• vše ok

• Zkušený personál, který poradí

• Komunikace, rychlost
    • Žádná

Za mě je to e-shop a vůbec celkově obchod bez chyby. Nakupuji zde opakovaně a vzdy naprosto bez problémů. Když člověk potřwbuje něco poradit a zkonzultovat, tak vždy poradí. Komunikace bezvadná a celkové vyřízení objednávky rychlé. Nakupuji zde autokosmetiku Meguiar's a za tu dibu byla jedna jediná věc vadná. Bez jakychkoliv řečí a problému hned vyměnili a hotovo.
    Jedním slovem SUPER.

• Ponúkaný tovar skladom.
    • Z ČR prišiel skôr ako z niektorých slovenských obchodov.

• Super komunikace
    • Dodržení slova

Veliká spokojenost.. objednávku jsem odeslal a hned druhý den ráno mi slečna volala že se omlouvá že moje objednávka bude mít cca 14dni zpoždění (s tím jsem počítal měli to tam napsané) tak jsem jí řekl že není problém že jsem to viděl na shopu a že s tím počítám. Slečna semnou ještě překontrolovala jestli to je opravdu na moje auto. Vše v pořádku popřála mi pěkný den a byla hlavně do telefonu příjemná.. netrvalo ani týden a objednávku už mám na cestě domů. Skvělá spolupráce. Doporučuji

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky, výjimečně vstřícný přístup k zákazníkovi.

• Rychlost dodání.

• Super přístup a produkty
    • U odkalovycího ventilu nedostatek informací
    • Super domluva při reklamaci

Spolupráce , komunikace a rychlost vyřízení objednávky je na jedničku. na e-shopu Escape6 objednávám již opakovaně a vždy to je bez chyby.
    Vřele doporučuji.

Top

Ok

• Zboží zatim nemam

Závazně jsem si objednal jsem si zboží a obchod po mně chtěl zálohu. Když jsem odmítl sponzorovat jejich podnikání, tak objednávku jednostranně zrušili.
    Tak jsem si zboží objednal napřímo u výrobce v USA a bude to levnější....

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

mrzí nás, že Váš nákup neproběhl podle Vašich představ. Díl, který jste objednal objednáváme individuálně v USA na přání zákazníka a vzhledem ke svému charakteru a vozidlu, na který je určený, se nejedná o běžně naskladňovaný díl. Na takové produkty vždy požadujeme složení 50% zálohy. S tímto jste výslovně nesouhlasil (což zcela respektujeme, i přes to, že při objednání z USA bylo jistě nutné uhradit celou částku předem) a po telefonické domluvě jsme objednávku stornovali, jelikož nedošlo k vzájemné dohodě.

Pokud se v budoucnu rozhodnete u nás opět nakupovat, budeme věřit, že půjde o díly, na které nebude nutné složení zálohy a Váš nákup proběhne k Vaší 100% spokojenosti.

• Rychlost, profesionalita

• široký a výborný sortiment
    • zajímavé ceny
    • rychlé vyřízení a dodání
    • info o stavu objednávky

Objednávám vždy jen osvědčené tuningové díly, které využívají německé nebo i české tuningové firmy a zatím bylo vždy vše spolehlivé a bez problémů. Kompatibilitu si ověřuji sám na stránkách více tuningových eShopů anebo přímo u výrobců dílů, vždy vše odpovídalo informacím podaným u Escape6, takže doporučuji.

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

velice nás těší Vaše spokojenost a děkujeme za hodnocení.

S radostí se zákazníkům plně věnujeme a rádi případně poradíme a pomůžeme s výběrem produktů. Snažíme se, aby byli naši zákazníci se zakoupeným zbožím vždy maximálně spokojeni.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

za Vaši recenzi děkujeme.

tým Escape6

Moc příjemné jednání, rychle dodání.

Dobrý den, Petře,

děkujeme Vám za hodnocení.

Přejeme pěkný den