Žádná komunikace se zákazníkem na dotaz vůbec nereagují

Reakce obchodu AGRICO

k Vaší objednávce bohužel neevidujeme žádný dotaz. V případě jakéhokoliv dotazu nám pište na [email protected]. Děkujeme.

• dodací doba cca 10 dní

Reakce obchodu AGRICO

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení, i když ne zcela lichotivé a ne zcela pravdivé. Dle rozpisu zásilky u spol. PPL trvalo doručení 7 dní, z toho 3 dny byly svátky (státní svátek + 2 víkendové dny). Nebylo to nejrychlejší, přiznáváme a za to se Vám omlouváme. Snad se v tomto směru do budoucna polepšíme.
    Tým AGRICO, s.r.o.

• Je možné vybrat zboží z domova
    • Nedodržení dodacích lhůt, které jsou inzerovány.

Objednávka byla potvrzena dne 24. 04. 2017 do dnešního dne tj. 11. 05. 2017 nebylo dodáno.

Reakce obchodu AGRICO

děkujeme Vám i za tuto zápornou recenzi. Je pro nás ponaučením, abychom lépe kontrolovali aktuálnost naší nabídky a zlepšili komunikaci k zákazníkovi. Bohužel stroj, který jste si u nás objednal, se přestal již před časem vyrábět, na tuto skutečnost jsme Vás však měli ihned upozornit a ne nechat čekat v naději, že zboží dodáme. Za to se Vám moc omlouváme a doufáme, že na nás do budoucna nezanevřete.
    Tým Agrico

Zboží bylo objednáno a uhrazeno 1.9.2016. |Dnes je 11.9. a zboží stále nebylo dodáno.

Reakce obchodu AGRICO

je nám líto této Vaší zkušenosti. Zboží jsme neměli v požadovaném počtu 5 ks skladem a objednávali u dodavatele, proto to zpoždění. Nicméně, ověřoval jsem, odesláno 9.9., následoval víkend, nyní by zboží mělo být již u Vás. Doufám, že na nás nezanevřete.
    Kolektiv Agrico

• nedostatečná aktializace stavu skladu

Reakce obchodu AGRICO

děkujeme Vám za recenzi. Bohužel jste nebyl sám, kdo si objednal stejné zboží jako Vy. V danou chvíli svítilo zboží "Skladem". Objednávky byly vyřizovány postupně a zboží bylo doprodáno. Nebylo skladem ani u našeho dodavatele a nebude až do poloviny ledna 2016. I toto se stává a mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami spokojen.
    Tým Agrico

• O žádné nevím
    • Prezentuje foto zboží které nesouhlasí s dodaným

Katastrofa,arogantní jednání,má nejhorší zkušenost s e-shopem

Dobrý den, pane Šourek,

objednal jste si produkt "Plastová dvířka do psí boudy" za 139,- Kč. Tato plastová dvířka byla vyfocena společně s psí boudou pro lepší představivost. Nepředpokládám, že jste myslel, že za tuto cenu obdržíte i psí boudu. V emailové komunikaci jste jen neustále zdůrazňoval, že plastová dvířka nesedí s fotkou, což však nebyla z Vaší strany pravda. Nabídli jsme vám vrácení peněz a už jste se nám neozval. Nevím, co k tomu více dodat.

Petr Zábrodský
    AGRICO, s.r.o.

• to co nemá!!!

Koupil jsem si "značkový" postřikovač SOLO.
    Tekl ruční ventil, bylo ztrhané těsnění.

• Zboží nebyli schopni dodat, jak slíbili.
    • Objednávku jsem zrušila.

• Personál v obchodě v Týništi n. O. Dva pracovníci - jeden zcela nový, nicméně se snažil a byl ochotný. Druhý, který již v obchodě pracuje patrně delší dobu - vrchol arogance a negramotnosti. Ze zákazníka přede mnou (starší pán) dělal veřejně blbce. Mně nedokázal vysvětlit pár základních věcí týkajících se nakupované techniky.

• Levné zboží
    • Slabá obsluha

Dobrý obchod spousta zboží.Skušenosti mám špatné s obsluhou.Obchod bych doporučil ale pevné nervy.

Reakce obchodu AGRICO

Dobrý den, prosím, kontaktujte nás na emailové adrese [email protected], na mobilní číslo a email uvedené v objednávce nikdo již delší čas nereaguje. Máme pro Vás informace ohledně Vámi objednaného zboží. Děkujeme.

• objednal jsem si HECHT 750 vč. dárku, tak jak jste uvedli v reklamě.Dárek jste jaksi opomněli, takže se jedná o klamavou reklamu, což bývalo trestné.
    • Nedůvěra !!!!
    • Pro mne bylo lepší nakupovat u výrobce, ale naletěl jsem. Dobře mi tak!

Když budeš mít štěstí, tak snad dostaneš,co jsi objednal.

Reakce obchodu AGRICO

Děkujeme za komentář. Dle čísla objednávky jsme zjistili, že jste si objednal Hecht 740 (ne 750). Dárek, v tomto případě prodlužovací kabel 20m, byl poskytován do 31.12.2014 - přehled dárků bylo možné zjistit na titulní straně eshopu - šlo o akční katalog platný do konce roku 2014. Naší chybou bylo, že jsme popis u produktu Hecht 740 v novém roce neaktualizovali. Zůstal tak zde viset nápis "dárek zdarma". Za toto nedopatření se Vám omlouváme. Nebyl to však v žádném případě úmysl, ale pouze chyba, chcete-li, tak selhání lidského faktoru. Naším dlouhodobým cílem je totiž poskytovat kvalitní služby a ne lákat zákazníky na neexistující dárky zdarma. Děkuji Vám za pochopení.

• inzeruje zboží které nemá skladem

najít si jiný obchod