• Rýchle vybavenie
    • Niektoré tovary v iných podobných obchodoch nezoženiete

Skvělá komunikace, rychlé doručení:-).

kvalitný, rýchly

Rychlé vyřízení, skvělá komunikace a k produktu mi na základě dotazu ochotně poradili s vyhledáním instruktora v místě bydliště. Celkově velice příjemná zkušenost se všemi, se kterými jsem komunikoval.

Naše studio zde nakupuje hudbu na skupinové cvičení. Vždy si vybereme skvěle namixované CD.

Rychlost, ochota poradit, 100% super!

• Rychlost, spolehlivost

• možnosť veľkého výberu, rýchlosť dodávky

spokojenost

• Obchod,resp.výdejní místo není daleko
    • mohl jsem porovnat nahrávky na CD (preview)

doporučuji,je to jednoduché,přehledné

• přehledný web

lze doporučit

S manželem jsme prošli profesionálně vedeným školením. Se službami jsme spokojeni a obchod doporučujeme.

• široký výber,
    • prístupné ceny,
    • skrátila by som dodaciu dobu

výborný prehľad tovaru
    široký výber
    prístupné ceny

• nevím

• supr nákup z domova

• Je to drahe

Bez pripominek

Krásný dobrý den,

jsem velice rád, že jste vyplnil dotazník Ověřeno zákazníky. Pomáháte tak všem návštěvníkům portálu Heureka.cz tak, že si vybírají jen kvalitní a prověřené e-shopy. Vaše hodnocení se nám líbí a děkujeme za něj.

Prodáváme jen velice kvalitní zboží od světoznámých značek. Bezporuchové, funkční a plnící účel. Nikoliv zboží z číny a tržnic s přirážkou 200 %, které po 2 letech ani nevyreklamujete. Cena odpovídá kvalitě a trvanlivosti. O světové fitness se aktivně zabýváme - viz cesta do Los Angeles - http://www.3dfitness.cz/fitness-centra-srdci-los-angeles-pohledem-3d-fitness/ . Věrnost se u nás vyplácí a rádi Vás opět uvidíme. Těšíme se na Vás.

Přeji krásný den.

Karel Hanousek
    3D FITNESS - s láskou k fitness a pohybu

• TRX značka totálně předrazená. Bavlněné tričko za 700,- nesmysl. Čekal jsem víc, tričko po prvním vyprání vytahané. Tričko jsem pral podle návodu.

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

možná se Vám zdá značka TRX předražená oproti ostatním kopiím a padělkům TRX, které se vyskytují na trhu za pár korun může vypadat draze. Ale my prodáváme originál TRX značky, u kterého máte jistotu, že se s vámi neutrhne, tedy se při cvičením na něm nemůžete zranit a vydrží úplně jinou zátěž a také má mnohem delší životnost než padělky.

S pozdravem tým e-shopu 3D FITNESS

Bolo to super ale pre poniektorych ludi co nevedeli anglicky boli tlmocnici takmer nepouzitelny. Prekladali vseobecne frazy odborne do toho videli mozno tak na 10 %. No to pisem v mene kolegov ktori mali tento problem. S ostatnymi vecami ako organizacia + zaobstaranie jedla a napojov som nadmieru spokojny. TOP akcia!

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

Krásný dobrý den Matěji, jste skvělý - pomáháte lidem na Heurece vybírat kvalitní e-shopy a ještě jako bonus téměř u všeho 100 %. Děkujeme.

Všechno příště vylepšíme, uvidíte.

Krásný den.

Za tým 3D FITNESS, Karel Hanousek

• pohodlnost nákupu z domova
    • komunikace

Byl to dárek na poslední chvíli, objednán 20.12. a 23.12. jsem jej obdržela. Super rychlost. Díky.