Objednané madlo sice dorazilo bez šroubků, ale na můj dotaz obchod reagoval okamžitě s tím, že se omlouvají a chybějící šroubky nám pošlou co nejdříve. Jinak bylo vše v pořádku.

• Zboží přesně odpovídá popisu na e-shopu
    • Moc krásné zpracování nábytku

Již potřetí se mi prodloužila lhůta dodání, vždy o jeden měsíc. To mi přIjde moc!

• velký výběr, ochota, rychlost, spolehlivost

• Velmi dobrý sortiment podle kvality v různých cenových relacích a dobrá logistika.

• profesionální služby a vysoká odborná znalost - opravdové poradenství při plánování koupelen
    • otevřená komunikace a profesionalita, která dnes není standardem
    • ochota a vstřícnost
    • sledování trendů a široká nabídka těch nejlepších keramiček

Velmi oceňuji přístup p. Havránka, jednatele společnosti, který se nám při plánování koupelen intenzivně věnoval. Jeho připomínky a vstupy byly vždy praktické a cenné. Pozitivně také hodnotím, že společnost sleduje aktuální trendy v oblasti dlažeb a obkladů, stejně jako ostatního koupelnového vybavení. Doporučuji spolupráci!

• Super komunikace

Vše perfektní.

• Kvalitní produkt.
    • Nízká cena.
    • Vstřícné jednání.

• Skvělá komunikace.
    • Kvalitní zboží.
    • Nízká cena.

Velmi rychlé a bezproblémové dodání.

• Rychlý průběh objednávky

Nevěděla jsem si rady se správným výběrem produkty, ale díky milému a ochotnému personálu, jsem rychle nakoupila ten správný.

S obchodem jsem se setkal poprvé.Ovšem vyřízení mé zakázky bylo rychlé,bez průtahů.Zboží je kvalitní.

• Zboží skladem doručeno do 3 dnů
    • Komunikace s Obchodem
    • Velký výběr doplňků i náhradních dílů do pákové baterie

Zboží jsem objednal a do 3 dnů obdržel přes poštu. Neměl jsem problém s dodáním je jen potřeba překontrolovat, že je zboží skladem, případně u dodavatele. Komunikace s prodejnou byla super i mě ujistili, že zboží posílají.

• Příliš dlouhá dodací lhůta. Zboží objednané v polovině února má být dodáno ve druhé polovině dubna. Lituji ,že jsem z určitých důvodů nemohla už objednávku zrušit.

• Dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu CRAVT Koupelny

Dobrý den, mrzí nás vaše nespokojenost. Máme na skladě několik tisíc položek a náš průměrný termín dodání je 3-8 dní. Vy jste objednala 1ks mýdlenky, který nebyl bohužel na skladě a od výrobce byl potvrzen termín dodání 30 dní. S touto skutečností jsme vás i písemně obeznámili.

Obchod proběhl velmi dobře. Personál velmi ochotný a vstřícný,ještě jednou děkuji.

• Vše proběhlo v pořadku

• Nebrat

Reakce obchodu CRAVT Koupelny

Dobrý den pane Miloši, přes to, že vaše hodnocení není příznivé, děkujeme za něj. Škoda jen, že jste neuvedl důvod nedoporučení, abychom se z něj mohli poučit.

Zboží doručeno na jinou adresu...???