• dobré ceny alternativních inkoustů

Nakupujeme zde opakovaně

• Kvalita, Rychlost vyřízení, Spolehlivost

Rychlé jednání

• s nákupom som spokojný

• balení

Dobrá komunikace - i telefonická konzultace před nákupem.

První obchod kde jsem dostal plné inkoustové kazety.

Promtné vybavenie

Rychlá reakce na dotazy a vyřízení objednávky.

• Kvalitné produkty

Sublimačný atrament aj papier sú pre nás top

Zaměřují se asi na inkoust, ostatně jsem kdysi od InkTecu inkoust bral a byl spokojený. Tak jsem doufal, že s tonerem bude jejich přístup stejný, ale není, byť kvalitu samotného toneru jsem zatím nezkusil. Problém je v tom, že na eshopu vidíte něco, ale dorazí něco úplně jiného. 4 tonery CMYK, 2 v nějakém obalu, dva v jiném obalu, ale i u stených krabic je balení v každé úplně jiné. Ani jeden nevypadá jako na eshopu. Takové to co dům dal to na mě působí. No uvidíme, až dojedou originální tonery

Reakce obchodu InkTec CZ s.r.o.

Dobrý den, tonery nám takto poslal výrobce, v současné době je bohužel problém některé tonery vůbec sehnat, proto jsme rádi, že jsme mohli Vaši objednávku úspěšně vyřídit. Věříme, že i přes rozdíly v krabicích, budete s tonery spokojen.

• Velmi rychle odesílají zboží
    • Prodávají kvalitní produkty vyrobene v laboratoři v Jižní Korei
    • Rozlišují mezi dye-based a pigment-based inkoustem
    • Výborné ceny (oproti konkurenci - například Octopus Inks z německa) a zároveň výborná kvalita (oproti konkurenci v podobě noname obchodů u kterých nevíte co přesně kupujete)
    • Mohli by naskladnit více refillable cartridgí, ale v ČR/SK není takový odbyt tak to chápu. Kdyby nabízeli MAXIFY refillable cartridge mk. II (s pružinkou a sáčkem uvnitř) tak bych si je vzal od nich, ale to nevadí :)

Objednal jsem 1L černého a 3x100ml pupurového, azurového a žlutého inkoustu pro mou tiskárnu - Canon MAXIFY MB5150. Jako cartridge pro plnění jsem si vybral refillable cartridge z Aliexpressu, v komunitě se jim říká "upgraded Maxify refillables" nebo "Maxify refillables mk. II", které se více blíží originálním cartridgím (originály jsem bohužel vyhodil už dva roky zpět). Tiskárna tiskne perfektně, žádný banding či jiné problémy. Barevný gamut hodnotit nemohu, protože ji využívám pouze pro tisk dokumentů na které tenhle inkoust perfektně stačí.

Rychlost, nejvíce preferuji a ta je u této firmy na nejvyšší úrovni.

• Nákupy dlouhodobě zcela bez problému.

• Výborná komunikace a odbornost

Spokojenost,zboží bylo v omezeném množství. Hned napsali a navrhli řešení.

• Rychlé dodání zboží. Už z dřívějška spokojenost s kvalitou prodávaného zboží.

• Dobrá komunikace
    • Zboží přišlo včas

Jsem zklamaný, protože barevná cartridge není funkční a černá hlásí pouze 70% kapacity. Ano, jedná se o repasované kazety, ale na stránce obchodu NEJSOU TAKTO OZNAČENY, pouze je zmíněno, že nejsou originální (což je skoro klamání zákazníka).
    Odpověď obchodu: “Zašlete zpět a vyměníme” je fér, ale bohužel vzhledem k lokalitě kde bydlím, současné pandemii a pracovní vytíženosti je to pro mne ohromná komplikace. Utratil jsem tedy 1000 KČ za 70% černého inkoustu
    Servis dobrý, ale obchod by si měl hlídat kvalitu zboží, které prodává a to je pro mě zásadní.

Reakce obchodu InkTec CZ s.r.o.

musím se ohradit proti tomu co tvrdíte, kazety jsou jasně označeny jako kompatibilní a je u nich rovněž uveden jejich objem. Bohužel každá věc se může pokazit a nikdo není schopen zajistit stoprocentní funkčnost a od toho je pak záruka. Dále bych vás rád upozornil, že to že software ukazuje 70% nemá nic společného s tím kolik je v kazetě inkoustu, je to pouze vymyšlený údaj na základě načtení čipu kazety a algoritmu programu. Kazety jsou plněny na maximum a poté zváženy, tudíž zde k chybě nemůže dojít.