• Zboží dorazilo až po týdnu
    • Poškozené zboží

Zboží dorazilo se zpožděním a navíc bylo poškozené, musel jsem použít díl ze starého topného tělesa, abych mohl těleso nainstalovat do bojleru. Protože jsem ale potřeboval topné těleso nainstalovat co nejdříve, abych měl teplou vodu, raději jsem zvolil formu opravy na úkor vrácení zboží a reklamace.

Reakce obchodu INSTAL-RENC

došlo zde k nedorozumění a záporná recenze neměla být mířena na náš e-shop.

Katastrofa

• Na zboží spěchám kvůli závadě v bytě, která znamená velkou spotřebu vody a diskomfort. Bohužel máme zařízení staršího typu a málo rozšířeného, proto jsem musela součástku hledat. Garantují odeslání do druhého prac. dne, nedodrženo. Teprve, až jsem se ozvala, tak se s výmluvami začalo něco dít. Naštvalo mne to, jelikož jsem zaplatila bance za okamžitý převod. E-shop totiž nemá zařízen žádný způsob okamžité platby. Žádný výběr přepravců. Když už jsem se konečně mohla dočkat, dozvěděla jsem se od řidiče přepravce, že mi zásilku nesmí nechat v parcelshopu, protože ji obchod poslal jako na firmu. A před námi další víkend. Jelikož do zaměstnání dojíždím a nechce se mi ztrácet další peníze za nepl. volno, zvažuju zrušení objednávky, to už snad vyjde časově stejně, když se obrátím na někoho schopnějšího.

• zboží skladem
    • obchod je pro firmy, které jsou realizátory

Dobrý sortiment, ale bez možnosti zabezpečit realizaci

• Dlouhá doba doručení, bez kontaktu s obchodem.

Zboží bylo zaplaceno dne 28. 12. 2022, informace byla zaslána obchodu. Z e-shopu nebyla žádná reakce. K dnešnímu dni 5. 1. 2023, zboží nedorazilo.

• Mají uvedeno zboží skladem a přitom to není pravda.

Reakce obchodu INSTAL-RENC

Dobrý den, moc se omlouváme, chyba byla způsobena dodavatelem našeho e-shopového řešení, který neskryl produkt, který byl již rezervovaný. Napravíme.

• mystifikovali mě s cenou dopravy!

Reakce obchodu INSTAL-RENC

Dobrý den, můžete prosím upřesnit? U některých produktů, jako jsou kupříkladu velmi těžké a objemné věci, nelze ceny dopravy předem přesně specifikovat, proto se v těchto případech vždy se zákazníkem spojíme a řešíme možnosti individuálně. Bohužel, abychom se správně na Heuréce zobrazovali, musíme mít dopravu předem vyplněnou.

• nabízí zboží, které nemá skladem a ani nemá alternativu

Dlouhá dodací lhůta.

• cena v akci
    • Zboží nebylo dodáno kompletní

Pozor na akce, sice nízká cena, ale zboží nemusí být dodáno kompletní

• na internetových stránkách inzerují zboží které již dávno nevyrábí, potvrdí objednávku a když je kontaktujete telefonicky, dozvíte se, že zboží nebylo staženo ze stránek-asi si dělají z kupujících srandu

obchod nedoporučuji, v dnešní době během půl roku neobnovit stránku je divné

Bohužel po 2 týdnech od objednávky zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje, není žádné info.

• Po objednání vůbec žádná komunikace. Automatem potvrzení přijetí objednávky a už nic.

Co dodat? ...

Špatná komunikace vůči zákazníkovi o dodávce objednávky.

• Na stránkách uvádějí úplně jiné obrázky a popis zboží. Klamou zákazníky. Objednané zboží neodpovídá popisu a nákresu. Musím dokupovat další díly aby bylo zboží úplné.

Komunikace dobrá ale zboží mají v eshopu špatně popsané a obrázek neodpovídá skutečnosti