• výběr zboží (8)
  • balení (6)
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 1 měsícem

• stůl není béžový, ale spíš zelený, nohy od stolu křivé, jsem velmi zklamaná
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

Vše proběhlo, jak bylo slíbeno, včetně doručení.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 3 týdny

Zboží bylo naskladněno a odesláno přesně tak, jak bylo inzerováno na eshopu.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

Komunikativní, byla jsem mile překvapena. Jsem se zbožím spokojená.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

všechno dobrý, až na jednu maličkost, že dodaný výrobek postrádal český manuál. Dodavatel (Polsko) údajně takovým manuálem nedisponuje.
    Prodávající patrně opomněl skutečnost, že toto je povinností prodávajícího. Nevidím problém v tom, aby si nechal dvoustranu přeložit a naplnil tak zákonnou povinnost.

výhodný,rychlý,nákup doporučuji všem

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

Velmi dobrá komunikace, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 1 měsícem

Objednávka regálu přišla až za 28 dní, to je docela dlouho. Nebylo to skladem a to jsem z objednání nevytušila. Jinak vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

Musela jsem reklamovat chybejici dilky v objednavce, ale obchod mi ji jako prostrednik mezi dodavatelem a mnou vyridil k plne spokojenosti.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 3 týdny

• Odborná konsultace obsahu objednávky.
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

• Rychlost v komunikaci i dodání zboží.Zboží v pořádku a představava naplněna.
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 měsíci

• dobré ceny

dobré ceny-velký výběr zboží

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 2 týdny

• Vyborna komunikace, zbozi zaslane obratem

• Tady ne.

Objednal jsem 2 kusy, ani po 4 dnech se nic nedělo, poslal jsem mail, kdy mi to pošlete, zůstalo bez odpovědi.

Reakce obchodu eoshop.cz

Vážený pane Mouca, reaguji na váš dotazník na portále heureka.cz

Omlouváme se za nedopatření které nastalo.
    Bohužel zboží jsme objendali u dodavatele a ten nám ho neposlal, jelikož dle jeho informací již není skladem. Vám na email byla tato informace odeslána. Prosím zkontrolujte složku spam zda vám nepřišla tato informace.

Eoshop.cz

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 1 měsícem

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Doporučuji!!!
  • nakoupil v obchodě eoshop.cz před 3 týdny

Ochotně reagují na jakýkoliv podnět, celková spokojenost.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 3 týdny

Rychlost dodání zboží O.K.

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 1 měsícem

• Výhody žádný,po 32 dnech ani jeden mail o tom proc jeste nemam doma svoji objednavku.
    • Po mem druhem zavolani co mi rekli ze nadrizeny neni a dodavatel jim posunul doruceni a nedal jim vedet a ma objednavka bude doma az za dalsi mesic a pul ,objednavku jsem stornovala a cekam na vraceni peniz

Reakce obchodu eoshop.cz

Dobrý den paní Mičková, omlouváme se vám za problém který nastal. Bohužel rád bych uvedl vše na pravou míru. Nejsme žádná podvodná firma a data dostupnosti čerpáme od dodavatele, kde nám dodavatel uváděl dostupnost kterou jsme měli na našich www stránkách. Bohužel dodavatel změnil dostupnost a nás o tomto neinformoval.

Velice se omlouváme za tento problém a rádi by jsme vše vyřešili k vaši spokojenosti.

Na váš email jsme zaslali alternativu k řešení daného problému.

Eoshop.cz

• nakoupil v obchodě eoshop.cz před 3 týdny

• Napřed potvrdí dodání a pak zboží nenajdou. Objednávku zruší.

Budu ostatní varovat, aby nevěřili vaší nabídce. Dodatečná omluva po nedodání zboží je sice slušností, ale vše nevyřeší.

Vážená paní Horáková,
    Co se týče problému s označením našeho výdejního místa tak bohužel náš pronajímatel skladu
    Nám neumožňuje také velké označení v daném areálu, ale lidé nemají problém v areálu nalést a zboží si vyzvenout. Vše je řádně také označeno na našich www stránkách.

Potvrdili jsme vám objednávku a ne expedici zboží. Vy jste nečekala na náš pokud, kdy si můžete zboží u nás vyzvednout.
    Pokud by jste sečkala a vyčkala na pokyn o expedici zboží tak by bylo zboží pro vás připraveno, ale pochopte nás máme stovky zásilek a pokud k nám přijdete neohlášená tak zaměstanci neměli takový přehled, aby vám ihned zboží předali.
    Věříme, že se vše již vyřešilo.
    S pozdravem Tým eoshop.cz