polovina objednávky neexistuje, vůbec nebývá skladem a je jen na webu..., interní komunikace vázne - mají noty jen na jeden song, jinak ale když potřebuji baterii jdu vždy k nim ! Liškutín

• Bez vyjádření nebylo na objednávku reagováno

• nereaguje

• They supplied faulty goods.

The batteries supplied were faulty - the store has not responded *AT ALL* to rectify the situation. They took the money and supplied faulty goods.

Dodané baterie byly vadné - obchod neodpověděl * vůbec * na nápravu situace. Vzali peníze a dodali vadné zboží.

Do not use.

Nepoužívat.

Reakce obchodu FULGUR BATTMAN

Ozvěte se prosím na [email protected] a věc vyřešíme.

Zboží dorazilo v blistru s viditelně vyteklými bateriemi.Toho by si nevšiml jen slepý.

Reakce obchodu FULGUR BATTMAN

Dobrý den, omlouváme se za chybu. Obraťte se prosím na reklamační oddělení a vyřešíme to - [email protected]

nekomunikují

Když vám prodavačka na dotaz, proč jste vyplňovali na webu celý dotazník se jménem firmy, ičem a adresou, když na faktuře není a nejde prý zadat odpoví, že ji se na to neptejte, ona s tím nemá nic společného, ona tam jen prodává a dejte si tam razítko, tak si řeknete, že v té firmě asi nebude vše v pořádku, když se k ní prodavačka nechce znát... :-)

• Velký výběr
    • Služby. Např. výroba a repase akupacků

U zboží (nabíječka + Ni-MH mikrotužky) bylo uvedeno "akumulátory bez záruky". Koupil jsem 7 setů. Ve skutečnosti mají všechny akumulátory zoxidovaný kladný pól/kontakt. Pokud by prodejce uvedl, že akumulátory mají zoxidované kontakty, nikdo by to nekoupil. Prostě podvod. Od tak specializovaného prodejce jsem toto opravdu nečekal.

Reakce obchodu FULGUR BATTMAN

Dobrý den, zřejmě se jednalo o výprodejové nabíječky - Za 25,-/kus včetně DPH (https://eshop.fulgurbattman.cz/produkt/nabijecky/klasicke/ansmann-mp3-smart-set-nabijecka-2xaaa-950-mah-3813.htm). U takto razantně slevněného zboží je možné, že se může vyskytnout oxidace, případně mírné poškození obalu apod. Pokud Vám zboží nevyhovuje, samozřejmě jej můžete vrátit na naše náklady. Za vzniklé potíže se omlouváme.

• Velmi špatné fungování e-shopu..Neznáte při objednávání cenu pro VO. Až po zaslání objednávky během 2 dnů jsem obdržela ceny pro VO. Cena objednávky musí překročit min. 3.000 Kč. Tudíž vůbec předem nevím, jak velká je objednávka. Opravdu styl, který snad už nikdo nepoužívá.

Reakce obchodu FULGUR BATTMAN

Omlováme se za způsobené potíže, na eshopu pracujeme, VO sekce eshopu bude spuštěna začátkem příštího roku, snad bez problémů.
    Můžete mi prosím poslat podrobnosti o Vašem nákupu emailem na [email protected]?

• Zjištění, že zboží již nemají jim trvá 10 dnů.

• V obchodě nešlo zaplatit kartou, stejně tak nešlo zaplatit dopravci.

• jiné zboží
    • neinformovanost o stavu zakázky

• Nebylo mi dopřáno nějakou zjistit.
    • Neobdržel jsem zboží a ani informaci, kdy bude k vyzvednutí.

Zklamání!

• Obsluhu evidentně obtěžuje se zvednout a dojít pro objednané zboží. Kdybych se na něco ptal nebo déle vybíral, tak by mi snad byl schopen vynadat, že vyrušuji od čtení.
  • Objednal som si akumulatory od panasonicu a dorazila cina jednalo sa o HHR 450 a pan mi v maile tvrdil ze ide o akumulatory od panasonicu su bez loga bez vyrobneho oznacenia na kovovom puzdre baterky a vo svetlejsom obale je to napodobenina a vo fakture figuruje Panasonic je to zlodejstvo a navyse taky clanok stoji 4e ks

Vážený zákazníku,
    důrazně se ohrazujeme proti vašemu lživému tvrzení. Akumulátory Panasonic HHR-450, které prodáváme a které jste koupil jsou originím produktem společnosti Panasonic. Jedná se o a akumulátory pro průmyslové použití, které nejsou označovány logem a výrobní závod Panasonicu pro všechny NiMH produkty je v Číně, proto je na akumulátorech označení Made in China.. Cenu nekomentujeme, cena je známá při zadání objednávky a je projevem vaší svobodné vůle.
    Na závěr vás ještě jednou důrazně žádáme, aby ste ukončil šíření nepodložených lží a pomluv ve veřejném prostoru a doufáme, že nejsou způsobeny zlým úmyslem ale pouze neznalostí problematiky.

FULGUR BATTMAN TEAM

Arogantní jednání prodavače...

• poptávané zboží je uvedeno na webových stránkách
    • ale fakticky není k dispozici

chápu že se může stát, že objednané zboží není momentálně na skladě, ale zásadně mi vadí komunikační ticho

Reakce obchodu FULGUR BATTMAN

Vaše negativní hodnocení nás mrzí i proto, že k popsané situaci nemuselo dojít. Objednané zboží bylo skladem, ale došlo k chybě ve vnitřní komunikaci. Naši pracovníci se s Vámi spojí telefonicky.
    FULGUR BATTMAN TEAM

• at nenabizi neco, co nelze jiz objednat...