• nízké ceny
    • špatná, nebo žádná komunikace

Objednala jsem si vysavač, který měl přijít 10.5.2016. Protože v termínu nepřišel, poslala jsem dotaz emailem, kde je chyba. Bez odpovědi. Následně mi zavolala nějaká paní, že právě zboží vyexpedovali (o mém dotazu přes email nevěděla)a do pátku ho mám. Dnes je pátek, nemám zboží a po dalšm dotazu, která spedice mi zboží doručuje žádná odpověď nepřišla.

• Byla to velká chyba, nakoupit v obchodě, který jsem neprověřil a kreditkou zaplatil.
    • Zboží nedorazilo, na telefonní lince operátor není k mání.
    • Po dvanácti dnech se ozvali s omluvou na mail, kdy bude zboží k dispozici nevedia, slibují možná příští týden. To je u zboží, které deklarují, že mají skladem.

Pokud chcete dobrodružné nakupování s nejistým výsledkem, je to ten pravý obchod.
    Něco podobného jsem ještě nezažil.

• Nedodržení lhůty dodání, žádná komunikace,
    • v podstě výsměch, když dojde dotazník na spokojenost s dodávkou zboží před deseti dny,
    • které jsem dosud neobdržel.

Neplaťte předem!!!

• Pokud mi přijdou peníze zpátky na účet,tak serioznost.
    • Nedodržení lhůty

Pro jedno pochybení,nechci dělat rychlé soudy o neschopnosti obchodu dodat včas zboží.Třeba příště budu mít lepší zkušenost.

Akce v obchodním e-shopu, dobrá cena, komunikace velmi slabá, zboží dle dodací lhůty zatím nedošlo, nikdo neví kde je, při sledování zásilky je zboží už odevzdáno, ale nevím komu :-) Tento obchod NEDOPORUČUJI

• Nedodržení slíbených termínů doručení

• nízká ceny, ale proč si nepočkat o 5 dnů víc za 3.500 Kč proti cz.net

• dobré ceny
    • žádná komunikace

• +cena...
    • po několika pokusech o reklamaci poškozeného zboží, už nikdy vííc...

doporučení? ani náhodou...

• Dodací doba a komunikace.

Už nikdy nebudu v tomto obchodě nakupovat.

• Nízké ceny
    • Figurka zdarma
    • Sleva za platbu předem
    • Délka dodání - opoždění proti uváděnému dodání až o téměř tři týdny (!)
    • Nekomunikace
    • Přehledné, ale nepřesné a nedůvěryhodné sledování objednávky

Obchod spíše nedoporučuji, vzhledem k jeho historii opožděných dodávek a názorům ostatních kupujících. Já ale zariskoval a zboží dorazilo... téměř na konci 30denní lhůty, kdy jsem chtěl využít garanci spokojenosti - k tomu naštěstí nedošlo.

• dobrá cena
    • dodací lhůta, neaktuální informace o stavu objednávky

dobrá cena, dlouhá dodací lhůta, nejistota

Reakce obchodu az-europe

Ďakujeme za nákup

• cena zboží
    • doba dodání

Kdo nepospíchá bude spokojen.

Reakce obchodu az-europe

Ďakujeme za nákup

• Dodaci lhuta velmi dlouha, zbozi je posilano ze Slovenska. Po 10 dnech stale nedorazilo, obchod nekomunikuje..

• nevrací včas peníze

nenakupovat zde

• cena?

neviem ci som mal smolu, ale komunikacia bola zmatocna a dodacia lehota na moje skusenosti s e-shopmi dlllllha

• Rozporuplné zprávy o termínu dodání. Neodpovídají na e-mail.

• Nemohu hodnotit,zboží zatím ani neodešlo a po dvou telefonátech se zmatenýni lidmi jsem se dozvěděl, že bude lepší když mi vrátí peníze.
    • Obchod na doporučení, zboží jsem potřeboval minulý týden.?
    • Podle toho co se zatím událo, předpokládám, že nedostanu zboží ani peníze.
    • Vypisovat v bodech proč bych nedoporučil tento obchod je zbytečné...

-potřebuji zboží rychle, dostal jsem doporučení.
    -po dvanácti dnech se nic neděje, nikdo se ani neomluvil.
    -nedoporučil - a to mi posíláte dotazník spokojenosti, když jste mi žádné zboží nedodali. Doufám, že mi to vysvětlíte?

• jen doufám,že pokud nedorazilo zboží,vrátíte peníze

Nedoporučuji,zádná komunikace

• Naprosto nespolehlivý e-shop. Zboží nedorazilo zatímco hodnotící formulář jak jsem byl spokojený s nákup už přišel 2x.Operátor na tlf mi též připadal opilý, nějak divně mumlal. Už asi 3x slíbili že zavolají a zjistí, kde se moje zásilka zatoulala, doposud nevolali ani jednou. Nakopat do riti takovej e-shop.

Absolutně nedoporučuji, jen se modlím abych nepřišel o těch 5000 Kč, co jsem zaplatil předem za multifunkční tiskárnu.