• zboží zatím nedorazilo

• TRX značka totálně předrazená. Bavlněné tričko za 700,- nesmysl. Čekal jsem víc, tričko po prvním vyprání vytahané. Tričko jsem pral podle návodu.

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

možná se Vám zdá značka TRX předražená oproti ostatním kopiím a padělkům TRX, které se vyskytují na trhu za pár korun může vypadat draze. Ale my prodáváme originál TRX značky, u kterého máte jistotu, že se s vámi neutrhne, tedy se při cvičením na něm nemůžete zranit a vydrží úplně jinou zátěž a také má mnohem delší životnost než padělky.

S pozdravem tým e-shopu 3D FITNESS

• Slibují co později nedodrží

Nevnímání zákazníka nikdy dobrý dojem neudělá a pokud něco zákazníkovi přislíbili doručit dodatečně tak by na to neměli zapomínat a po případném připomenutí alespoň zareagovat ne dělat mrtvého brouka

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

mrzí nás, že jste před Vánoci nedostal tričko, které bylo jako bonus k nákupu, ale v tom množství objednávek došlo bohužel k selhání lidského faktoru. Za to se omlouváme. Bohužel ale žádné následné připomenutí se k nám nedostalo. Jinak se vždy snažíme dodržet to co slíbíme, ale někdy to na 100% nevyjde.
    Děkujeme za pochopení.

Team 3D FITNESS

• neuvádí předpokládanou dobu dodání - po objednání se v potvrzení objeví termín cca 3týdny dodání ... :-( neakceptovatelné

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

děkujeme za Vaši recenzi a komentář.
    Přesný termín dostupnost zboží na e-shopu neuvádíme, ale máme tam uvedeno, že je dostupnost zboží Na dotaz. Takže určitě je možnost se na dostupnost zboží dotázat a bude Vám odpovězeno. Přesnější dodací lhůtu následně uvádíme do potvrzení přijetí objednávky.

Team 3D FITNESS

• Perfektní informace o prodávaných produktech TRX včetně videa , informace o konkurenčních výrobcích a jejich kvalitě. Vše perfektně zpracováno.
    • - Nic nemají skladem, ani TRX home což je základní produkt který stojí řádově 3.000 Kč. V
    • - všechno je na objednávku takže čekáte.
    • + perfektní a detailní info o nabízených produktech TRX
    • + dají vědět že bude za 3 týdny , zatím nevím zda lhůtu dodrží.

U tak dobře prezentovaného eshopu a s infomacemi o nekvalitních konkurenčních výrobcích s testy atd. bych čekal že budou držet alespon nějakou zásobu nejprodávanejších produktů. Díval jsem se na jejich účetní výsledky na justice.cz a skladem drží zhruba za 200.000 Kč což mi připadá na takovouto firmu velmi malá zásoba. Pokud by bylo zboží skladem byl by eshop na *****.

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

velmi Vám děkujeme za Váš příspěvek. Omlouváme se, že se nám nepodařilo kladně a v krátkosti vyřídit Vaší aktuální objednávku. Velmi rádi Vás přivítáme v naší společnosti, kde Vám na ploše více než 3000m2 představíme naše zázemí, tedy kanceláře, showroom, konferenční sál, školící centrum a sklady. Bude nám potěšením blíže Vás seznámit s činností 3D FITNESS a společně můžeme zajít na dobrý oběd. Přeji Vám pevné zdraví a mnoho dobrých sportovních výsledků.

Těšíme se na setkání s Vámi,
    Miroslav Jirčík – jednatel 3D FITNESS
    Tel: 605941667

Tvari se jako specialista ale sluzby pochybne..

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

můžeme se zeptat, jaké pochybné služby máte na mysli, co konkrétního Vám při Vašem nákupu chybělo?
    Team 3D FITNESS

• Špatná komunikace se zákazníkem.

Dodací lhůta sdělená e-mailem po objednávce = dva týdny. Po 10 dnech volám - zboží bude možná za další týden, asi déle. Bez jakékoliv omluvy či informace ze strany obchodu. Vrcholem bylo zaslání formuláře, jak jsem s nákupem spokojen. Drzost.

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

formulář spokojenosti s nákupem zasílá zákazníkům automaticky po 14 dnech Heureka, to nemůžeme ovlivnit. Zákazníky se snažíme informovat o změně termínu doručení jakmile vyprší lhůta kterou jsme u dodání uvedli, takže byste od nás tuto informaci v nejbližších dnech obdržel. Team 3D FITNESS

• Nesplneny podminky, zbozi bez zpravy dodnes nedodano
    • Zbozi nedodano, obchod nekomunikuje

Naprosto nevyhovujici, odrazujici

Reakce obchodu 3D FITNESS s.r.o.

Dobrý den, dovolte nám zeptat se na číslo objednávky, u které, dle Vašich slov, byly nesplněny podmínky. Rádi bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti. Zašlete nám, prosím, informace o sobě a objednávce, abychom byly schopni případ dohledat a zboží doručit. email: [email protected]

nikdy tu nenakupujte

Objednávala jsem pouze 2 kruhy a z toho mi jeden pšišel v ne moc dobrém stavu - vnitřní madlo bylo odlepené.
    Nehledě na to, že s kruhy nejsem vůbec spokojená - jsou měkké a pro pilates nedostačující. Každopádně jsem poučená a vrátím se opět k originálním pilates kruhům z kovu.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Žádná dokumentace k výrobku