• Příliš dlouhá dodací lhůta. Zboží objednané v polovině února má být dodáno ve druhé polovině dubna. Lituji ,že jsem z určitých důvodů nemohla už objednávku zrušit.

• Dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu CRAVT Koupelny

Dobrý den, mrzí nás vaše nespokojenost. Máme na skladě několik tisíc položek a náš průměrný termín dodání je 3-8 dní. Vy jste objednala 1ks mýdlenky, který nebyl bohužel na skladě a od výrobce byl potvrzen termín dodání 30 dní. S touto skutečností jsme vás i písemně obeznámili.

• Nebrat

Reakce obchodu CRAVT Koupelny

Dobrý den pane Miloši, přes to, že vaše hodnocení není příznivé, děkujeme za něj. Škoda jen, že jste neuvedl důvod nedoporučení, abychom se z něj mohli poučit.

Nemohu doporučit tento obchod protože jsme objednali úplně malou skřínku a bylo nám účtováno dopravné 259 kč za atypickou přepravu dovezla to česká pošta

Reakce obchodu CRAVT Koupelny

Dobrý den, mrzí nás vaše nedoporučení, ale v tomto případě jde o nedorozumění. Zmiňovaná atypická doprava za 259 Kč nespočívá v tom, že použijeme pro dodání mimořádnou přepravu, ale jde o příplatek za bezpečné balení výrobků a jejich umístění např.na půlpaletu. Tím se snažíme eliminovat nešetrné zacházení přepravce s naším zbožím. Příkladem je právě nábytek, který je náchylný na poškození.

• Zaplatit si necháte hned, ale doručení trvá už 11 dní. Zboží dosud nedorazilo... a je pátek, takže minimálně další tři dny. Fakt pecka!
    • Komunikace obchodu příšerná! Čeština na úrovni základní školy a ještě s chybami. Bez podpisu a kontaktních údajů.

Reakce obchodu CRAVT Koupelny

Dobrý den, mrzí nás vaše nespokojenost. Nicméně nám dovolte korekci:
    - výběr platby byl na vás. Mohl jste zvolit i platbu dobírkou.
    - den poté, co jste zboží objednal, vám přišel upřesňující e-mai o termínu odeslání 28.7.
    - ano, odpověď nebyla signována naším pracovníkem a obsahovala překlep. V tom vám dáváme za pravdu. Děkujeme za upozornění, již došlo k systémové úpravě.