• Velký výběr sedaček
    • Doprava zdarma
    • Nic mě nenapadá

Pěkný eshop, dobrá komunikace, poradí po telefonu, trošku problém s dopravou, ale sedačka byla dobře zabalená. Ještě si vybírám konferenční stolek. Děkuji

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• velký výběr
    • dobré ceny
    • krásný nábytek

Dobrá komunikace. Doporučuji ostatním. Ten stůl je luxusní!

• Kvalitní matrace
    • Zdravotní
    • Dovoz domu zdarma

Děkuji za radu při výběru matrace, je velmi pohodlná a po týdnu nebolí záda. Doporučím Vás dál, v KV opravdu slušný obchod.

• koupila jsem na prodejně
    • byla za týden

Hezký obchůdek v KV, stěnu neměli skladem, přišla za týden. Vybrala jsem si ji na eshopu. díky

• Slušné ceny
    • Přehledné stránky
    • Delší dodací lhůty
    • "Hloupý" dopravce

Po objednání matrace (do týdne skladem) trvalo 13 dní od přijetí platby, než byla odeslána. Dopravce hodnotím taky záporně oproti ostatním - přijel bez ohlášení, prý nedostal moje číslo (které bylo uvedeno velkým písmem na obalu pro matraci). Přesto bych zde nakoupil znovu, ale počítal bych už s dodáním okolo 14ti dnů.

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, na zkracování dodacích lhůt pracujeme. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• výběr
    • doprava zdarma

Postel přišla do deseti dnů, jsem spokojená. Doporučila bych dál, vše bez problémů.

• Velký výběr potahů a barev, levnější oproti konkurenci

Objednali jsme si sedačku v dražší látce, kterou jsme u konkurence nenašli, sedačka je nádherná, velice pohodlná a za 4 týdny byla u nás, jak prodejce slíbil.) Navíc nám sedačku dovezli zdarma a odvezli starou. Tento obchod velice doporučuji!

• obchod v KV
    • příjemná a ochotná obsluha
    • výběr
    • doprava zdarma

Pěkný obchod v KV, možnost vyzkoušet matrace, sedačky, koupili jsme čalouněnou postel s úložným prostorem a matrace, dovezli domu zdarma. Děkujeme a doporučujeme
    Starkovi

• Profesionální přístup
    • Široká nabídka
    • Dobré ceny

Příjemné jednání, nákup můžu jen doporučit!

• prodejna v KV
    • velký výběr
    • internetová cena
    • kvalitní sedačky

Sedačku jsem si vybrala na netu, ale pak jsem si šla vybrat látku na prodejnu v KV, mají velký výběr (někdy nevýhoda :-) ). Za tři týdny jsem ji měla doma a je krásná. Za dopravu jsem nic neplatila, jen za výnos stovku do patra, paráda.
    Moc děkuji
    Zuzana Č.

Mohu jen doporučit. Zboží dorazilo v čase dle informace na internetových stránkach,do 14 dnu. Jsem spokojena.

• přístup a ochota
    • doprava zdarma

Velmi se mi líbil přístup paní majitelky, ochotně nám dlouho do noci pomáhala s výběrem látky na sedačku. Fotky z vzorníku nám dost pomohli s výběrem. S přepravou to celkem šlo, zjistili nám číslo přímo na řidiče. Dopravu jsme měli zdarma.
    Určitě bych doporučila tento obchod.
    Děkujeme Stanislava

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Děkuji za milé hodnocení. Ráda jsem pomohla s výběrem. Díky Vám nyní pracujeme na lepších fotkách látek přímo ze vzorníku.
    Těším se na další Vaši návštěvu.
    Za EMKOnábytek.cz M. Duháčková

• E-mail pro hodnocení přijde díky automatice dříve než objednané zboží.

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel odesílání automatického e-mailu neovlivníme. Na dodacích lhůtách pracujeme. Těšíme se na Vaši příští návštěvu. Vaše EMKOnábytek.cz

• Ověřený e-shop
    • Ochotný, příjemný personál

Doporučuji - kvalita, rychlost

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Děkujeme za Vaše milé hodnocení. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
    EMKOnábytek.cz

• Termín dodání
    • Doprava zdarma

Kupoval jsem dvě matrace, měli je v akci 1+1. Jsou výborný, kvalitka. Obchod skvěle komunikuje, mailem, telefonicky. Matrace dorazili za týden dle dohody a doprava zdarma.
    Děkuji a rozhodně doporučuji!

rychlost dodání, individuální přístup a komunikace, sedačka parádní

• - rychlost
    • - ochota
    • - dobré ceny

V obchodě jsem nakupovala již několikrát (sedačka, matrace, rošty, doplňky), vždy jsem byla spokojena s jednáním, dodacími lhůtami i cenou. V nejbližší době budeme muset koupit postel s matrací i roštěm a koupím je zde opět.
    Rozhodně doporučuji.