• Na zboží spěchám kvůli závadě v bytě, která znamená velkou spotřebu vody a diskomfort. Bohužel máme zařízení staršího typu a málo rozšířeného, proto jsem musela součástku hledat. Garantují odeslání do druhého prac. dne, nedodrženo. Teprve, až jsem se ozvala, tak se s výmluvami začalo něco dít. Naštvalo mne to, jelikož jsem zaplatila bance za okamžitý převod. E-shop totiž nemá zařízen žádný způsob okamžité platby. Žádný výběr přepravců. Když už jsem se konečně mohla dočkat, dozvěděla jsem se od řidiče přepravce, že mi zásilku nesmí nechat v parcelshopu, protože ji obchod poslal jako na firmu. A před námi další víkend. Jelikož do zaměstnání dojíždím a nechce se mi ztrácet další peníze za nepl. volno, zvažuju zrušení objednávky, to už snad vyjde časově stejně, když se obrátím na někoho schopnějšího.

• Komunikace, ochota

popis zboží v e-shopu neodpovídá skutečnosti: IMA-LET 35 x 15 je ve skutečnosti 35x13

• Velice ochotný, vstřícný personál

Vynikající služby, vstřícný personál.

• Rychlost dodání do druhého dne

• Velmi rychlé a vstřícné jednání.

• Zakoupeno v akci

Jsem velmi spokojený. Kvalita, rychlost, výběr, ..., vše OK. Doporučuji.

• Rychlé

rychlost,výrobek nemůžu posoudit-nemám namontováno
    zatím spokojenost

rychlost zpracování objednávky-zatím nemám ohřívač připojený-kvalitu vyrobku tak nemúžu posoudit,jinak spokojenost

• zboží skladem
    • obchod je pro firmy, které jsou realizátory

Dobrý sortiment, ale bez možnosti zabezpečit realizaci

Velmi vstřícné jednání, za které ještě jednou moc děkuji. Velmi rychlé vyřízení internetové objednávky, v řádu minut, což pro mně bylo v krizové situaci velice důležité. Všem mohu tento obchod jen doporučit. Nebyl to můj první nákup zde.

• Spolehlivost

Celkově spokojenost, solidní jednání. Platba na základě zálohové faktury, ale s QR kodem bez problémů.

• Dlouhá doba doručení, bez kontaktu s obchodem.

Zboží bylo zaplaceno dne 28. 12. 2022, informace byla zaslána obchodu. Z e-shopu nebyla žádná reakce. K dnešnímu dni 5. 1. 2023, zboží nedorazilo.

měli skladem , rychle doručili

• Super rychlé dodání