• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

Vyřízení objednávky v klidu domova a širokou možnost výběru způsobu převzetí zboží i zaplacení považuji za velmi pozitivní zkušenost s tímto obchodem.

Rychle vyřízeno.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 měsíci

Chyběl mi návod k sestavení nočního stolku,též chybělo lepidlo.Stolek je kvalitní,velice se mi líbí.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 měsíci

vyhoda , bylo vcas dodano ,nevyhoda prislo rozbite na vrchni strane stolku roh praskly u jednoho a u druheho dira na vrchni strane suplete

Reakce obchodu eoshop.cz

Vážená paní Kopecká ,

Omlouváme se za nedopatření které se nastalo. Bohužel z naší strany odcházelo zboží ve 100% stavu a daný dodvatel je prověřený a nemáme s ním žádné problémy. Bohužel nás mrzí, že z vaší strany nemáme žádnou informaci o tom, že s daným výrobkem je nějaký problém až nyní z dané recenze. Pokud by jsme takový podmět z vaší strany měli ihned by jsme vše začali řešit. Nepřjde mě dost adekvátní vše hodnotit a my nevíme ani o tomto probému který nastal. Dané hodnocení zasílá portál heureka.cz automaticky.

Samozřejmě vše vyřešíme prosím zašlete fotografie a zašleme vám zdarma nové díly na daný stolek.

BOHUŽEL O POŠKOZENÍ NEVÍME JINAK BY JSME VŠE ZAŘÍDILI K VAŠI SPOKOJENOSTI.

Vážíme si všech našich zákazníků a rádi by jsme vám vyšli
    vstříc v tomto problému který nastal a problém vyřešili. Nejsme
    žádná podvodná firma, ale chyby se občas mohou nastat.

POKUD SOUHLASÍTE ODEŠLEME NOVÉ DÍLY ZDARMA .

Prosíme o vaši brzkou informaci, aby jsme mohli vše zařídit.
    S pozdravem Tým eoshop.cz

• rychlost, výběr
    • xxx

Vyhovoval mi výběr a rychlost dodání.

• 1/3 vana oproti scontu
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 3 týdny

Dotazník o spokojenosti s obchodem přišel dříve než zboží, ale na tom jsme byli domluveni, že zboží dorazí později s ohledem na naskladnění u dodavatele. Momentálně nemám tedy, co hodnotit.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 1 měsícem

• Pozor na nekvalitní výrobky!
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 4 týdny

Vše proběhlo naprosto v pořádku, rychle, s průběžnými maily o stavu objednávky. Doporučuji.

• neskutečná dodací lhůta

Reakce obchodu eoshop.cz

Vážený pane Horte , reaguji na váš dotazník na náš obchod na
    portále heureka.cz .

Omlouváme se za nedopatření které se nastalo. Ale bohužel nás mrzí, že nedoporučujete náš obchod na portále heureka.cz. Psali jsme vám email ohledně toho zda máme zboží objednat, jelikož zboží nebylo skladem u dodavatele. Z vaší strany jsme doposud neměli žádnou informaci, zda máme či nemáme zboží objednat. Až od vás jste nám podal infomraci, že máme udělat storno.

Bohužel nás mrzí že takto hodnotíte náš obchod, když bylo jasně u daného produktu uvedena dostupnost a poté jste chtěl vše stornovat.

[136946] Informační e-mail k objednávce č.3807855 (28.03.2018 14:31)
    info@eoshop.cz -> greenJH@seznam.cz
    Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku jak uvádíme u produktu zboží je dostupné u dodavatele 15.5.2018, tímto vás prosíme o informaci zda máme zboží objednat či nemáte zájem o nějaké dostupnější zboží.
    Děkujeme za brzkou informaci.
    Eoshop.cz

S pozdravem Tým eoshop.cz

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

• Rychlost vyřízení zakázky,přehlednost stránek.

Vypracování roštu u postelí je nedbalé.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

• Dobrá komunikácia obchodu.
    • Ochota a kladné vybavenie pri požiadavke zákazníka navyše.
    • Na stránke nie je jasne napísané, že tovar doručený v rámci CZ sa dá platiť iba v CZK i keď objednávka sa dala potvrdiť na platbu v Eurách a tovar bol dovezený v rámci CZ. Písaná suma v EUR pri tovare nesúhlasí s tou, ktorú si obchod vypýta (prepočet na CZK). V prepočte: malo stáť 145€, stálo ma 156€. Zistíte to až keď Vám príde faktúra.
    • Dopravca daného obchodu tvrdil, že rozváža tovar iba do 12 hod. i keď obchod tvrdil, že sa dá dohodnúť na dovoze aj v poobedňajších hodinách, teda max do 15:00 hod. Väčšina z nás chodí do práce. Dopravca to odmietol.
    • Žiadna komunikácia dopravcu. Upovedomil ma o doručení zásielky do 10 min. pred príchodom. Vtedy mi aj oznámil, že platba je možná iba v CZK, kartou sa nedá u neho platiť a počkať 15 min, kým sa zbehne do bankomatu nebol ochotný, tak sme museli prehodiť termín na druhý deň.
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 měsíci

Maximální spokojenost se zbožím i s doručením

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 3 týdny

• rychlost vyřízení, dobrá komunikace

Naprostá spokojenost

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 1 měsícem