• velice rychlé dodání zboží
    • nevím o žádných

• zadne
    • majitel

100% nedoporucuji tento obchod,lzive informace,majitel obchodu nekomunikuje,ztrata meho drahoceneho casu

• je to rychlé,nemusím nikde jezdit...
    • nic mě teď nenapadá.....možná až na to že jsem nedostala žádnou fakturu...záruční list...

chybí mi ten záruční list......

Moc ráda každému doporučím. Zboží dorazilo dříve než jsem čekala. Kvalitní a hezčí než na obrázku. Děkuji

• vše v pohodě

• přehlednost
    • rychlá komunikace
    • doručování ve špatném obalu

Všechno bylo v pořádku až do expedice zboží,přestože byl balík poškozen,obal byl naprosto nevyhovující a není divu,že došlo k poškození i při II.přepravě.Při telef.kontaktu domluvena doprava PPL,přes týden čekám a nic,objednávku ruším a budu doufat,že k tomu dojde.

S pozdravem Eoshop.cz

• byl jsem spokojen s cenou
    • nemám porovnání

s vyřízením objednáky a průběžných informacích jsem byl spokojen

S pozdravem Eoshop.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• ??? nevím, co se děje, komunikace nefunguje, zboží jsem zatím nedostala.

Reakce obchodu eoshop.cz

Dobrý den, čekáme na platbu, která stále nedorazila.
    eoshop

Velice příjemná a rychlá komunikace :-)Rozhodně doporučuji :-)

• Dobrý den,
    • super spolupráce se zákazníkem, absolutní ochota, velmi chválím, dodržení všech domluvených podmínek.

Neváhejte a určitě nakupujte, nejlepší spolupráce.

S pozdravem Eoshop.cz

Objednala jsem postel, do týdne dorazila, dopravce přijel v dohodnutý čas, plus minus deset minut. Trochu mě zarazilo, že u rozložené postele chybí plánek na sestavení, netechnické a nešikovné typy jako já to pak mají složitější. :)

• Přijatelné ceny.
    • Dlouhé dodací lhůty a komunikace s prodávajícím.

V tomto obchodě jsem nakupovala naposled z důvodu dlouhé čekací doby aniž bychom byli upozorněni. Špatná komunikace s prodávajícím, opakovatelné volání, slibování a zboží pořád nikde. Navíc zaplaceno předem. Nakonec zboží po 2 měsících dorazilo a naštestí v pořádku. Kvalita zboží odpovídá ceně.

Reakce obchodu eoshop.cz

Vážený zákazníku byla jste informovaná, že vaše objednané zboží se musí vyrobit. Se vším jste souhlasila.
    eoshop

Objednal jsem si stůl Ronald 160 X 80cm přišel mi 160 X 90cm ten jsem nechtěl a tak do dnešního dne nemám stůl, který jsem si objednal stále volám panu Kosinkovi, ale pořád se nedaří nějak zaslat to co jsem si objednal. Snad se dočkám, jak stolu, který jsem si objednal a od 29.7. ho urguji, tak i kompenzace, že má rodina je bez stolu v kuchyni.

• No pokud jsem se na něco podíval a nevěděl jsem jak to koupit tak jsem kontaktoval pracovníka a ten mně řekl jak to mám uděl a co napsat abych si to mohl koupit.
    • Zatím jsem na žádné nenarazil.

Pokud bych mohl tak aď si koupí co každý potřebuje a zároveň se dohodne s pracovníkem jak postupovat.

S pozdravem Eoshop.cz

• zboží si mohu prohlédnout
    • porovnat s jinými nabídkami
    • cenově výhodnější jak v obchodě

Hledala jsem konkrétní věc, kterou jsem nalezla v tomto obchodě, vyhovovala mým požadavkům, i cenově jsem byla spokojená.
    Telefonická komunikace proběhla k mé úplné spokojenosti, dokonce mi bylo nabídnuto i více, než jsem požadovala (možnost jiné barvy)a i když jsem telefonovala po pracovní době, pracovník byl velmi ochotný a ještě večer objednávku vyřídil. Ta mi dokonce dorazila o den dříve. S nákupem jsem spokojená, vše proběhlo rychle, v pořádku a bez závad. Tento obchod mohu jen a jen doporučit. Pokud v budoucnu budu ještě něco nakupovat, určitě projdu nabídku v tomto obchodě. 100 % spokojenost, děkuji.

S pozdravem Eoshop.cz

• neuvěřitelně diletantské balení zboží k přepravě

při upozornění na špatné balení (pouze volně v igelitovém pytli - sedací vak) naprosto nepochopili v čem je problém. Prý mám zboží vrátit a obratem mi pošlou nové. Jenže mě nezajímá jejich přetahovaná s přepravcem, nechce se mi jezdit na poštu se zásilkou a znovu čekat na doručení. Takže jsem raději špínu vyčistil a s nadáváním nechal doma.

Reakce obchodu eoshop.cz

Vážený pane IGP určitě špatně baleno nebylo zboží které jsme vám odesílali. Vaky jsou zasílané v igelitových pytlích. S vámi jsme mluvili telefonicky byl jste arogantní a nechápal jste, že přepravní služba zásilku poškodila. Vám jsme řekli ať na české poště vyreklamujete zásilku a my vám obratem zašleme objednané zboží. Je to vaše rozhodnutí které jste učinil mohli jsme vám zaslat nové vaky, ale neměl jste zájem zvednout telefon a zavolat na poštu.
    eoshop.cz

• dobrá cena