Neuvěřitelná rychlost.

To byla rychlost dodání :-)

Reakce obchodu Eshop Franke

Skoro se dá říct, co dnes objednáte, to zítra dodáme. Nezapomeňte však sledovat naše poznámky k dostupnosti zboží a další informace k dopravě a platbě. Vše přehledně a dostupně zobrazené v záhlaví e-shopu nebo na kartě produktu. Za pochvalu děkujeme. Tým TRENDO

• přehledné vyhledávání
    • široký sortiment

Děkujeme za pochvalu :-). Za tým TRENDO, Pavel

Rychle dodané objednané zboží.

Reakce obchodu Eshop Franke

Pár procent chybí do plné spokojenosti ;-). Pokud Vás něco v procesu objednání a dodání zboží z našeho e-shopu trápilo, neváhejte se námi o to podělit. Za koment i kladnou recenzi děkujeme. TRENDO

• Rychlost dodani, komunikace

Reakce obchodu Eshop Franke

Komunikace a rychlé dodávky jsou naše nejlepší dovednosti. Za ně nás nejčastěji chválíte a my Vám za ně pokaždé a se závazkem děkujeme. Za TRENDO, Pavel

Objednal jsem si Otočný sítkový ventil 3 1/2" Franke 112.0304.610, chrom, pro dřezy CUG. Prvni dodavka obsahovala dil, ktery nesel namontovat. Reklamace byla vyrizena bleskove, vecna komunikace, rychla dodavka nahradniho dilu, ktery mi jiz sel nainstalovat. Velmi ocenuji tento pristup!

Reakce obchodu Eshop Franke

Nejlepší reklamou se tak stává precizně vyřešená reklamace. Za pochvalu děkujeme. Tým TRENDO

Spokojen bez komentáře

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za hodnocení. Komentáře nám psát můžete :-). Jak pozitivní, tak i ty "nepříjemné". Vše nás motivuje a posouvá. Za TRENDO, Pavel

Rychlost dodání, cena.

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za kladný přínos k hodnocení našeho e-shopu. Zboží skladem (zelené) může u Vašich dveří stát následující pracovní den od objednání. Ostatní položky doporučujme poptávat a to nejlépe písemně e-mailem. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Super

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na další případný nákup. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

Velice ochotní, skvělá komunikace.

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za TRENDO, Pavel Heřman

Napoprvé jsem omylem objednal jinou dřezovou baterii, než potřebuji. Po vyplnění jednoduchého formuláře dostupného na WWW dodavatele a zaslání zboží zpět byl obchodní případ zrušen, peníze vráceny a mohl jsem si objednat tu správnou baterii.

Reakce obchodu Eshop Franke

Chybu občas udělá každý. Díky jednoduchým mechanismům Vám rádi pomůžeme s nápravou. Za tým TRENDO děkuji, Pavel.

• profesionálové

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za plné doporučení. Pochvaly naší profesionality si vážíme. Za TRENDO, Pavel

Rychle vyrizeni objednavky.

Reakce obchodu Eshop Franke

Víme o vašich častých požadavcích na rychlé dodání a naše skladové zásoby se tomu snažíme přizpůsobit. Když na e-shopu vidíte u zboží dostupnost žlutou, kontaktujte nás a společně třaba vymyslíme adekvátní náhradu. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Franke

Rychlost expedice je pro většinu zákazníků důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel

• velmi dobrá komunikace obchodu i dopravcem

Komunikujeme rádi. Hlavně když je na to čas :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• Všechno fungovalo perfektně a rychle

Děkujeme za hodnocení a plnou recenzi. Za TRENDO, Pavel

• Čekala bych kvalitnější (bezpečnější) balení dřezu.

Reakce obchodu Eshop Franke

U nás za všechno může Víťa, ale k poznámce o bezpečném balení by řekl toto: "bezpečněji to nejde". Proč? Expedovali jsme Vám granitový dřez. Jak máme uvedeno v obchodních podmínkách, expedujeme granit v otevřeném balíku. Dřez je na vstupu do přepravy kontolován, stejně tak, jako při každé překládce. V poslední fázi dřez kontoluje přímo zákazník, který tak nekupuje zajíce v pytli. Takže se přidám a tvrdím: "bezpečněji to nejde". Za TRENDO, Honza

• Kvalitní provedení,rychlé dodání

Rychlost, přehlednost