• Velký výběr, raritní tituly, profi přístup, dobrá komunikace

• i přes čekací dobu zboží dorazilo v pořádku, nevyskytly se žádné komplikace
    • obchod má k dispozici tituly, které už se jinde koupit nedají
    • balíček sice nepřišel v krabici. Papírové balení ale bylo plné bublinkové fólie, takže i kdyby po cestě zásilku někdo hodil, CD vevnitř by bylo v pořádku
    • při první objednávce není možnost objednat zboží na dobírku (takže jako člověk, co neměl žádné předchozí zkušenosti jsem značně znervózněla a musela prostě doufat, že obchod objednávku doručí a cestou se "neztratí" a obchod neukončí veškerou komunikaci)

Maximální spokojenost. DVD bylo doručeno velmi rychle, a to ještě ke všemu za mnohem příznivější cenu, než pokud bychom si jej sami objednali z anglického eBay.

Byl to první nákup a dobrý. Vše proběhlo v pořádku. Sehnal jsem film, který se u nás nevydal a myslím že objednám zase. Díky.

• Výborná komunikace o předpokládané době doručení zboží

• Rychlost, cena

Maximální spokojenost. Děkuji!

• Nabízí import filmů ze západní Evropy
    • V nabídce často i tituly malých vydavatelů pro lidi s vkusem mimo mainstream (např. britské Arrow Video)
    • 4K UHD disky i sběratelské edice
    • objednávka obvykle trvá pár týdnů, ale dočkáte se

Příležitost získat pohodlnou cestou jiná vydání filmů ze zahraničí, která mohou často nabídnout zajímavější bonusy a verze filmů, než český trh. Pokud se neradi stresujete objednáváním přímo z ciziny kvůli rizikům s dopravou a cly, tohle je e-shop pro vás.

• Výběr titulů
    • Doručení dle stanovených lhůt
    • Komunikace obchodu

Skvělý obchod pro všechny filmové fanoušky.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Zboží přišlo v pořádku
    • Super komunikace s obchodem
    • Zboží bylo řádně zabaleno
    • Doba doručení

Trochu zde objasním tu dobu doručení. U titulu, který jsem si objednal byla napsaná doba doručení okolo 1-3 týdnů. Tři týdny utekly a tak jsem obchod kontaktoval přes e-mail pro zákazníky. Pán mi ve stejný den odepsal a hrozně se omlouval, že nastala chyba na cestě mezi zahraničním obchodem a tuzemským e-shopem.
    Tohle mi naprosto nevadí, protože chyby děláme všichni.

Objednané dorazilo v pořádku. Sice s drobným zpožděním (nezaviněno prodejcem), ale zároveň s omluvou. Vše ok, komunikace potěšila. Doporučuji.

• vse v naprostem poradku, nakupuji zde pravidelne a rada se vracim.

• Dají se zde sehnat zahraniční filmy, které nejdou koupit v české distribuci.

Spokojenost, sehnala jsem, co jsem potřebovala a uvedená lhůta doručení odpovídala skutečnosti.

• žádnou nevýhodu nevidím

Skvělé přehledné objednávání, zajímavé zboží. Rychlé dodání, perfektně zabalené zboží.

• Odpadá komplikace objednávat ze zahraničí

Příjemné překvapení z nákupu, na zahraniční zboží rychlé dodání.

• Rychlé a korektní jednání, obě DVD byla doručena včas

Výhoda je zejména v tom, že jsem zde sehnal dvě opery za příznivé ceny. Je to pěkný dárek k Vánocům.

• Rychlost, preciznost

• rychlost dodání,spolehlivost objednání,kvalita filmu

U první zakázky požadují platbu předem, ale vše proběhlo OK.