kvalita hrůza,zboží poškozené ,nohy stolku si budeme muset nechat vyrobit. V tomto obchodě už nikdy!!!!!!!!

• dobré ceny, opravdu rychlé dodání
    • nevím, nemohu zatím posoudit

Nakoupili jsme proto, že obchod nabízel to, co jsme hledali za přijatelnou cenu. Zatím se nevyskytl problém, nemohu tedy posoudit komunikaci s obchodem například při reklamaci atp. Doufám, že to ani nebude potřeba.

Vše proběhlo, rychle a bez problémů.

• nedostateční návod-napínaní

• Je možné zboží vybrat v klidu doma.
    • Dobrá nabídka
    • výhodná cena
    • rychlá komunikace

Doporučuji ostatním.
    Rychlá věcná komunikace, možná dohoda o termínu dodání či osobním převzetí, ochotné vysvětlení o produktu.

• Zajímavý sortiment, nabízené zboží neměl jiný prodejce v nabídce
    • Vázla poněkud telefonická komunikace, která byla pro potřeby osobního převzetí zboží potřebná.Toto bylo ovšem zapříčiněno vyřizováním obrovského množství zakázek a i následným osobním rozvozem majitele.Možná bych majiteli doporučil angažovat ještě jednu pracovní sílu pro komunikaci se zákazníky, neboť v tak hektické činnosti sám dlouho, ač mlád, nevydrží.

Obchod budu dle svých potřeb zřejmě častěji využívat za předpokladu,že bude možno operativně telefonicky s obchodem komunikovat.

• Nákup z pohodlí domova
    • Možnost vrácení zboží

Dle mého názoru seriozní firma, zboží dodáno rychle

• rychlost dodání
    • perektní předchozí telefonní komunikace

• Velká vstřícnost, ochota
    • Cenově dobrá nabídka
    • Hodnocení zákazníků

Velmi vstřícný přístup, ochota vyhovět konkrétnímu dnu a hodině dodávky.

• mají zde zboží, které jsem potřeboval a za slušné ceny

objednal jsem si postele, které byly označeny,že jsou skladem,což nebyla pravda, ale po konzultaci s p.Kosinkou, který věc vysvětlil, bylo zboží dodáno v dohodnutém termínu. Kladně hodnotím jeho vstřícný přístup a ochotu. Obchod bych doporučil.

• Ja rýchly a bol som oboznámený s potvrdením to je samozrejmé ale aj s expedovaním čo som momentálne v ďalších 3ch obchodoch nezaznamenal zatiaľ...
    • Trošku neprehľadné chcelo by to väčšie písmená

V pohodičke klasika

• pohodlí

• dobré ceny
    • nehlídá si termín odeslání zakoupeného výrobku...sám jsem musel apelovat,aby zboží bylo odesláno

ještě jsem neviděl,že by byl chat online pro komunikaci,jinak vše v pořádku ;)

• pohodlí nákupu
    • zatím nevím o žádných

obchod splnil mé očekávání při nákupu po internetu, hlavně si cením serióznosti obchodu!

Rozhodla cena a dodací termín, obchod mohu doporučit. Jediný stín na celé transakci je, že zakoupená postel má včetně matrace výšku 33 cm, což není std. výška pro běžnou postel - tuto informaci však neuvádí žádný prodejce a nenalezl jsem ji ani u výrobce.

Reakce obchodu eoshop.cz

Velice moc si vážíme Vaši reakce, je pro nás velkým přínosem.
    Eoshop

• Tento obchod má velkou slabinu v komunikaci. Podala jsem reklamaci. Sedací pytel byl poškozen. Zaslala jsem i fotodokumentaci. V našem internetovém obchodě je zvykem reklamaci řešit a ne na ně nereagovat. Na slevomatu bylo inzerováno, že se jedná tuším o 60% slevu. Sedací pytel je však dovážený z Polska. V jiných shopech ho seženete za stejnou cenu. Jedná se tedy o marketingový tah a klamání zákazníka.

Nespolehlivý, komunikace na hrozné úrovni, již zde nenakoupím a známý od nákupu odradím.

Reakce obchodu eoshop.cz

Dobrý den paní Marcelo. Ano podala jste reklamaci na sedací vak a ihned jsme vám odesílali email s tím, že reklamované zboží máte zaslat zpět na adresu, ale bohužel nikdo tak neučinil. Dále jak můžete tvrdit, že sedací vak je z Polska? Sedací vaky si necháváme vyrábět my a určitě se nedováží z Polska jak zde píšete.
    eoshop

• Rychlost dodávky zboží
    • Nejasná odezva obchodu po převzetí objednávky zboží
    • Slabší komunikace

Jelikož zboží dorazilo včas a v pořádku i přes zmíněné slabiny, obchod doporučuji.

Reakce obchodu eoshop.cz

Velice moc děkujeme za Vaši reakci.
    Eoshop

• Největší slabinou je pro mě dopravce- Česká pošta.

Děkujeme za Vaši reakci.
    Chceme se zeptat, proč je pro Vás slabinou Česká pošta?
    Protože, my s ní žádný problém nemáme. Pokud byl v něčem problém, prosím obraťte se na nás a my to rádi vyřešíme.
    Eoshop

S nákupem jsem byla spokojená, jen s dopravni spolecnosti vubec. Ridici nebrzdilo auto, nemohl vystoupit z vozu, kdyby nebyl doma soused nevim jak bychom to vyndali, opravdu bych 55Kg netahala sama. Navíc řidič nemel nazpet. Platila jsem 4990,- a on nemel ani tech 500,- zpet. me preci vubec nemusi zajimat, v jakem strasnem stavu maji auta.

Děkujeme za Vaši reakci.
    Za expediční službu my nemůžeme, ale děkujeme za informaci. Vše zjistíme.

• velký výběr zboží
    • žádné jsem neodhalil

doporučuji, objeddnávejte

Reakce obchodu eoshop.cz

Velice děkujeme za Vaši reakci.