• Rychlost dodani, komunikace

Reakce obchodu Eshop Franke

Komunikace a rychlé dodávky jsou naše nejlepší dovednosti. Za ně nás nejčastěji chválíte a my Vám za ně pokaždé a se závazkem děkujeme. Za TRENDO, Pavel

• Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Franke

Rychlost expedice je pro většinu zákazníků důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel

• Všechno fungovalo perfektně a rychle

Děkujeme za hodnocení a plnou recenzi. Za TRENDO, Pavel

• Čekala bych kvalitnější (bezpečnější) balení dřezu.

Reakce obchodu Eshop Franke

U nás za všechno může Víťa, ale k poznámce o bezpečném balení by řekl toto: "bezpečněji to nejde". Proč? Expedovali jsme Vám granitový dřez. Jak máme uvedeno v obchodních podmínkách, expedujeme granit v otevřeném balíku. Dřez je na vstupu do přepravy kontolován, stejně tak, jako při každé překládce. V poslední fázi dřez kontoluje přímo zákazník, který tak nekupuje zajíce v pytli. Takže se přidám a tvrdím: "bezpečněji to nejde". Za TRENDO, Honza

• Kvalitní provedení,rychlé dodání

• Spokojena
    • Rychle doruceni

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za projevenou spokojenost a kladný vzkaz našemu snažení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Extra rychlost

Reakce obchodu Eshop Franke

• Rychlost, ceny, komunikace....

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s naším e-shopem spokojení a těšíme se na další nákup. Čekat na vás mohou nové dárky u produktů, možná i nějaký ten slevový kupón :-). Hezký den! Vaše TRENDO.

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Víme, že rychlost je pro Vás důležitá a proto se naše skladové zásoby snažíme neustále optimalizovat. V budoucnu se proto můžete těšit na ještě lepší TRENDO :-). S přáním klidných dní, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za pochvalu rychlosti dodávky. Zboží skladem může u vašich dveří stát následující pracovní den od objednání.
    Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychlé jednání
    • zboží skladem
    • příjemná komunikace

Reakce obchodu Eshop Franke

Rádi čteme, že vám naše služby dělají radost a přináší užitek. V případě urgentích dodávek nezapomínejte na možnost osobních odběrů u nás v Pardubicích nebo u obchodních partnerů v Praze. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Kvalita zabalení
    • Nabídka

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za pochvalu a výběr našich největších plusů :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost dodání zboží

S obchodem jsem byl spokojen.

Reakce obchodu Eshop Franke

Byl spokojen a možná se zas jednou vrátí. A bude co? Bude zase spokojen. Takový už je obchod s námi. TRENDO

Reakce obchodu Eshop Franke

Rychlost dodání, tak to je časté a pravdivé hodnocení. Stačí si vybrat skladovou položku a za méně než 24 hodin, pokud vše klapne, jak má, je objednávka u vás. Za sdílení Vaší zkušenosti děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost a odborný přistup.

Reakce obchodu Eshop Franke

Rychlíci a odborníci, takových je nás tady kopec :-). Děkujeme. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• rychlost doručení
    • perfektně zabaleno

Reakce obchodu Eshop Franke

Tady patří poděkování našim kolegům technikům, kteří se balení snaží neustále zdokonalovat. Všímáte si toho, hodnotíte a my jsme za to rádi. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Opravdu rychlé doručení

Reakce obchodu Eshop Franke

Cena, kvalita, rychlost a to se vyplatí, to se musí zkusit. Jsme tu pro vás, TRENDO.