• Zboží přišlo rozbalené a poškozené.

• Některé náhradní díly jsou nekvalitní (obchod je prodává pod orig. katalog. číslem), nesedí a je potřeba je upravit.
    • nic nepasuje, oč je to levnější tím je to kvalitou horší

obchod na dvě věci na .... a na nic

• Čekání více jak týden na vyřízení objednávky o třech položkách.

Reakce obchodu Agroad

Dobrý den, jeden produkt co byl objednán (ložisko) bylo na dotaz a naskladněno bylo 18.8.2022. Následující den jsme objednávku expedovali. Přijali jsme opatření, aby klienti byli informováni, když je v objednávce zboží Na dotaz o předběžném termínu naskladnění. Eshop manažer

• Každý kus je jiný,6 ze 7 jsem si musel upravit,aby splnili účel

Reakce obchodu Agroad

Dobrý den, velice nás mrzí, že přípojky nebyly takové kvality jakou jste očekával. Rádi bychom Vám nabídli výměnu, ale toto není nyní možno protože šlo o poslední kusy na dlouhou dobu, než nalezneme jiného dodavatele. Je velice škoda, že jste nás nekontaktoval ihned po doručení před úpravou, mohli jsme Vám nabídnout vrácení fin. hotovosti a tak alespoň zmírnit Vaši nespokojenost s kvalitou.
    s pozdravem vedoucí eshopu J.S.

Zboží k dnešnímu dni nemám.

Reakce obchodu Agroad

Zboží v objednávce bylo na dotaz, zboží nebylo skladem. Bohužel se nám nepodařilo zajistit dodání od dodavatele. Zboží je pro tuto dobu nedostupné. S ohledem na tyto skutečnosti se musí přistoupit ke zrušení objednávky. Bylo tak učiněno po dohodě se zákazníkem.

Po 10 dnech jsem ještě neobdržel objednané zboží. E-mailový ani telefonický kontakt prakticky neexistuje. Jsem trochu zklamán službou a nedostatkem informací o vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Agroad

Děkujeme za Vaši informaci. Ihned jsme vše prověřili a zjistili, že chyba nastala při předávání dopravci toho dne kdy zboží bylo vychystané. Telefonicky jsme Vás informovali ohledně chyby. Na Vaši žádost jsme objednávku a odeslání zrušili. Přijměte naši omluvu. s pozdravem J.Svoboda - eshop manager

• dobré ceny
    • široký sortiment
    • příšerné dodací lhůty
    • 29.3. odeslána objednávka a 14.5. nemám ještě všechno

Vážený zákazníku,

Omlouváme se za delší dodací lhůtu vaší objednávky. Občas se stane, že vypadne dodavatel nebo náhradní díl není dostupný.

Přijměte od nás jako kompenzaci slevu 10% na další nákup, kontaktujte nás prosím na [email protected].

• Dlouhá čekací lhůta!

Vážený zákazníku,

Omlouváme se za delší dodací lhůtu vaší objednávky. Velký zájem o náhradní díly v jarním období, kdy všichni připravují svoje stroje na sezónu, způsobil dočasné přetížení naší expedice objednávek. Na našem Eshopu upozornění na tuto situaci bylo uvedeno.
    Přijměte od nás jako kompenzaci slevu 10% na další nákup, kterou posíláme na Váš email.

• Pomalá dodávka

Tým AGROAD

• Je to katastrofa, ani po dvanácti dnech po objednání není zboží odesláno. Měli by jste se nad sebou zamyslet. Lidé si u vás objednávají náhradní díly, protože je potřebují na opravu svých strojů a co nejkratší doba doručení patří k tomu nejdůležitějšímu. Už si u vás nikdy nic neobjednám. A jsem zvědavý, jak dlouho vám ještě bude trvat, než mi odešlete blbé táhlo plynu.

Nekonecna doba doruceni.

• Dlouhá čekací doba zákazníci nemají čas čekat 14 dnů

Vážený zákazníku,

Omlouváme se za delší dodací lhůtu vaší objednávky. Vypadá to, že došlo k nějakému problému u dopravce, máme informaci, že se zboží vrátilo.

Tým AGROAD

Obchod nekomunikuje, před 10 dny jsem objednala a stále čekám.

Raději bez komentáře. Jednoho dne se snad dočkám :-(

Vážený zákazníku,

Rádi bychom vám jako kompenzaci poslali slevu 10% na další nákup. Prosím kontaktujte nás na email: [email protected]

Tým AGROAD

Na vyřízení objednávky se i po 14 dnech stále "pracuje".

Tým AGROAD

• Příšerně dlouhá dodací lhůta. 13.3.objednano,25.3.stale zboží nemám!

Tým AGROAD

Pan Jaromír Berka mi napsal email: ,,Vaše objednávka byla zkompletována a zadána do systému. Po úhradě bude zásilka odeslána k Vám. Pokud nám zašlete potvrzení o platbě (např. mailem v pdf apod.) bude zásilka vyexpedována okamžitě."

Potvrzení jsem zaslal dne 06.03.2019 a zboží nedorazilo. Telefon nikdo nebere, na email nikdo neodpovídá. Zvažuji trestní oznámení.

• Dlouhá dodací doba !!!
    • Žádná komunikace

Vážený zákazníku,

omlouváme se za dlouhou dodací lhůtu způsobenou dočasným přetížením expedice Eshopu.

Přijměte od nás slevový kupón, který byl zaslán na váš email.

Děkujeme.

Zákaznický servis AGROAD

Obednal jsem 2ks fitrů došel pouze jeden a nebim kdy dorazi druhý přitom sklad ukazuje, že je na skladě. Špatná komunikace se skladem ????

Vážený zákazníku,

omlouváme se za nepříjemnosti, chyba byla způsobena nesrovnalostí počtu kusů na skladě.
    Jako omluvu přijměte slevový kupón, který jsme vám zaslali emailem.

Děkujeme

Zákaznický servis AGROAD