• Ani po emailove urgenci mi dosud prodejce nedal žádné informace o stavu mé objednávky ! Zřejmě je objednávka za bezmála 2000,- nezajímavá ....

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Velky vyber
    • U objednavky za 6000 si klidne pripocitaji dobirku. Darek - vzorky gelu o velikosti mini sacku jsou uz jen vtipne. Doporucuji obchod, kde si vice vazi svych nakupujicich.

Uz ne.

Reakce obchodu EroticStore.cz

Dobrý den, Tome, je nám opravdu líto, že jste si z nákupu z našeho e-shopu odnesl takovýto dojem a věřte prosím, že Váš komentář nebereme na lehkou váhu. Vážíme si Vašeho zájmu i nákupu u nás. Nicméně rádi bychom uvedli na pravou míru, že jsme si dobírku nepřipočítali. Dobírku jako platební metodu si každý zákazník může vybrat a nemusí, dle svého uvážení. Náš e-shop nabízí 5 platebních metod, přičemž pouze jedna - platba na dobírku, je zpoplatněna částkou 20 Kč. Dárek, který zasíláme ke každé objednávce je a vždy měl být opravdu jen dárek našim zákazníkům. Zkrátka malé překvapení, něco navíc pro radost. Opravdu děkujeme za Váš nákup.

• Zboží bylo po 5 minutách nefunkční.

• fqefwe
    • fasdfg

dasefsdv

Vše by bylo v pohodě, rychlost dodání , supr, akorát bylo zboží nefunkční, nevybrovalo. Jelikož jsem dost zaneprázdněn ,nebudu zboží vracet, nemám čas chodit zas na poštu a zasílat zboží zpátky. Je to škola, za kterou jsem zaplatil.

Došlo úplně něco jiného.

• dodá jiné zboží, než objednáno

zboží bylo dodané jiné, než objednáno, navíc přiložená nefungující baterie

• Nekvalitni zbozi

• špatná komunikace
    • dlouhá dodací lhůta
  • Objednávku jsem odeslal 9.5.Do dnes nic nepřišlo-20.5.V žádném případě nedoporučuji.

Reakce obchodu EroticStore.cz

Dobrý den, dle záznamů v objednávce jsme se s vámi několikrát pokoušeli telefonicky spojit z důvodu, že jediná položka gelu, kterou jste měl v objednávce byla doprodána. Bohužel jsme se nedovolali a ani na email nebylo reagováno. Prosím obraťte se na naší zákaznickou linku 776 871 777, která vždy všechny komplikace řeší ihned ke spokojenosti zákazníků. Omlouváme se za komplikace a věřím, že i nadále zachováte přízeň. EroticStore.cz

• diskrítnost
    • nedostal jsem slevu nebo ani dárek

je to jejich názor zda koupí nebo ne, já osobně nebudu doporučovat vaši firmu , a to z důvodu nevážení si zákazníka ,který kupuje poprvé . Měl by dostat o vaší firmy nějakou upoutávku v podobě jakéhokliv dárku .

Reakce obchodu EroticStore.cz

Dobrý den, velice nás mrzí váš pohled na věc ale bonusový program máme. Ke každé objednávce jsou k dispozici dárky v podobě gelu a s rosotucí cenou nákupu jsou to další benefity, které jste obdržel a vždy v detailu produktu vidíte co máte již od nás k nakupu zdarma. Slevy poskytujeme loajálním zákazníkům vždy po prvním nákupu a slevový kod jste obdržel spolu s potvrzením objednávky. Hezký den EroticStore.cz

• komunikace se zákazníkem nulová

• nejsem registrovaná a v mailu,který mi přišel po objednávce není referenční číslo balíku,abych mohla sledovat jeho cestu. Zboží po 10ti dnech od objednání ještě nedorazilo,ačkoli píšete 1-2 dny. Zaplacené je ode dne objednání převodem

• arogance
    • poslali neobjednané zboží- už podruhé

Neseriozní jednání, již nikdy!

• diskrétnost
    • přehlednost nákupu,
    • rychlost dodávky
    • zboží dorazilo nefunkční a nevím, jak reklamovat

přehlednost nabídky
    rychlost doručení
    diskrétnost
    spolehlivost
    doporučila bych ostatním

velmi dobry

• vyhoda-osobně mam moznost si vybrat
    • nikdo po me nekouka
    • mohu se rozhodovat dele,nez v obchode
    • neni fotka skutecne velikosti

hlavne proto,ze se stydim v kamenem obchode
    zasilka dorazila v rychlem cas
    ano doporucuji ostatnim
    tento zpusob prodeje je intimni veci cloveka

• diskrétnost

rychlost vyřízení,diskrétnost