• telefonické ověření výběru velikosti oblečení

• Poradí s výběrem velikosti

rychlost a komunikace

Jsem opravdu spokojený s tímto nákupem. Boty FOX jsem zde kupoval poprvé a nemám jedinou výtku k tomuto obchodu. Vše proběhlo rychle. Doporučuji!

• profesionální přístup
    • ochotný personál
    • skvělé zboží

Objednala jsem si boty na snb a druhý den mi z obchodu volali ohledně velikosti bot. Nakonec jsme po domluvě s pánem změnili velikost bot a sedí mi perfektně. Kdyby mi nezavolal a neporadil, přišly by mi boty ve špatné velikosti a já bych to pak musela složitě řešit, takže velké díky za ochotu a profesionální přístup.

Stránky e-shopu jsou dobré ale velká nepřehlednost je co se týče zboží skladem a zboží na kamenné prodejně. Jako zákazníka mě zajímá hlavně to, zda je zboží o které mám zájem, skladem.Pokud tedy vidím že je, objednám ho - nemůžu vědět a ani nemám čas, studovat kde to zboží "skladem" vlastně máte;) Proto se stalo že jsem na zboží dlouho čekala bez toho aniž by mi dal někdo ze strany obchodu vědět že zboží vlastně na skladě e-shopu není.Sama jsem se musela pídit jak se věci mají.Slečna z kamenné prodejny kam jsem se dovolala, byla milá, vysvětlila mi jejich skladový "systém" ;) a další den už bylo moje zboží na cestě pod vánoční stromek.Takže happy end, určitě si tady objednejte, co Vám padne do oka a snad budou stránky přehlednější.

• našla jsem zde zboží, které jsem dlouho hledala a nikde jsem ho nemohla najít
    • možnost platby kartou
    • nevím o žádných

Super obchod

• Kvalitní zboží. Šaty, které jsem si zde objednala byly levnější, než v ostatních podobných obchodech.
    • Kvalitní zboží za přijatelné ceny.

S nákupem jsem moc spokojená.

• Jediný obchod s ponožkami represent
    • nevím o žádných

Super!

• Skvělé ceny
    • Perfektní komunikace

Lepší ceny než jinde
    Zboží měli ihned k dispozici
    Tento obchod velice chválím, dokonce mi sami volali, jestli nechci něco přeměřit-:-)skvělé jednání a rychlá dodací lhůta.

• v pohodě
    • nevím

v pohodě

Druhý den od objednání mi bylo telefonicky sděleno, že mnou zakoupené a zaplacené zboží již nemají. Domluvili jsme se, že si vyberu jiné zboží v podobné ceně, jelikož jsem na objednávku pospíchala a bylo mi potvrzeno, že to mi to stihne dojít! (jednalo se o dárek) Vybrala jsem si tedy nové zboží a emailem je kontaktovala. Nepřišlo mi žádné potvrzení o přijetí objednávky ani následující den od odeslání. Zavolala jsem tedy na obchod, kde mi bylo opět oznámeno, že mnou vybraný produkt nemají a nemohou tedy mojí objednávku vyřídit. Pokud bych nezavolala, tak ani nevím, kdy by mi byla tato informace sdělena.

Domluvili jsme se tedy, že zašlu číslo účtu, aby mohli zaplacenou částku vrátit (platba kartou). Částka byla zhruba po týdnu připsána na účet. Bohužel vzhledem k časové tísni pro mě nemělo význam nakoupit zboží u jiného obchodníka, protože by nestihlo dojít. Celkově spíše zklamání. I přes slib, že zboží stihnout dodat do konce týdne, se tak nestalo.

• Zboží došlo bez knoflíku,takže práce navíc

Až na ten knoflík dobrý :D

• Rychlost, dobrá komunikace
    • Jiné skateshopy přibalují dárek :D (nálepky,propisky,hrníčky, ...)

Nikde jinde zboží nebylo k dostání.
    Uspokojivé.
    Doporučuji.
    Spolehlivost.

• Splnili přesně to co nabízeli.

Tento obchod nabídl dvojdílné plavky a splnil to. Jinde po nás chtěli připlatit za spodní díl.

• Skvela komunikace, rychle dodani.

• dobrá cena
    • nevim

jsem spokojen

• velký výběr

super

byla jsem velmi spokojena akorát peněženka ,kterou jsem objednala mohla přijít v nějaké hezké krabicce.Jinak velká spokojenost doporučuji

• kvalitní zboží
    • skvělé ceny
    • dlouhá dodací lhůta (snad to teď bylo kvůli předvánočnímu shonu)

obchod určitě doporučuji
    jediným mínusem je pro mě týden čekání na objednané zboží