• Vůbec žádné
    • Komunikace,slibotechna,peníze předem,Bůh ví jak dlouho bude trvat vrácení peněz po stornované objednávce z důvodu natahované dodací lhůty

Absolutní propadák-NEDOPORUČUJI!!!

• Levne elektro
    • Dlouha dodaci lhuta

• LŽE.OBJEDNANÉ ZBOŽÍ NENÍ TO CO JSEM SI PŘÁL A OBJEDNAL,ALE LEVNÁ NEZNAČKOVÁ KOPIE.
    • Vy máte v hlavě asi nasráno posílat mi takovej formulář. Zboží ještě nedorazilo a nedá se k vám dovolat!

Okamžitě se ozvěte! Hudec 775 198 698

• spatná komunikace
    • dlouhé dodací termíny

můj první a určitě i poslední, po několika urgencích jsem objednávku zrušila a nakoupila jinde kde mi zboží dorazilo do 2dnů

• láká na ceny a nedodává zboží
    • komunikace hrozná,zvedl telefon pán zřejmě pod vlivem,mumlal nebylo mu rozumět

V žádném případě nedoporučuji,dodnes nemám zboží a nyní budu zkoušet dostat zpět peníze.

• pohodlí z domova

doporučuji všem nákup u vás

• nízká cena
    • po 10dnech po zaplacení předem zboží nebylo doručeno,obchod nekomunikuje

nedoporučuji

• Občas extrémně zajímavé ceny
    • U mnohého zboží doprava zdarma
    • Obchod sídlí v zahraničí (Slovensko - Bratislava)

V případě, že poptávané zboží nemá dopravu zdarma, zjistíte ji zřejmě až v košíku (na webu jsem cenu dopravy nenašel). Obchod na mne působí, že je vhodné být při nákupu více obezřetný a dobře si rozmyslet, proč právě zde chci nakoupit (pro každého a každý případ mohou být jiné důvody). Na základě své zkušenosti obchod mohu doporučit, jedná se však zatím o jedinou zkušenost, kdy zrovna nenastaly žádné komplikace.
    Přes recenze zde na Heureka jsem se dost rozhodoval, zda zde nakoupit a rozhodnutí nakoupit zatím nemám proč litovat.

• Nízká cena
    • Nic mi zatím nedodali i přes to, že jsem zaplatil předem. Poslal jsem žádost o upřesnění termínu, kdy bude zboží dodáno a nikdo mi neodpověděl, tak se zájmem čekám, jestli jsou to podvodníci a přišel jsem o 2000,- :).

Na netu se tváří velmi vstřícně, mají dobré ceny, ale s termínem dodání nic moc (pokud tedy vůbec něco dostanu).

• nákup bez DPH
    • Rozmezí dodání bylo 28.4-3.5. Dnes je 5.5. a zboží nedorazilo. Pokoušel jsem se dovolat do obchodu ale nikdo to nebral.

Asi to nebude špatný eshop, ale u mojí objednávky moc nezabodovali.

• OBCHOD
    • DODACI LHUTA JE DESNA
    • došel email, že zboží bylo odesláno, po 4 dnech došel ten samý e mail znovu. Měl jsem divný pocit, že zboží nikdy nepříjde, musel jsem ho zaplatit předem. Mezistátní obchod, balík šel ze Slovenska, faktura v eurech, zakliknutí zboží s dph nebo bez něj je pro laika také nepochopitelné.

No obchod funguje, cena za zboží dobrá, ale špatná orientace ve fakturaci a dlouhá dodací doba. Obchod se tváří jako Český, ale zda je Slovenský nebo jaký je volaké čudné...

• Úplně bez komunikace.

Dne 5.4.2016 jsem poslala platbu za objednávku. Předpokládaný termín dodání: Čtvrtek, 28.4.2016 - Úterý, 3.5.2016. Dnes je 5.5.2016 a od té doby jsem nebyla nijak informována ani kontaktována. Telefonické spojení není nemožné na všech oddělení !!! Po minimálně desátém hovoru to zvedla pracovnice na oddělení zjištění stavu objednávky a nebyla schopná odpovědět, co je s mou zásilkou a přislíbila, že se v nejkratší době ozve a už je tomu pomalu týden. Docela mě to mrzí od obchodu nesoucí název "Váš spolehlivý internetový obchod".

• Vůbec nic!!!
    • Všechno-naletíte!!!Na mail neodpoví,informace o objednávce neaktualizují,se zákazníkem v podstatě nekomunikují,telefon pro možnost informace o zásilce:"296181861"-operátor není přítomen ani v 9:02.V žádném případě obchod neakceptovat-IGNORUJTE jej.FH.

Nechci být vulgární,...

• Není běžné aby zaplacené zboží ani po deseti dnech nedorazilo.

• delší doba dopravy, asi týden

• - žádná komunikace
    • - platba předem

- cena neni rozhodující

Nakupuji zde pravidelně. Zatím bez problemů.

Reakce obchodu az-europe

Ďakujeme za nákup

• vůbec nic, akorát mě lákala nízká cena
    • Nedoporučuji, obloukem se mu vyhněte!

Zboží jsem objednala před 14 dny a dosud mi nic nedorazilo! Psala jsem maily nic , až po několika dnech urgence mi napsali, že mi posílají peníze zpátky, přitom minulý týden mi přišlo, že je zboží na cestě. Bohužel první negativní zkušenost při nakupování na internetu.

JSOU TO PODVODNÍCI A ZLODĚJI!!!!!!!!! Asi to někde oznámím, ať se jim podívá na zoubek finančák a berňák. Pokud někdo podnikám tímto způsobem, tak ať se na to raději vykašle. Já si to rozhodně líbit nenechám!

• najlacnejší na trhu
    • a tovar stále došiel
    • dlhé dodanie ale zas cena je fakt dobrá

určite treba skúsiť

Reakce obchodu az-europe