• Vše OK.

• Rychlé vyřízení a dodání

Zboží nebylo skladem ,ale bylo mi nabídnuto jiné. Oceňuji vstřícnost obchodu a děkuji za čas,který mi věnovali.

• Nikde jinde bych už tuto tiskovou hlavu nesehnal.
  • Zboží v eshopu skladem. Po 4 denní nečinnosti od objednávky se z obchodu ozvali, že se po zboží podívají. Za další 4 dny oznámení, že zboží je nedostupné. Avšak na eshopu bylo i nadále vedeno skladem. Položka byla opravena až po dotazu ke zboží.

Reakce obchodu EPRINT

Na e-shopu nebylo uvedeno, že je zboží skladem. Informaci o skladové dostupnosti u položek neuvádíme. Objednal jste poměrně atypické zboží, které nedržíme skladem. Nepodařilo se nám ho zajistit, za což jsem se Vám omluvil a objednávku jsme stornovali a zboží z nabídky vyřadili.

• Tento produkt nabízí pouze tento E-shop
    • Poněkud vyšší cena

• Dle nabídky bylo zboží oproti konkurenci levnější.
    • Po objednání bylo oznámeno, že za nabízené ceny nejsou schopni zboží dodat a nabídli ceny podstatně vyšší.
    • Nebyla garantována ani cena ani lhůta dodání

Obchod nabízí zboží, které nemá na skladě za ceny které není schopen dodržet. Lhůty dodání jsou též neznámé.

Reakce obchodu EPRINT

Máte pravdu. Na e-shopu byla chybně uvedená cena, za což jsem se Vám již omluvil a nabídl zrušení objednávky, což jste učinil. Mrzí mne to, ale situaci jsme rychle vyřešili. Víc jsem pro to bohužel udělat nemohl.

Zboží, které se nedá sehnat nikde jinde

• Maximálna spokojnosť

Z obchodom som maximálne spokojny

Výborná komunikace a kontrola kvality zboží. Objednali jsme si zdroj do tiskárny, který už není úplně standardně k dodání a i když nebyl hned skladem, obdrželi jsme ho v rekordním čase.

• rychlost dodání

• spokojenost a rychle dodání

:-)

• Spolehlivost.

Perfektní ochota jednání. Doporučuji.

• Vstřícné jednání a to i v době, kdy byl možný osobní odběr, který jsem také předtím uskutečnil

Vřele doporučuji pro ostatní kupující, vždy je možná přijatelná dohoda a vztah k zákazníkovi je velmi dobrý

v současné době uzavřených obchodů byl váš e-shop jedinou možností sehnat objednané zboží

• Absolutně profesionální obchod 100% spokojenost

Úžasná komunikace s firmou a výrobek ke své naprosté spokojenosti, velice děkuji za obchod.

• Po objednání a zaplacení zboží předem mi přišla zpráva, že v e-shopu byla omylem uvedena nižší cena a že pokud jej chci, musím ještě doplatit. Objednávku jsem musel stornovat.

Reakce obchodu EPRINT

Máte pravdu, mrzí nás to. V nabídce máme cca 10 000 položek a u této jsme neuhlídali cenu, která se bohužel navýšila. Po objednání zboží jsme Vás kontaktovali a nabídli řešení, se kterým jste nesouhlasil, tak jsme Vám obratem vrátili platbu zpět na Váš účet.

• rychlost dodání, dobrá cena, přijatelné poštovné

• Pohodlný nákup za velmi příznivé ceny
    • Velmi dobrá komunikace

Tento -shop využíváme již několik let s velkou spokojeností. Rychlé dodací lhůty, příznivé ceny.