

• Rychlost, ceny, komunikace

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za doporučení a a zpětnou vazbu, posouvá nás dopředu. Přejeme vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a lásky.

• PŘEHLEDNOST STRÁNEK
    • CENA
    • RYCHLOST DODÁNÍ
    • OCHOTA NA ZÁKAZNICKÉM CENTRU

NAKUPOVAL JSEM ZDE PRVNĚ A JAKO NEJVĚTŠÍ PLUS BERU RYCHLOST ODPOVĚDÍ NA MŮJ DOTAZ A KVALITU TÉTO ODPOVĚDI DOSTAL JSEM VÍC INFORMACÍ NEŽ JSEM POTŘEBOVAL A TYTO INFORMACE NAVÍC JSEM ZJISTIL, ŽE POTŘEBUJI VĚDĚT TAKÉ.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu a za doporučení. Těší nás, že jste byl se značkou LEDVANCE spokojen. Přejeme Vám pokojné svátky a budeme se těšit na další nákup na e-shopu LEDVANCE.

• Dobrá cena.

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za doporučení a za recenzi. Budeme se těšit na další nákup.

• Přímý přístup k Ledvance produktům za dobrou cenu
    • Dlouhá dodací lhůta - 1 týden (možná ovlivněno státním svátkm)

Reakce obchodu eshop.ledvance.cz

Děkujeme za doporučení a omlouváme se za delší dodací dobu, než bývá běžné. Budeme se těšit na další nákup.