• mám v místě bydliště

• Vše super, doporučuji

• Zboží nedorazilo, telefon nezvedaji,obj jsem zrusila

• Tento e-shop NEDOPORUČUJI. Zboží jsem si objednal, zaplatil a přišlo potvrzení od obchodu o přijetí platby. Čekal jsem 7 dní během kterých se NIC nedělo. Kontaktoval jsem obchod e-mailem, telefonicky a nic. Na mail nereagují a telefony nezvedají. Podám na obchod stížnost na ČOI ať si e-shop prověří. NENAKUPUJTE na e-shopu esam.cz.

• rychlost dodání

Spokojenost

rychlé dodání

Velký výběr zboží, dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky

• objednáno týden a stále nic

Reakce obchodu ESAM

Děkujeme za čas věnovaný hodnocení i když negativní. K objednávce jsme Vám sice posílali emailem info, že bude odeslána později, ale to samozřejmě nemění nic na tom, že jste na zboží čekala.
    Objednávala jste ve středu 1.12.2021 odpoledne, my jsme pak (vzhledem k víkendu) obdrželi náhradní zboží k odeslání až v pondělí 6.12.2021 po 12:00. Zásilka byla dopravcem vyzvednuta 7.12.2021 dopoledne a na výdejní místo doručena o den později. Omlouváme se tedy ještě jednou za komplikaci s dodáním, bohužel se to někdy stává, ale pracujeme na zlepšení a proto děkujeme za zpětnou reakci. Pokud jste informační email třeba přehlédla nebo neobdržela a nevěděla jste, co je s vaší objednávkou (vaše hodnocení tak působí), doporučuji příště zavolat na naši zákaznickou linku nebo napsat email s dotazem ohledně objednávky, snažíme se reagovat co nejrychleji je to možné.

• rychle dodání

Reakce obchodu ESAM

Velmi děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby, jsme tedy rádi, že je to znát. :)

• Oceňuji rychlost vyřízení

Vše proběhlo v pořádku, doporučuji

• Neschopnost dodat objednané zboží

3.11. jsem objednal French press, který mi i přesto, že byl napsaný skladem nebyli schopni dodat ani do 11.11.

8.11. mi sice paní psala z obchodu, že mají problém z převozem z externího skladu a že zboží doručí právě do 11.11. ale :
    1. To, že mají skladem napsané zboží, které nejsou schopni doručit rychle to je jejich problém ne můj - od toho tam označení je. Aby zákazníkovi pomohlo při výběru zboží, které je obchod schopný doručit rychle.
    2. Nebyli schopni doručit zboží za více než týden a to jsem jim dal šanci až do uvedeného čtvrtku 11.11. (a potom jsem stejný French press koupil jinde).

V Esamu jsem zkoušel nakupoval už dříve, jednalo se o proutěný košík na hřiby, ale kupodivu jsem měl stejný problém z dodáním, takže jsem taky musel objednávku zrušit. Tehdy to bylo prý pro to, že řidič zjistil poškození zboží, ale když se to stalo teď podruhé, tak si říkám jestli to vůbec byla pravda a nemají prostě jenom bordel v databázi nabízející skladem zboží, které třeba ani skladem není.

Už u tohoto obchodu asi nakupovat ani nebudu zkoušet. Zmíněné dvě věci jsem koupil nakonec v Prioru, který asi tedy bude lepší volbou.

Reakce obchodu ESAM

Je nám velice líto, že jste měl opakovaně takový problém s dodáním zboží. Snažíme se vše pravidelně z externího skladu doplňovat, ale někdy okolnosti nepřejí, obzvlášť teď v předvánočním období se situace čas od času zhorší. Váš případ byl bohužel opravdu ojedinělý, dovoz ze skladu jinak funguje pravidelně, zboží jsme nakonec na prodejnu obdrželi, ale bylo to bohužel až další den ráno poté, co jste napsal, že jste french press zakoupil jinde. Omlouváme se ještě jednou i zde za komplikaci s objednávkou, jako omluvu jsme zaslali slevový kód, který je přenosný, můžete ho komukoliv darovat.

ESAM.cz

Eshop má dobré ceny i zboží , pouze si své kvality snižuje špatným dopravcem. Doprava byla zdarma a možnost výběru dopravce nebyla .
    DHL zatím zboží nedoručilo a má jej již 5. den na depu v místě doručení.

Reakce obchodu ESAM

Doprava se ukazuje u zboží v košíku dle povolených parametrů. Vaše objednávka přesahovala váhu povolenou pro jakoukoliv z dopravců malých zásilek a tak byla zobrazena pouze doprava DHL. Je nám líto, že s dopravcem DHL byl problém, ale za dopravce bohužel neneseme odpovědnost, je to služba sama o sobě a my na správné doručení nemáme možnost dohlédnout. Příště, pokud bude problém s doručením, kontaktujte nás prosím emailem s číslem objednávky a zásilky a my velmi rádi pomůžeme s řešením. Dopravce bychom kontaktovali a zjistili co se děje.

• zboží skladem
    • dobrá cena
    • rychlost doručení

• O.K.

• Rychlé vyřízení objednávky

ESAM.cz

Grilovací rošt přišel poškozený,vzhledem k ceně poštovného se mi nevyplatí reklamace. Prodávající už při balení musel vidět že posílá
    poškozenou věc. Zásadně nedoporučuji.

Reakce obchodu ESAM

Je nám velice líto, že zboží přišlo poškozeno, bohužel ale bylo poškozeno opravdu přepravou. Pokud jste nás o poškození informoval, jistě jsme Vám napsali, že dodavatel zjistil, že se jednalo o kazivou várku roštů, kde prostřední tyčka a někdy i ostatní, měla již z fabriky špatný, slabý svár, který příliš velký tlak nevydržel. Nebyl jste tedy jediný zákazník, kterému se toto stalo a na základě toho jsme se snažili zjistit, kde je problém. Po informaci od dodavatele jsme situaci okamžitě řešili výměnou zboží z nové várky produktů nebo vrácením peněz na účet, samozřejmě když nás zákazník nějak kontaktoval... Pokud jste nám nepsal a píšete pouze zde do recenze, bez toho aniž byste situaci dříve řešil, protože jste si myslel, že to nemá cenu, udělejte tak prosím nyní, nárok na výměnu máte během celých dvou let záruky, vzhledem k tomu, že se jedná o vadu zboží.

ESAM.cz

• objednal jsem zboží 26.06 2021,3.7.ještě nedorazilo,zboží je samozřejmě zaplacené a bylo skladem.

Reakce obchodu ESAM

Je nám velice líto, že se u vaší objednávky vyskytl problém s kompletací zásilky. Jedna položka z objednávky čekala na dodání z externího skladu. Bohužel nevidím, že Vám byl zaslán informační email, chyba je na naší straně, zapomněli jsme vám ho v tom všem shonu poslat. Škoda jen, že jste nás nekontaktoval dříve s dotazem ke stavu objednávky, vše bychom vám vysvětlili. Nyní už bohužel nemůžeme nic udělat, důležité je, že objednávka nakonec byla v pořádku doručena. Děkujeme za objednávku a za trpělivost.

ESAM.cz

Budu se asi opakovat. Jsem spokojená a zatím jsem se nesetkala s negativním jednáním ze strany obchodu.

ESAM.cz

Velmi rychle objednávka vyřízena a za dva dny doručena.

• dobrá cena
    • rachlé dodání