• Naprostá spokojenost se zbožím. Dodání v pořádku vše OK

Naprostá spokojenost se zbožím. Dodání v pořádku vše OK

• Doba dodání objednaného zboží
    • Špatná komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Vaše reakce nás mrzí, ale bereme ji jako podnět pro zlepšení. Ve vašem případě se do věci vložily dva volné pátky (státní svátky). Dle telefonické dohody z minulého týdne jsme se dohodli na dodání do středy. Přeprava je již objednána, dohodu tedy splníme. O to víc nás mrzí negativní komentář, udělali jsme maximum.
    Věříme, že Vám rošt bude dobře sloužit.
    EMKOnábytek.cz

• Přehledné stránky, levné zboží, např. oproti konkurenci byla cena sedací soupravy levnější o 40%, Výborná komunikace obchodu
    • nevím o žádných

Skvělé ceny
    Dodržení dodacího termínu dle potvrzení objednávky
    Výborná komunikace s obchodem do 21:00
    Krásná prodávající :-D

• Je blízko mého bydliště
    • Nejsou pro mě známé.

Dobrá konunikace s prodejcem a rychlé vyřízení objednávky. Ochota a slušnost při jednání.

• Pohodlný nákup z domova.
    • Velký výběr zboží.

Dobrá komunikace.
    Rychlé vyřízení.
    Dostatečný výběr zboží.
    Doporučuji nákup ostatním.

To, co slíbí, to také splní. Levný nábytek. Obrázky zobrazené na e-shopu odpovídají skutečnosti. Rychlá komunikace. Zodpoví jakékoli vaše otázky, doporučí jiné varianty. Doprava bezproblémová, zboží řádně zabalené, aby se nepoškodilo. Určitě doporučuji tento obchod k nákupu.

• rychlost, spolehlivost, cena
    • zatím žádné

• velmi dobré ceny
    • docela dlouhá dodací lhůta u některého zboží

dobrá komunikace a velmi příznivé ceny, našla jsem zde sedací soupravu, která byla v tomto obchodě nejlevnější(v jiném obchodě mají naprosto stejnou, od stejného výrobce,avšak rozdíl až 13 tisíc!!)

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Sedací souprava byla objednána 15.6. 2012 - dodána bude 13.7.2012 tzn. 28 dní. Standardní doba dodání je 4-6 týdnů. Děkujeme za recenzi. eMko nábytek

• atraktivní cena
    • milá a vstřícná komunikace
    • nezjistil jsem

doporučuji, když objevím něco zajímavého, koupím zase

• nizka cena ve srovnani s konkurenty
    • kratka dodaci lhuta
    • prijemna komunikace
    • informace az do 22.00 !!!
    • maximalní spokojenost

Tento obchod mohu jen doporučit :-)

• - nizka cena ve srovnani s konkurenty
    • - kratka dodaci lhuta
    • - prijemna komunikace pres skype
    • - informace az do 22.00 !!!
    • - splnene ocekavani
    • nejsou

EMKO nabytek rozhodne doporucuji!

• * velice příjemná komunikace
    • * nízká cena
    • * krátká dodací lhůta
    • (i přes to, že je na stránkách uvedena dodací lhůta 4-6 týdnu, sedací soupravu mám za 14 dní po objednání doma)
    • -

* velice příjemná komunikace :-)
    * nízká cena
    * krátká dodací lhůta

I přes to, že je na stránkách uvedena dodací lhůta 4-6 týdnu, sedací soupravu mám za 14 dní po objednání doma.

!! Tento obchod mohu jen doporučit !! :-)

• Velký výběr
    • slušné ceny
    • výborná komunikace

Velký výběr nábytku a slušné ceny, perfektní přístup a komunikace. Rozhodně doporučuji.

• mockrát děkuji za krásnou sedací soupravu, komunikace firmy na výbornou a doba dodání se shoduje s dohodnutým termínem.

tento obchod velice doporučuji!

• komunikace se zákazníkem, kvalita zboží, doba dodání

Včera mi byla přivezena sedací souprava od této firmy a jsem velice spokojena. Sedačka je velmi kvalitně zpracovaná, barva potahu se naprosto shoduje s tím, co mi paní zaslala na e-mail. Přeju mnoho úspěšných prodejů a ještě jednou děkuji:)

• doporučuju !

vše OK

• Doporučuji!

Vše ok

• Jsem velice spokojena s jednáním firmy, zbozi přišlo ve stanovené době.S nábytkem jsme spokojeni.Nadcasovy nábytek mohu jen doporučit - kluci maji hezky pokojicek.

Vše O.K.