V objednávce jsem měl součástku, která byla na skladě ale pak najednou nebyla, velmi důležitá pro mně. Nebyla nabídnuta alternativa. Navíc jsem nedostal avízovanou slevu na první nákup a slevu za přihlášení - registraci.

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu . Velice mi mrzí, že součástka, kterou jste potřeboval na Vás již nezbyla. Osobně jsem Vám volal a oznamoval tuto situaci, po telefonu jste mi nesdělil, že by jste měl zájem o náhradu , mrzí mi, že jsem Vám jí nenabídl automaticky. Sleva na nákup za registraci je určena jen pro podnikatele, kteří mají IČO. Ale samozřejmě Vám rád nabídnu lepší cenu na další nákup. Pokud by jste měl zájem, budu moc rád, když mi napíšete na [email protected] a určitě něco vymyslíme společně.. Za celý tým Elfetex Vám přeji krásné svátky a hodně štěstíčka do Nového roku. Sommer Miroslav

Potřeboval jsem k zakoupenému drátěnému žlabu ještě závěsy na stěnu, ale namísto dvou obvyklých variant závěsů žlabu, mi prodali několikrát dražší závěsy na krabice.

Dobrý den pane Hruško,
    děkuji za Vaši zpětnou vazbu i když nevyznívá pozitivně.
    Prověřil jsem proces celé objednávky včetně doobjednání příslušenství na pobočce.

Pokud dobře chápu tak došlo k tomu, že ke žlabu, který jste koupil přes e-shop jste na pobočce chtěl dokoupit závěsy.
    Kolegyně která s Vámi nákup prováděla, vybrala zboží které standardně k těmto žlabům volí montážní firmy. Máte pravdu, že je produkt skutečně určený pro uchycení krabice, nicméně pro uchycení žlabu se běžně používá také. Předpokládám, že kolegyně zvolila tento produkt, protože byla daná položka ihned na pobočce k odběru, určitě nám nešlo o to, abychom prodali o něco dražší produkt.

Prosím, pokud jste se závěsy nespokojený, vraťte je na pobočce - dostanete peníze obratem nazpět. Budu Vás ještě dnes kontaktovat, abychom celou záležitost vyřešili k Vaší spokojenosti.

Hezký den,
    Robert Vítek, [email protected]

Zboží mně bylo doručeno až ž-tý den po objednání (2 dny byly z toho sobota a neděle). Zaškrtl jsem doručení českou poštou na dobírku, avšak doručení bylo jiným dopravcem.

Reakce obchodu Elfetex

Děkuji za Vaši recenzi, ačkoliv pro nás nevyšla pozitivně.

Prověřil jsem celý proces zakázky. Ve Vaší objednávce jste jako dopravce zvolil dopravu Elfetex na dobírku. Tato doprava znamená, že Vám zboží doručuje přímo náš řidič. Při prověřování doručení jsem zjistil, že došlo z naší strany k opoždění dodávky o cca 2 dny - kolegové nestihli balíček zavézt.
    Není to určitě standardní situace - veškeré skladové zboží je zaváženo vždy druhý pracovní den. Toto pochybení mě moc mrzí, během dnešního dne Vás budu kontaktovat s dárkem pro případnou příští objednávku.

Mějte hezký den a omlouvám se za tuto nepříjemnost,
    Robert Vítek

• Takto je to se všemi objednávkami u Elfetexu přes eshop v poslední době - objednávky se nedokončují, žádné informace, čekání, čekání a čekání, až po následné urgenci se něco děje. Zboží bylo objednáno 10.7.2019 a dnes 31.7.2019 je u objednávky stále status na cestě.

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, je dobře, že jste napsal. Pokud je nějaký problém s Vaší objednávkou, rád Vám s ní pomohu a podíváme se, kde nastal problém. Nejspíš šlo o zboží, které není skladem a čeká na objednání - proto ta delší doba. Pokud je zboží skladem tak je u zákazníka vždy druhý den. Pošlete mi prosím na sebe kontakt na [email protected] , Vaše jméno a číslo Vaší objednávky. Hned Vás budu kontaktovat a podíváme se na to. Děkuji s přáním hezkého dne Sommer Miroslav

Zboží objednáno, přišel potvrzovací e-mail o přijetí objednávky a pak už nic... Jen žádost o recenzi.

Reakce obchodu Elfetex

super, že jste napsal, že nemáte zboží - nevěděli jsme, že je nějaký problém. Objednávka byla dodána na pobočku druhý pracovní den po objednání a teď už na Vás čeká k vyzvednutí. Ověřoval jsem proč Vám nedošla nějaká zpráva, protože standardně posíláme SMSku i mail s informací o vyzvednutí. U telefonu jste bohužel zadal neplatné telefonní číslo. U mailu vidím skutečně informaci, že odešel na Vaši adresu také /je možné že automatizovaná zpráva spadla do spamu apod../.
    Mějte hezký den,
    Robert Vítek

Objednavku jsem si prisel vyzvednout osobne na pobocce v Uherskem Hradisti... Zazvonil jsem u prepazky a ocekaval jsem ze nekdo prijde, protoze jsem ze skladu slysel hlasity hovor. Po 10 minutach cekani se kolem mihl zamestnanec, ktery me jiste videl. Ovsem vubec nejevil zajem se se mnou vubec bavit. Po dalsich 5 minutach jsem znechucene odesel.

Tady jiz nikdy nic objednavat nebudu...

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, Velmi mě mrzí celá situace. Předal jsem informaci vedoucímu pobočky, který se s Vámi již spojil a projednal nápravu. Za nás uděláme opatření, aby se podobná věc již nestala. Omlouvám se za tuto situaci.
    Přeji hezký den,
    Robert Vítek

• Před více než čtrnácti dny objednané a zaplacené zboží doposud a to i přes dva telefonáty na firmu zatím nedorazilo. Komunikace obchodu téměř nulová..

Reakce obchodu Elfetex

Mohl byste prosím kontaktovat e-shop oddělení, abychom se na to společně mohli podívat?
    Tel.: 377 432 375
    E-mail: [email protected]

Váš tým Elfetex

přišlo mi pouze potvrzení mé objednávka a od té doby nekomunikují.

Reakce obchodu Elfetex

Pokud máte jakýkoliv problém s vaší objednávkou , kontaktujte prosím e-shop s konkrétním problémem. Vyřešíme jej do pár minut.
    Tel.: 377 432 375
    E-mail: [email protected]

Váš tým Elfetex

Objednal jsem zboží a naprosto žádná reakce

Reakce obchodu Elfetex

děkujeme za Váš příspěvek.

Je nám líto, že vyřízení objednávky neprobíhá dle Vašich představ.

Rádi bychom se vyjádřili konkrétně, bohužel jste však neuvedl číslo Vaší objednávky, ani jiné bližší informace potřebné pro identifikaci nákupu.

Neváhejte nás proto, prosím, kontaktovat na emailové adrese [email protected].

• termín dodání

Skladové zboží jsem objednal 21.12.2017 s tím, že zboží vyzvednu osobně a zaplatím v hotovosti. Dodnes není objednávka vyřízená.

• velký výběr zboží
    • Evidentně špatně zabalené zboží, z balíku se sypaly střepy a při změně polohy se v něm hlasitě přesýpaly jednotlivé kusy zboží (svítidla). Přepravce sám navrhl vrácení... Zboží jsem proto nepřevzal.
    • Všechno zboží, které jsem vybíral, bylo podle eshopu na skladě, přesto k odeslání došlo až po týdnu a telefonické urgenci...
    • Široký sortiment
    • Chybné údaje v objednávkovém formuláři, následně pak i v potvrzení objednávky
    • Nedodržení deklarované dodací lhůty
    • Špatná komunikace ze strany obchodu - ani nezaregistrovali zrušení objednávky, byť byla zrušena mailem a telefonicky

Nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu Elfetex

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s nákupem u nás.

Celou situaci bychom opravdu rádi prověřili, a proto Vás prosím o zaslání čísla Vaší objednávky na e-mail [email protected].

Dodací lhůty se odvíjí od výrobních možností našich dodavatelů a naší snahou je, aby zboží bylo dodáno k zákazníkům co nejdříve.

Věřte, že Vámi popisované komplikace opravdu nejsou standardní a my se snažíme dělat vše, co je v našich silách, aby k tomuto nedocházelo.

Váš tým Elfetex

• Maji docela dost zbozi, ne vse skladem ale da se objednat
    • Velmi neochotni lide na telefonu, temer se vam nepodari se na Brnenskou pobocku dovolat protoze nezvedaji telefon. Kdyz nahodou zvednou tak vam mozna daji cislo na nejakeho jejich poradce/konzultanta/obchodnika ktery vam opet pul dne nezvedne telefon a kdyz se pak dovolate je velmi otraveny ze vam musi radit. S timto obchodem je velmi tezke se telefonicky dohodnout. Na druhou stranu primo skladnici kteri vam vydavaji zbozi vam ochotne poradi a zbozi ukazou.

Reakce obchodu Elfetex

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost na jedné z našich poboček.

Celou situaci by rád s Vámi osobně projednal regionální manažer.

Prosím, kontaktujte nás na naší zákaznické lince +420 377 432 375 nebo na našem e-mailu [email protected] za účelem sjednáním nápravy.

Prosím ještě jednou přijměte naši upřímnou omluvu.

Váš tým Elfetex

• možnost objednat z domova elektronickým způsobem
    • kvalitu produktu nelze při tomto způsobu vůbec ověřit

produkt nesplnil očekávání, chaotický návod, mechanické nedostatky

Reakce obchodu Elfetex

velice nás mrzí, že jste nebyl spokojen s kvalitou zboží.

Zboží lze vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho zakoupení. Zboží musí být v originálním obalu a nepoškozené.

Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využit vzorový formulář, jenž je umístěn na webovém rozhraní e-shopu v sekci Podmínky nákupu → Formuláře.

Omlouváme se Vám za komplikace a věříme, že nadále zůstanete naším zákazníkem.

• poměrně přehledný web
    • po zaplacení zboží převodem přestali komunikovat, objednávka "čeká" a telefony jen zvoní

Reakce obchodu Elfetex

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu a velice nás mrzí, že není pozitivní.

Bohužel neznáme číslo Vaší objednávky, abychom mohli sjednat nápravu.

Prosím, kontaktujte nás na naší zákaznické lince +420 377 432 375 nebo na našem e-mailu [email protected] a my Vám zajistíme dodání zboží.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace.

Váš tým Elfetex

• Velmi nepřehledné vyhledávání položek.
    • Z objednávky nedorazila police 19" 1U 350mm.

Reakce obchodu Elfetex

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu k přehlednosti našeho internetového obchodu.

Struktura třídění zboží byla vytvořena na základě datového standardu, který byl speciálně vyvinut pro elektronickou
    výměnu dat mezi výrobci a velkoobchody. Bohužel v praxi se ukazuje, že tato struktura je pro koncové zákazníky nepřehledná, a proto intenzivně pracujeme na vytvoření nové přehlednější stromové struktury.

Bohužel neznáme číslo Vaší objednávky, abychom mohli sjednat nápravu.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace.

• Poradenství
    • Profesionalita
    • Nejsou

rychle jsem potřeboval zboží a vím kde to funguje.

• nesrozumitelný systém a informace o objednání včetně vyzvednutí na pobočce a neinformovanost zaměstnance na provozovně :( včetně špatného jednání na pobočce

pokud máte pobočku v místě bydliště, je lepší si zboží neobjednávat přes e-shop

Reakce obchodu Elfetex

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velice nás mrzí, že nákup neproběhl dle Vašich představ. Bohužel, z Vašeho příspěvku nelze zjistit, v čem konkrétně byl problém a na jaké pobočce. Kontaktujte nás prosím na tel.: 377 432 375, nebo na emailu [email protected], abychom mohli celou situaci prověřit a zabránit, aby se neopakovala.

Pevně věřím, že naši omluvu přijmete a budeme rádi, když opět využijete našich služeb.