• Platba zaslaná předem byla bez problému vrácena.
    • Nabízejí nahradní díl na stránkách e-shopu, že je skladem a když ho objednáte tak kde nic tu nic.

Reakce obchodu AGRICO

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel nepíšete úplně pravdivé informace. U vámi objednaného produktu bylo napsáno, že "není skladem". Na našem eshopu je skladovost vždy pravdivá a aktuální. Vidíte zde počet kusů i na jaké prodejně. Na tomto si zakládáme.

• Dodávka přišla v kartonu způsobem dodělej si sám podle návodu. Díly ochranného krytu neodpovídaly návodu. Předal jsem výrobek do provozovny Hecht, kde požadovali poplatek za sestavení . Cena sestaveného stroje je stejná, jako u stavebnice. Reklamace nebyla uznána z důvodu zakoupení ve vaší prodejně.

Objednal jsem si napínák spodních ramen na Zetora. Na fotce byl vyfocen komplet i s upínacíma třmenama k upevnění na půlměsíce.
    Napínáky přišli bez třmenů.
    Foto vám tedy nesouhkasí se skutečností.

Tovar nie je dodaný ani za mesiac. Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho, po objednávke týždeň dotazník spokojnosti!??!

Objednané zboží nedorazilo ani po uplynutí 13. dní.
    Na urgenci nikdo z firmy nereagoval.

Žádná reakce

• mizerná komunikace a přístup zaměstnanců
    • nefunkční konkaty na stránkách obchodu
    • v emailech pro jistotu žádné kontakty nejsou

Zaplatil jsem předem a to byla chyba
    3 x jsem urgoval reakci obchodu
    Webovské info o stavu objednávky není aktualizováno

• Zasláno jiné zboží než bylo objednáno

Popis zboží neodpovídá fotografii. Musel jem odstoupit od smlouvy. Náklady navíc cca 120 kč za poštovné.

Zboží mělo dorazit někdy v květnu poté v červnu nakonec firma ani nezveda telefon

přesto, že bylo zboží zaplaceno předem na účet, nebylo na skladě, až po mém dotazu mi bylo sděleno, že zboží zatím nemají

• Obchod zboží deklaroval, jako "skladem", avšak objednávku zrušil s tím, že je nedoručitelné.

PREšLI TRI TYžDNE A TOVAR NIGDE-NEMIENIA ANI POSLAD SPRAVU TAKTO SASPRAVA OBCHOD.

• Rychlé
    • Kvalita materiálu naprosto neodpovídá potřebě - potah na sedačku GRAMER je tuctový umělohmotný výrobek !!!! a ještě drahý !!!

Nelze předem dostat popis nabízeného výrobku.

Reakce obchodu AGRICO

Vážený zákazníku, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s objednaným produktem. Těchto potahů na sedačky prodáváme celkem dost a zatím jsme se s kritikou na kvalitu nesetkali. V případě, že Vám produkt nevyhovuje, můžete nám ho v zákonem stanovené lhůtě vrátit.

bez zaškolení, lživé info o produktu, chování typu zaplat a támhle si vem zboží. víc nas nezajímá...

Od 2.1.2020 žádný kontakt !!!

• Nepotvrdí obj., i že byla obj. odeslána, kdy dorázi, nic.

Nechali si to zaplatit dvakrát chybou uřednice pak sem čekal přes tyden nez mě pladbu vrátily hruza

Reakce obchodu AGRICO

je nám líto, že se taková věc udála a omlouváme se Vám. Kolega na skladě vyplnil omylem "na dobírku", i když bylo placeno převodem. Jsme jen lidi, to se může stát každému. Peníze jsme Vám vrátili (ne "vrátily", jak píšete). Přesto Vám děkujeme, že jste využil naše služby.
    Tým Agrico

• Siroký sortiment
    • Nabízejí zboží které je dle eshopu skladem ,ale po objednání ho nemají a nabízejí o cca 2000 dražší alternativu.

• Nemají přehled co je a co není skladem a pak se čeká na vyřizování objednávky

NEBRAT a neplatit nic.

Reakce obchodu AGRICO

Nezlobte se, ale nemáte pravdu. Počet kusů skladem máme u každého zboží uvedeno již na eshopu. Objednal jste si 10 ks něčeho, co jsme skladem neměli. Trvalo nám to cca 8 dní, než jsme Vám to dodali. To je pravda poněkud delší doba, ale není to tak, jak píšete. Přesto Vám děkujeme. Hold nemůže být každý spokojený, to by potom nebylo ono.

Tým Agrico

Ty žací nože byly úplně jiné než originál Karsit. Musel jsem je o pár milimetrů zkrátit a převrat díry. To bylo velké zklamání a už bych od nich nenakupoval.

Reakce obchodu AGRICO

žací nože na Karsit bereme originální přímo z Karsitu. Je na nich vyražené katalogové číslo. Rozměry jsou na eshopu uvedeny správně, pro jistotu jsme je kontrolovali. Sklad nám sedí, nože jsme Vám odeslali správné. Pokud neseděly rozměry, měl jste nože vrátit a nepodnikat žádné zákroky. Vypadá to spíše, že máte úplně jiný traktor, než pro jaký jsou Vámi objednané nože určeny, a nože jste dostal takové, které jste si objednal.
    AGRICO, s.r.o.