doručení trvalo déle, protože se ztratil balík, ale komunikace naprosto super a rychlá reakce a kočárek přišel nový hned další den.

Vše v pořádku. Rozumná cena,brzké dodání.

Rychlá komunikace, vše bez problémů a v pořádku dorazilo. Nakupovala jsem z těchto stránek již druhy kocarek a vždy maximální spokojenost.

• pěkné zboží, velmi rychlé dodání

Skvělá komunikace s eshopem. Zboží dorazilo rychle a v pořádku. Velmi dobré ceny.

Vše v pořádku, rychle, dobrá komunikace

Dobra komunikace, ochotne mi poradili po telefonu. Velmi rychla expedice objednaneho zbozi.

• všechno super, rychlé dodání, zboží v pořádku

• velmi rychlé dodání
    • vše (zatím) bez problémů

• V obchodě ve Zlíně mi poradili s výběrem a ještě doporučili, abych si zboží objednala přes e-shop. Zboží bylo levnější a ještě mi bylo doručeno kam jsem potřebovala.

Největším plusem pro nás bylo vyhovění ze strany obchodu ohledně dodání :)

• Zboží deklarované skladem a dodání do 3 dnů, reálně ani po 2 týdnech není dodané a výhled je na další 2 tydny

Reakce obchodu eshop.kocarkyvav.cz

omlouváme se za komplikace.U Vámi objednaného kočárku byla ale již v době objednávky uvedena dodací doba ne do 3 dnů, ale do 3 týdnů.Dříve zboží bohužel zaslat nedokážeme, je to dané termínem dovozu tohoto typu kočárku do ČR.

• rychle dodanie a platba priamo kurierovi

• Paní prodavačky jsou velice ochotné
    • široký sortiment
    • dobré ceny

trochu byla jedna paní prodavačka zmatená a byla nepříjemná, ale každý den není posvícení

• Rychlost doruceni
    • Komunikace obchodu

• Vstřícné jednání
    • Profesionální přístup
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Široký výběr zboží na prodejně
    • Nemožnost zaplatit kartou při osobním odběru

• Komunikace se zákazníkem
    • Zatím jsem si vyzvedl jen sedačku, protože potah zatím dodavatel nedodal, což ale není vina e-shopu.

• Milé a moc ochotné jednání všech, se kterými jsem mluvila, zodpovedeli vše, co jsem se ptala a co mě zajímalo

• bez jakéhokoliv předchozího kontaktu byla objednávka zrušena, ačkoliv zboží bylo stále možné zakoupit - skladem u dodavatele