Na stránkách stále nabízejí obuv ve velikosti 47 a fyzicky jí vůbec nemají .

Dobry den ,
    v soucasne chvili jsme prechazeli na novy skladovy sytsem a pri prevodu dat doslo k nekterych technickym chybam.
    Usilovne pracujeme na inventure aby k tetmo komplikacim nedochazelo o vsem jsme vas obratem informovali na vas email.

• škoda času

Reakce obchodu Ercosport.cz

kalhoty ve vaší velikosti byli již bohužel vyprodány, poslali jsme Vám obratem omluvný email.
    V současné chvíli pracujeme na inventuře,aby k takovým situacím již nedocházelo.

Zboží nedošlo ani na podruhé ...

Dobry den ,

nechápeme Vaši recenzi , objednávka Vám byla v pořádku doručena.

• objednané zboží se stále na stránkách obchodu zobrazuje, přesto mi byla objednávka zrušena.

• Při vrácení zboží nevrací peníze.

Po vrácení zboží v zákonné lhůtě a prokazatelném doručení zpět prodejci, mi do dnešního dne (28.12.2023) mi obchod nevrátil peníze. Na urgence nereagují.

• Zadržují peníze při vratce a nekomunikují

Dne 4.12.2023 jsem zasílala zboží zpět a doposud (27.12.2023) mi obchod nevrátil peníze. Urgovala jsem 6.12., 14.12. a 18.12. a obchod vůbec nereaguje, neodepisuje na e-mail.
    18.12. jsem tam volala a řekli mi, ať napíšu mail, napsala jsem a pořád nic, stále čekám. NEDOPOROČUJI

Objednal jsem si mandle blanšírované solené,ale poslaly nesolené. Tenhle obchod už ne, nevím co by poslaly příště když si někdo neumí přečíst objednávku a poslat to co má.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se může stát, že naši pracovníci při vyřizování objednávky udělají chybu. Při kontaktování zákaznické podpory by bylo vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.
    Stále pracujeme na zlepšení našich služeb zákazníkům. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

Váš team ercosport.cz

Nekompletní zásilka bez jakékoli informace.

• Vracela jsem bundu, protože byla moc velká. Nejprve si e-shop nevyzvedl zásilku a vrátila se mi zpět. Po osobním předání mi do teď, po dvou měsících, stále nebyly vráceny peníze. Zdá se, že je obchod v likvidaci.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. V této době u nás probíhalo stěhování skladů na novou adresu a s tím i souvisela změna adresy pro zasílání vratek. Vrácení peněz za nevyhovující zboží již proběhlo.
    Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

• Reklamace eshopu

Naprostá hrůza , zboží mi přišlo zničené!!!!
    E-shop neposílá vratkový kód i když není chyba na mé straně. Tak vlastně si platíte dopravu 2 x .
    Raději si promyslet zda se vyplatí nakupovat s tímto přístupem u ercosport.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí , že Vám přišlo zboží poškozené. Zboží je nutné zaslat zpět k reklamaci. Pokud je reklamace uznána, poštovné je vráceno.

Váš team ercosport.cz

Obchod zrušil objednávku bez udání důvodu.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že poslední kusy jsou již vyprodané, ale zákazník je vždy prostřednictvím e-mailu informován.

Váš team ercosport.cz

Objednala jsem si v e-shopu 5 položek, které měly být skladem. Dorazily pouze 3, zbylé 2 položky už prý nebyly, ačkoliv původně skladem byly. Jednotlivé zboží přišlo bez obalu.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že poslední kusy jsou již vyprodané.

Váš team ercosport.cz

Na ESHOPU mají , ale za 3 dny pošlou storno, na dotaz odpoví, že špatný systém eshopu....

• Komunikace pod úrovní

Bylo by vhodné zákazníky zdravit a komunikovat s nimi na úrovni "Dobrý den" atp.
    Některé střihy jsou nesmyslné. Mám na mysli Pánské kalhoty 4F SPMC010 H4L22 DEEP BLACK. Prodej takových zmetků, co se střihu týče, to jsem viděl prvně.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel nedokážeme ovlivnit střih oblečení. My jsme pouze prodejci a ne výrobci. Každému sedne střih jiný.
    Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

Váš team ercosport.cz

• Inzeruji hromadu veci ktere nemaji

Váš team ercosport.cz

Ze 7 objednaných kusu dorazilo jenom 3 a do dnes rozdíl ceny nevrácená(již víc než měsíc po převzetí objednávky). Teď už obchod nereaguje ani na moje zprávy. Že by podvodníci?

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že poslední kus je již vyprodaný. Peníze za nedodané zboží byly vráceny na uvedený účet, který nám byl zaslán až po několikáté urgenci.

Špatná komunikace obchodu. Obchod nabízí zboží, po jeho objednání uvádí, že ho nemají, přestože ho stále mají v nabídce. Obchod nabídl dodatečnou slevu ve výši 10% na zboží v košíku. Aktivací této slevy v košíku se však zruší sleva ve výši 20%, kterou obchod v rámci akce nabízí všem. Výsledná cena zboží je tak následně o 10 % dražší, než je v nabídce obchodu. To je tedy "motivace" pro stálé zákazníky, že si mohou nakoupit dráž, než všichni ostatní!

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že poslední kus je již vyprodaný. Bohužel slevy není možné kombinovat, vždy je tedy možné uplatnit jen jednu slevu. Akční sleva 20%, která nyní probíhá je časově omezena. Slevu 10% jako stálý zákazník tedy můžete využít po skončení této akce na jakékoliv zboží.

Pokud jen kupujete, vše OK. Pokud zboží vracíte, obrňte se trpělivostí a vše si pečlivě hlidejte. Bez urgencí se informací nedočkáte a ani zákonné lhůty pro vrácení peněz nejsou překážkou.

Reakce obchodu Ercosport.cz

Velice nás mrzí Vaše zkušenost, peníze již byly vráceny ve 14 denní zákonné lhůtě na uvedený účet.

Váš team ercosport.cz

• Obchod nabízí zboží, které nemá skladem.

Objednávka provedena 30.1.2022, 2.2.2022 objednávka zrušena ze strany obchodu, že není skladem. 8.2.2022 obchod urgován o navrácení zaplacené částky. Do dnešního dne (14.2.2022), částka nevrácena.

Váš team ercosport.cz

• pri objednavce me hlasilo ze vse prijde na email k zaplaceni,po 2 dnech kontakt telefonem ze nic neprislo ale ze to napravi,dale kontakt email ze nic neprislo a po5 dnech storno objednavka z obchodu co na to rici

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Zasílali jsme Vám 2x e-mail s výzvou k zaplacení objednávky. Jelikož do 7 dnů objednávka uhrazena nebyla, byli jsme nuceni objednávku stornovat.