Závazně jsem si objednal jsem si zboží a obchod po mně chtěl zálohu. Když jsem odmítl sponzorovat jejich podnikání, tak objednávku jednostranně zrušili.
    Tak jsem si zboží objednal napřímo u výrobce v USA a bude to levnější....

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

mrzí nás, že Váš nákup neproběhl podle Vašich představ. Díl, který jste objednal objednáváme individuálně v USA na přání zákazníka a vzhledem ke svému charakteru a vozidlu, na který je určený, se nejedná o běžně naskladňovaný díl. Na takové produkty vždy požadujeme složení 50% zálohy. S tímto jste výslovně nesouhlasil (což zcela respektujeme, i přes to, že při objednání z USA bylo jistě nutné uhradit celou částku předem) a po telefonické domluvě jsme objednávku stornovali, jelikož nedošlo k vzájemné dohodě.

Pokud se v budoucnu rozhodnete u nás opět nakupovat, budeme věřit, že půjde o díly, na které nebude nutné složení zálohy a Váš nákup proběhne k Vaší 100% spokojenosti.

tým Escape6

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• zboží které bylo nabízeno jako NOVINKA jsem zakoupil a poté jsem doma zjistil že ho mám řadu měsíců.

nakupuji již řadu let ale nyní jsem zklamán

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

děkujeme Vám za Vaše hodnocení a mrzí nás, že jste nebyl s nákupem maximálně spokojený.

Mezi novinkami na našem webu je vždy zboží, které je u nás jako novinkou na e-shopu. Pokud se v tomto případě u nás na webu vyskytla chyba tak nás neváhejte kontaktovat ať ji můžeme co nejdříve odstranit.

Věříme, že příští případný nákup povede ke 100% spokojenosti.

• Přehledný
    • Pokud chcete rychlý nákup bez starostí, šel bych jinam

Objednal jsem si 2 obyčejné kukly. Místo vyřízení objednávky mi volali a psali. Nemám čas u minoritních objednávek řešit detaily. Pokud na něco chcete odpověď, napište mi to do mailu…

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme Vám za recenzi a mrzí nás, že nejste s nákupem spokojený.

Kolega Vás chtěl po vytvoření objednávky informovat ohledně termínu dodání telefonicky. Bohužel se Vám nedovolal, a tak byl zaslán e-mail o tom, že jsme se s Vámi nemohli spojit.

Na tento e-mail nám od Vás přišla reakce, že prosíte objednávku stornovat. Obratem tak byla objednávka stornována.

Doufáme že i přes tuto situaci u této objednávky nám zachováte přízeň.

Bez komunikace

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi a mrzí nás, že nejste s nákupem u nás spokojený.

Po vytvoření objednávky každého zákazníka informujeme o stavu objednávky e-mailem a SMS. V případě, že nastane jakákoli komplikace, tak se snažíme vždy se zákazníkem spojit telefonicky.

Poté co Vám byla objednávka doručena jste nás kontaktovat, že není provedení produktu 100%. V tuto chvíli Vás kolegyně poprosila o zaslání fotografií na e-mail a případné vyplnění reklamace. Bohužel jsme do dnešního dne vytvořenou reklamaci ani fotografie neobdrželi.

V těchto případech se snažíme nastalou situaci vyřešit co nejrychleji a vyjít zákazníkům maximálně vstříc.

Věříme, že při příštím nákupu budete v co největší míře spokojený.

tým Escape6

• Nabízené zboží skladem mi nejsou schopni doručit dříve než za 6 týdnů a to jenom možná. Přesnou dobu dodání, my nebyli schopni zdědit i když je zboží skladem.

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme Vám za recenzi a velmi nás mrzí, že nejste s nákupem u nás maximálně spokojený.

Kolegyně Vás po vytvoření objednávky informovala o tom, že Vámi objednaný produkt nemáme skladem a termín dodání bude 6 týdnů. S termínem dodání jste souhlasil a následně jsme Vám upřesnili situaci po e-mailu.

Budeme se snažit abyste byl při dalším nákuppu u nás maximálně spokojený.

tým Escape6

Zboží bylo zaplaceno a nedorazilo, nekomunikují,jen dotazník dorazil

děkujeme Vám za recenzi.

Vaši objednávku jsme dne 7.7. 2023 předali přepravci a podle dostupných informací od přepravce byla zásilka doručena na vybrané výdejní místo dne 10.7. Evidujeme zde také podepsané potvrzení o doručení od přepravní služby.

Pokud někde nastal komunikační šum, tak se velmi omlouváme. E-mail ohledné této situace neevidujeme. Věříme, že vše dopadlo dobře a pokud tomu tak není neváhejte nám zavolat.

tým Escape6

Nepříjemná obsluha která se snažila prodat jiný kartáč pro DA leštičku než jsem se objednával

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi a mrzí nás, že nejste s nákupem spokojený.

Ve Vaší objednávce jsme evidovali produkt, který je aktuálně dlouhodobě nedostupný a tak jsme Vás o dostupnosti informovali telefonicky. Nabídli jsme Vám alternativu, kterou jste poprosil poslat na e-mail. Na Vaši žádost jsme poté objednávku upravili a produkt co nebyl skladem z objednávky stornovali.

Omlouváme se tak za nedorozumění, bylo jen na Vás zda o alternativu budete mít zájem.

tým Escape6

Bohužel s výrobkem nejsem spokojený a nepl i to co má. Myslím si že jsem zaplatil předražené čínské zboží.

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi a mrzí nás, že nejste se zakoupeným zbožím spokojený.

Jsme rádi, že se situace obratem vyřešila po e-mailu a uhrazená částka za zboží Vám byla vrácena zpět.

Doufáme, že Váš příští nákup proběhne k Vaší 100% spokojenosti.

tým Escape6

• Zboží se absolutně neshoduje s fotkama a popisem na stránce. Pokud escape 6. Prodávat takovýdle díly tak opravdu nemám zájem. Mrzí mě to jsem velký fanoušek no hrozně mě zklamali. Kšunt z Číny

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi a velmi nás mrzí, že nejste se zakoupeným zbožím spokojený.

V případě, že by se Vám u produktu něco nezdálo, tak nás prosím neváhejte kontaktovat a podíváme se zda někde nenastala chyba (může se jednat o vadný kus). Samozřejmě také můžete využít možnosti vrácení zboží ve 14 denní lhůtě.

Budeme se snažit, abyste u nás byl při příštích nákupech maximálně spokojen.

tým Escape6

• NEMAM ANI ZBOŽI ANI PENIZE......
    • REKLAMACE NEVYŘEŠENA !!!

děkujeme Vám za recenzi.

Vždy se snažíme dělat maximum aby byla reklamace vyřízená v co nejkratším čase. Kolega Vás ohledně reklamace informoval a je již vyřizována s výrobcem, kde čekáme na potvrzení termínu dodání nového dílu.

Mrzí nás, že i po informaci ohledně dodání jiné verze dílu, která Vám bude pasovat jste nám udělil negativní recenzi.

Budeme se snažit, abyste u nás byl při příštích nákupech maximálně spokojen.

tým Escape6

• Jsou to podvodníci kteří mají 50% rabat a přes to musíte zaplatit dopředu cenu zboží jinak se s vámi nebaví a zruší objednávku a pokud zboží seženete v Česku levněji tak volají aby vám zboží neprodali tak jsem koupil v Německu a mám to do 2 dnů a ne 14dni

Špatný byli po revoluci dobří teď vše platba dopředu a dlouho dodání

Dobrý den, pane Mozre,

děkujeme Vám za recenzi.

Velmi nás mrzí, že vše neproběhlo podle Vašich představ.

Požadování zálohy u vybraného sortimentu, který běžně nedržíme skladem a objednává se přímo pro Vás je standardním postupem. Ve chvíli, kdy jsme Vám volali ohledně objednávky abychom Vás informovali o termínu dodání a zkontrolovali správný výběr Vás poté kolega informoval o záloze, kde jste tento způsob odmítl a požádal jste o storno objednávky. Jelikož jste zmínil, že u nás kupujete podložky již léta, tak jsme se na to podívali, že bychom udělali výjimku (byla nalezena pouze jediná objednávka).

Po stornování objednávky jste nás informoval e-mailem, že jste sehnal stejné podložky a to o 2000 Kč levněji, samozřejmě pokud by konkurenční e-shop měl jinou cenu tak se na to rádi podíváme a uděláme Vám cenovou nabídku. Nicméně poté co jste nám poslal screen s potvrzením objednávky z druhého e-shopu, tak se jednalo o jiné podložky, tedy cena byla z tohoto důvodu jiná. Pokud i jiný prodejce vyžaduje uhradit 50% zálohu, tak to bohužel neovlivníme.

Věříme, že i přes tuto zkušenost svůj názor přehodnotíte a budeme Vás moci přesvědčit o kvalitách našich služeb v budoucnu.

tým Escape6

Neodpovídají technické popisy na webu a dodaného zboží.

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

za Vaši recenzi děkujeme.

Velice nás mrzí, že jste s nákupem nebyl spokojený. Snažíme se vždy na webu uvést co nejvíce informací o produktu a pokud někde nastala chyba, tak se za to velmi omlouváme. Chybu samozřejmě v co nejkratším možném čase opravíme. Doufáme, že se tato situace nebude opakovat.

Rádi Vám vyjdeme vstříc a zakoupený produkt je možné vrátit nebo vyměnit za stejný produkt se správnými rozměry.

tým Escape6

Špatný výrobek, sice lepí, ale bílá lepící vrstva nedrží na plastové liště

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi, Jirko.

Velmi nás mrzí, že nejste se zakoupeným zbožím maximálně spokojený.

V případě, že i po odmaštění povrchu a lepení produktu za příznivých podmínek na daném povrchu produkt nelepí, tak je možné vytvořit reklamaci a s radostí to s Vámi vyřešíme.

Doufáme, že Váš příští nákup proběhne k Vaší 100% spokojenosti.

tým Escape6

Zaměstnanci na pultu respektive dvě dívky a jeden hoch, absolutně netuší co vlastně prodávají. Chtělo by to přidat školení o produktech. Například folie co jsem kupovali. Na odpověď teplota co je třeba k zacházení. Na tuto odpověď odvetili, ze jako fen, já nemám fen, nevím kolik stupňů má fen nic. Mám horkovzdusnou pistoli. To netušili zase oni co je. Na folie na zatmaveni oken nedokazali doporucit kterou a nevedeli na jakou teplotu se tvaruji opět. Dále na kolegy dotaz ze má zájem koupit disky co mate na zdi, mu bylo odpovezeno, ze nejsou na prodej, ze by se museli nechat vyrobit. Opravdu me ten nákup *editováno*. Nezlobte se.

Dobrý den, Čeňku,

děkujeme Vám za recenzi a velice nás mrzí, že jste nebyl s nákupem u nás spokojený.

Kolegyně na prodejně Vás informovala, že pro snadné tvarování je potřeba folii nahřát a to nejlépe např. fénem. Bohužel výrobce doporučenou teplotu pro nahřátí neuvádí, a proto je potřeba folii opatrně a se zdravým rozumem nahřát. Po této informaci jste zmínil, že zkusíte nastavit horkovzdušnou pistoli na nejméně stupňů a za radu jste poděkoval.

Při výběru tónovací folie na okna záleží na zákazníkovi, o jaké parametry folie by měl případně zájem (např. propustnost světla, tepelná propustnost atd.). Pokud se však nahřívá folie na okna, tak je potřeba brát ohled také na samotné okno, aby neprasklo.

Co se kol týče, tak Vás kolega informoval správně, kola, které máme na prodejně jsou pouze výstavní. V případě že má zákazník o kola z naší nabídky zájem, tak se kola nechávají zakázkově vyrábět.

• perfektní služba

děkujeme Vám za recenzi.

Snažíme se aby byl každý zákazník s nákupem u nás vždy maximálně spokojený.

tým Escape6

Objednal jsem těsnění, které mělo mít na lepící straně 3M pásku, nicméně těsnění nedrželo přilepené ani na papíře, takže nepoužitelné... Rychlost vyřízení objednávky a doručení bez připomínek.

Reakce obchodu Escape6 s.r.o.

velice nás mrzí, že jste s produktem nespokojen.

Jak Vás kolegyně informovala při Vaší osobní návštěvě naší prodejny, lepicí pásku je nutné lepit za příznivých teplotních podmínek, tedy nyní ideálně např. v garáži. Při lepení v mrazivém lednovém počasí bohužel ztrácí páska své vlastnosti a nemusí přilnout. Tuto variantu jste nechtěl akceptovat.

V případě nespokojenosti se zakoupeným produktem máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy ve čtrnáctidenní lhůtě.

Mrzí nás, že přestože jste byl spokojený s našimi službami a Vaše nespokojenost panovala pouze s produktem, negativně jste ohodnotil a nedoporučil náš obchod.

S pozdravem,
    tým Escape6

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

Zboží ještě nedorazilo. Žádné bližší informace

děkujeme Vám za recenzi.

Vždy se snažíme dělat maximum ohledně expedice, v tomto případě však došlo ke zdržení na straně výrobce. Kolega Vás o datumu dodání telefonicky informoval a s pozdějším termínem dodání jste souhlasil.

Mrzí nás, že i přes Váš souhlas s prodloužením termínu jste nám udělil negativní recenzi. Budeme se snažit, abyste u nás byl při příštích nákupech maximálně spokojen.