• velký výběr,dobrá komunikace,rychlé dodání
    • žádná

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsem Rád že vše dopadlo na jedničku. Přeji Vám za tým Elfetex hodně zdraví a štěstí do nového roku 2020. Sommer Miroslav

• RYCHLOST VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY,PERFEKTNÍ ZABALENÍ

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, je to super, že jste spokojen a my jsme rádi, že se vše povedlo na jedničku.Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další nákup. Přejeme Vám za celý Elfetex krásného Vánoční svátky. Miroslav Sommer

• Skvělá komunikace s prodejci
    • Velká nabídka zboží
    • Super ceny
    • Dodání do 24h na prodejnu ze skladu

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, děkujeme Vám za super hodnocení, samá pozitiva, to se dobře poslouchá :). Nejvíce nás těší, že jste byl spokojen a budeme se těšit na další nákup. Přeji Vám pěkný den za tým Elfetex. Sommer Miroslav

• doba od zaplacení dso vyskladnění. Převod peněz trvá 3 minuty

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Co se týče převodu peněz, některé banky mají mezi sebou převod až do 2 dnů. Vždy se snažíme spárovat platbu tak, aby zákazník dostal zboží co nejrychleji, bez zbytečného čekání. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku, přeji Vám za tým Elfetex krásný den. Sommer Miroslav

• rychlost, jsem spokojen

Jsem spokojen

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste spokojen a že jsme Vám mohli tento pocit dopřát. Není nic hezčího, něž když je náš zákazník spokojen a odchází s úsměvem na tváři :). Přeji Vám krásný den. Sommer Miroslav

• Velký výběr,rychlé dodání,vše OK.
    • Nic.

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den přeji, jsme nadšení, že jste s námi spokojen a těšíme se na Vaši další návštěvu. Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci. Ještě jednou Vám přeji hezký den za celý tým Elfetex. Sommer Miroslav

• Rychlé dodání objednaného zboží, dokáží poradit
    • nevím o žádné

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den,děkujeme Vám za vaše pozitivní hodnocení, jsme velice rádi, že jste s námi spokojen a vážíme si toho. Budeme rádi, když Vám i v budoucnu budeme moci poradit. Přeji Vám pěkný den za tým Elfetex. Sommer Miroslav

• Přehledný obchod, snadné objednání zboží a rychlé doručení.

Dobrý den Vám přeji,
    děkujeme za Vaši návštěvu a jsme nadšeni, že jste byl s námi spokojen, budeme rádi, když nás zase navštívíte, rádi Vás uvidíme. Mějte se fajn, za tým Elfetex. Sommer Miroslav

• Rychlé jednání

Dobrá poradenská služba online

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, přeji Vám hezký den. Sommer Miroslav

• široký sortiment, rychlé dodání v případě, že nebylo na skladě

Reakce obchodu Elfetex

Krásný den přeji, děkujeme za hodnocení, vždy se snažíme být s dodáním rychlejší než Chuck Norris :). Sommer Miroslav

• zboží do druhého dne
    • Elfetex doprava jezdí přesně na poledne - čas oběda ! - zmatený řidič.

Reakce obchodu Elfetex

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu . Naši řidiči mají na každý den daný okruh zákazníků a tak čas není možné úplně upřesnit, ovšem snažíme se vždy doručit co nejrychleji. Přeji Vám krásný den. Sommer Miroslav