Náplně do tiskárny nakupuji v tomto obchodě vždy v případě potřeby. Vždy byly ihned k dispozici a neprodleně dodány, cena rovněž rozumná.

• Osobni komunikace

Nabízeno zboží,které neměli

Reakce obchodu EPRINT

Měli jsme skladem 1 kus objednaného zboží. Chtěl jste poslat 4 kusy a já volal, že budou cca za 1-2 týdny. Přál jste si tedy celou objednávku stornovat, což jsem učinil.

Rychlá domluva a vstřícnost.

Fajne došlo v pořundku.

• Nízká cena, rychlost dodání, výborná komunikace . Využíváme již několik let.

• vše ok

• Přehledné stránky, rychlost dodání
    • Dobrá cena

Rychlé nakupování z domova. Příjemná komunikace s obchodem.

sortiment, přehlednost, dobré ceny

• Rychlé vyřízení objednávky

• rychlé doručení

V tomto obchodě nakupuji již po několikáté. Naprostá spokojenost

• velmi rychlé dodání, druhý pracovní den

velká spokojenost

• 3.7.jsem zakoupil Vámi nabízenou tiskovou hlavu a taky okamžitě zaplatil,dnes je 14.7. zboží nemám a Vy mi pošlete dotazník kde se mám rozplývat nad Vaší úžasnou službou zákazníkům.Tohle už není drzost to hraničí s Tupostí a omezeností.

Žádná výhoda,nová plně funkční tiskárna je o 300-1100 lacinější než Vámi nabízený náhradní díl(tisková hlava),prodáváte predražené zboží.Toto kdybych věděl před koupí, nikdy bych ji s Vámi neuzavřel.

Reakce obchodu EPRINT

Nikde na e-shopu neuvádíme, že je hlava skladem a k okamžitému dodání. Ihned po obdržení objednávky jsme vás informovali, že hlava není skladem a že bude za 14 dní. S dodáním jste souhlasil. Dotazník neodesíláme my, ale odesílá ho automaticky heureka.cz 10 dní po odeslání objednávky. Objednávku můžeme stornovat a vrátit Vám peníze... s tím nemáme problém. Mám tak učinit ?

Spokojenost.

Rychlý a spolehlivý.

• Obchod potvrdil objednávku, ale následně po urgencích oznámil, že zboží nemá vůbec k dispozici, peníze však má stále na účtu!

Reakce obchodu EPRINT

Dobrý den, nikde na e-shopu jsme nepsali, že zdroj máme skladem. Když jste volali, říkali jsme vám, že zdroj nemáme skladem, ale že ho máme objednaný a že vám ho pošleme hned jakmile k nám dorazí. Mimo jiné jsme vám nabízeli vrácení peněz a nebo pokud opravdu hodně spěcháte zaslání jiného, funkčního, použitého zdroje. Peníze jste vrátit nechtěli a použitý zdroj také ne...

• Napájecí zdroje do starších tiskáren, kde jinde nemají ...
    • Dokážou poradit

Rozhodně doporučuji

Profesionální jednání.

• Náhradní díly pro tiskárny, jako jsou napájecí zdroje, kde jinde nenajdete. Nebýt tohoto webu, tak bych svou starou tiskárnu mohl vyhodit, ale?! nemusím ...
    • Snaží se vyhovět zákazníkovi
    • Máte-li dotaz, tak poradí

Rozhodně doporučuji.

Vynikající obchod,jediný kde jsem mohl objednat tiskovou hlavu na MP 990 jinak jsem tak výbornou tiskárnu mohl vy hodit. Děkuji.