• přehledná nabídka za dobré ceny, rychlost, spolehlivost
    • 0

rychlé dodání, spolehlivost

Reakce obchodu Ercosport.cz

Děkujeme za Váš nákup na našem eshopu a za příznivou recenzi. Doufáme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

Váš team ercosport.cz

Můj další nákup a opět spokojenost. Super zboží za skvělé ceny.

Váš team ercosport.cz

• Zboží posláno hned další den
    • Doručeno na třetí den po objednání

Váš team ercosport.cz

Obchod zrušil objednávku bez udání důvodu.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že poslední kusy jsou již vyprodané, ale zákazník je vždy prostřednictvím e-mailu informován.
    Stále pracujeme na zlepšení našich služeb zákazníkům. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.

velice rychlé zpracování,doručení

Váš team ercosport.cz

• rychlost a vynikající komunikace

Váš team ercosport.cz

Rychlé a seriozní jednání.

Váš team ercosport.cz

dobrý výběr, super ceny, rychlá doprava, komunikace super

Váš team ercosport.cz

Moje zkušenost do té doby nebyla žádná,tato byla první a velmi pozitivní,už od první reakce na objednávku,rychlost vyřízení iaž po dodání
    Negatívní reakce nemám

Velmi rychlé dodání

• Rychlost vyřízení objednávky a dodání
    • Kvalitní zboží

...

Váš team ercosport.cz

Super ceny. Rychlost dodání. Velký výběr.

Váš team ercosport.cz

Jednání s firmou je profesionální a na úrovni, neměla jsem žádné výhrady.

Váš team ercosport.cz

Objednala jsem si v e-shopu 5 položek, které měly být skladem. Dorazily pouze 3, zbylé 2 položky už prý nebyly, ačkoliv původně skladem byly. Jednotlivé zboží přišlo bez obalu.

Reakce obchodu Ercosport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že poslední kusy jsou již vyprodané.

Váš team ercosport.cz

bez problémů vše klaplo dle objednávky

• Velký výběr, skvělé ceny

Vřele doporučuji, ráda opět nakoupím.

• komunikace

Mohu jen doporučit. Rychlé dodání a zboží v pořádku.

• Výborná komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky a dodání