rychlost, přehlednost

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Bára z 3D FITNESS

• Informace o tom, kdy objednané zboží dostanu, neodpovídají skutečnosti

Spokojeně jsem nakopupil, pouze jsme spoléhal na informaci, že zboží dostanu druhý den po objednání, což se nestalo a trochu mi to zkomplikovalo plány. Když jsem potom telefonoval se zástupcem eshopu, tvrdil mi něco o obchodních podmínkách..., čímž mě moc nepřesvědčil. Ale to si nestěžuji, jen reaguji na fakt, že eshop vysloveně u zboží uvádí termín dodání stylem "teď objednáte, zítra dodáme", který nedodrží a při následném telefonátu prakticky i popře (sdělí, že to není možné). Kdyby to tam neuváděli, bude vše v pořádku a není co řešit.

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

Velice děkujeme za hodnocení. Ano, telefonovali jsme spolu. Ohledně doby dodání jsme již udělali na e-shopu nápravu. Bohužel se nám v posledních dnech stávalo, že kurýři jež vyzvedávají zboží, přijížděli už kolem 10-11 hodiny. Pak ať bychom se snažili sebevíc, nejsme schopni při objednávce, která je učiněna v 11:20 ji ten den odeslat. Což jsem se Vám i pokusila vysvětlit. Co se týče obchodních podmínek, ptal jste se, kde je napsáno, že dodací doba je orientační, proto jsem Vás na ně odkázala.

Moc se omlouváme za komplikace a věřím, že se podobné situace již nebudou opakovat.

Za celý tým e-shopu 3D FITNESS,

Bára Špinlerová

Super přístup k řešení diastázy.

Dobrý den, Báro,
    Děkujeme za hodnocení, moc si toho vážíme. A budeme se na Vás těšit třeba na dalším z našich školení. :)

• rychlost a kvalita

Dobrý den, Ondro,
    Velmi děkujeme za hodnocení.

Bára

Ve 3dFitness se pravidelně školím, chci být lepším instruktorem a trenérem a proto si vybírám školení a kurzy právě zde.

Dobrý den, Věro,
    Děkujeme za krásné hodnocení. Snažíme se přinášet Vám to nejlepší ze světa fitness. A hlavně předávat na školeních pravdu, které sami věříme.

Budeme se na Vás opět těšit!

Osobní a milé jednání

V pořádku

• rychlost, preciznost, cena

Pre nas top eshop s najkvalitnejsimi pomockami na trhu

• kvalita

Vždy najdu,co potřebuji.

• kvalitné, rýchle, skrátka naj

Vše v pořádku. Super komunikace.

• velmi příjemná komunikace a ochota
    • Drahé poštovné, škoda, že není možná Zásilkovna. Balíkovna není v každém městě.

• Komunikace byla výborná, jsem naprosto spokojená

Kurzy na vysoké úrovňi. Vždy spokojená.

Dobrý výber, rýchle vybavenie objednávky

Výborná parta lidí, komunikace, prostředí, kvalita... a vůbec - celý koncept nemá chybu. Doporučuji.

• Dlouhá dodací doba

Vážená paní Jarkovská,
    Děkujeme za reakci, i když je negativní. Bohužel se Vámi objednané CD zdrželo na cestě od dodavatele o 4 dny déle, než bylo avízováno. Mrzí nás to a je to pro nás poučení do příště.

Přejeme krásný zbytek večera.

Za tým 3D FITNESS

Vše OK