• Výborná komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky a dodání

• O ničem nevím

Váš team ercosport.cz

• Dobrá zkušenost kvalita.

Váš team ercosport.cz

super, zboží dorazilo poměrně rychle, dobře sedí a odpovídá kvalitě

• Vše OK

Všechno v pořádku,až na to že v zásilce mi poslali jinou barvu sveru....

Váš team ercosport.cz

• Rychlost doručení, zboží odpovídá popisu, skvělá komunikace obchodu

Váš team ercosport.cz

• Zboží bylo za dobrou cenu a rychle doručeno.

nic

Váš team ercosport.cz

Na ESHOPU mají , ale za 3 dny pošlou storno, na dotaz odpoví, že špatný systém eshopu....

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že poslední kus je již vyprodaný.

spokojenost

• Ceny
    • Kvalita výrobků

• Komunikace pod úrovní

Bylo by vhodné zákazníky zdravit a komunikovat s nimi na úrovni "Dobrý den" atp.
    Některé střihy jsou nesmyslné. Mám na mysli Pánské kalhoty 4F SPMC010 H4L22 DEEP BLACK. Prodej takových zmetků, co se střihu týče, to jsem viděl prvně.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel nedokážeme ovlivnit střih oblečení. My jsme pouze prodejci a ne výrobci. Každému sedne střih jiný.
    Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

Váš team ercosport.cz

• Inzeruji hromadu veci ktere nemaji

Váš team ercosport.cz

• Rychlost a hlavně komunikace. Děkuji.

Dobrý den. Mohu jen kladně ohodnotit přístup k zákazníkovi a samozřejmá vstřícnost a ochota, o rychlosti vyřízení nemluvě. Tak nějak vycítíte jistotu a poctivost. Bazvýhradně doporučuji všem, kdo si chce v klidu a s jistotou něco pořídit. Ano, tento obchod doporučuji. Děkuji a hezké dny. Stáňa.

• rychle vyrizeni objednavky

Váš team ercosport.cz

Super obchod, není co vytknout. Rychle objednáno vyřízeno a posláno.

Váš team ercosport.cz

Mohu hodnotit pouze KLADNĚ !!!! Já s obchodem mám vynikající zkušenost .

Váš team ercosport.cz

• Baleni vyrobku by mohlo byt lepsi. Ani jeden kus nebyl zabalen kazdy ve svem obalu.

Reakce obchodu Ercosport.cz

Děkujeme za Váš nákup na našem eshopu a za příznivou recenzi. Doufáme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte. Stále pracujeme na zlepšení našich služeb zákazníkům. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

• skvělé ceny, rychlost

• RYCHLOST