Minulá zásilka medu mi byla doručena se 2 rozbitými a 2 poškozenými skleničkami. Žádnou omluvu jsem od vás neobdržel a navíc jsem se v recenzích dočetl jak jsem zásilku kladně hodnotil. Proto se nedivte že tentokrát budu hodnotit záporně.

Krásný den, Vláďo,
    tak to je mi moc líto, že jste se nám neozval, když Vám přišlo něco rozbitého, ihned bychom samozřejmě sjednali nápravu.
    Takto jsme bohužel neměli žádnou možnost rozbité skleničky nahradit.
    Dodatečně se omlouváme.

S přátelským pozdravem,
    Klára Urbánková, CEO
    ČeskejMed.cz

Objednával jsem si po domluvě med v tekutém stavu v takovém stavu mi med dorazil ale za tři dny ztuhl takže byl před odesláním z obchodu zřejmě z tuhého stavu upraven zahřátím na tekutý aby pár dní vydržel a pak opět ztuhl.Což mne zklamalo.

Dobrý den, pane Josefe,
    Vaše recenze nás tedy velmi mrzí. Krystalizace medu je přirozená vlastnost kvalitního medu. Květový med začne krystalizovat cca 10 dní po stáčení z plástů. Tomu přirozeně nejde zabránit.
    Není tak reálné bez pomoci šetrného, opravdu velmi šetrného zahřívání uvést med do tekuté podoby, abychom uspokojili přání zákazníka. Nejedná se o žádnou špatnou praktiku, která by jakkoliv medu ublížila, na tom si zakládáme.
    Přirozeně pak med začne znovu krystalizovat, přesně jak píšete.
    Medy v supermarketech, které určitě znáte tekuté i několik měsíců jsou tepelně nebo chemicky znehodnocené a to nám opravdu nepřijde jako dobrá cesta.
    Pokud máte zájem o med tepelně úplně nedotčený, jen stočený rovnou od včel do sklenic, i ten na e-shopu nabízíme, ale je už samozřejmě zkrystalizovaný, to ale zákazníkům neskrýváme a přiznáváme.
    Za náš med dám ruku do ohně, proto mne tato recenze překvapila a mrzí.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
    Klára Urbánková, ČeskejMed.cz

DLOUHE DODACI LHUTY

Krásný den,
    tato recenze mne moc mrzí, jelikož se snažím ze všech sil splnit mému zákazníkovi vše ve 100% kvalitě.
    Každá taková recenze vede k zamyšlení a doufám ke zlepšení.
    Takže Vám za ni děkuji, vím, na čem máknout.

Mějte se moc hezky!

Klára Urbánková, ČeskejMed.cz